Premiera tygodnia

The Chemical Brothers
feat. Q-Tip
"Go"

Polecane teledyski

Slipknot
"Killpop"

T.I. feat. Chris Brown
"Private Show"

Siddharta
"Ledena"

Monika Kuszyńska
"Obudź się i żyj"

Muse
"Mercy"

Florence + The Machine
"Ship to Wreck"

Kiesza
"Stronger"

Enej
"Kamień z napisem Love"

Eric Prydz
"Generate"

Maroon 5
"This Summer's
Gonna Hurt Like
a Motherfucker"

O.S.T.R.
"Lubię być sam"

Rudimental
feat. Foy Vance
"Never Let You Go"

Imagine Dragons
"Shots"

Hollywood Undead
"Usual Suspects"

Trzeci Wymiar
"Zamach na klub"

Ira
"Wybacz"

Rita Ora
"Poison"

Modestep feat.
The Partysquad
"Rainbow"

Hilary Duff
"Sparks"

darmowe statystyki na strone

Blog > Komentarze do wpisu
[VIDEO] Pierwszy zwiastun "The Expanse" od Syfy!

Rusza promocja wielkiej space opery "The Expanse", która ma największy budżet w historii stacji Syfy. 10-odcinkowy serial zadebiutuje w 2015 roku.

"The Expanse" oparty na cyklu książek Jamesa S.A. Coreya. Pod tym pseudonimem kryją się Daniel Abraham oraz Ty Franck. Ten drugi pracuje jako asystent samego George'a R.R. Martina, który polecał książkę duetu. Produkcją zajmuje się Alcon Television Group dla stacji Syfy. Legendary TV odpowiada za dystrybucję na świat. Pierwszy sezon zekranizuje tom pt. "Przebudzenie Lewiatana", ale pojawią się w nim również postacie i wątki z drugiego tomu pt. "Caliban's War".

Twórcami i scenarzystami serialu są Mark Fergus i Hawk Otsby, znani z filmów "Ludzkie dzieci" oraz "Iron Man". Za kamerą pierwszych dwóch odcinków stoi Terry McDonough, znany z "Breaking Bad".

Akcja rozgrywa się 200 lat w przyszłości i w jej centrum leży sprawa zaginionej kobiety. Bohaterami są Jim Holden (Steven Strait), zastępca dowódcy statku Canterbury, który zajmuje się holowaniem brył lodu z Pierścieni Saturna do zajmujących się górnictwem i wydobyciem minerałów Stacji Pasa Asteroidów oraz detektyw Miller (Thomas Jane), który poszukuje pewnej dziewczyny. Kiedy wiedziony tropem trafia do Scopuli i sympatyzującego z buntownikami Holdena, zaczyna zdawać sobie sprawę, że dziewczyna może być kluczem wszystkiego. Systemowi Słonecznemu grozi wojna…

Naekranie.pl

sobota, 17 stycznia 2015, piter882

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: