Premiera tygodnia

The Chemical Brothers
feat. Q-Tip
"Go"

Polecane teledyski

Slipknot
"Killpop"

T.I. feat. Chris Brown
"Private Show"

Siddharta
"Ledena"

Monika Kuszyńska
"Obudź się i żyj"

Muse
"Mercy"

Florence + The Machine
"Ship to Wreck"

Kiesza
"Stronger"

Enej
"Kamień z napisem Love"

Eric Prydz
"Generate"

Maroon 5
"This Summer's
Gonna Hurt Like
a Motherfucker"

O.S.T.R.
"Lubię być sam"

Rudimental
feat. Foy Vance
"Never Let You Go"

Imagine Dragons
"Shots"

Hollywood Undead
"Usual Suspects"

Trzeci Wymiar
"Zamach na klub"

Ira
"Wybacz"

Rita Ora
"Poison"

Modestep feat.
The Partysquad
"Rainbow"

Hilary Duff
"Sparks"

darmowe statystyki na strone

Blog > Komentarze do wpisu
Open'er Festival 2015: Mumford & Sons w Gdyni

Open'er Festival 2015: Mumford & Sons w Gdyni. Bilety na koncert w sprzedaży

Mumford & Sons wystąpią w Polsce podczas Open'er Festival 2015. Zespół zaprezentuje swoje największe hity, takie jak "The Cave", "Little Lion Man" czy "I Will Wait". Mumford & Sons mają na swoim koncie dwa albumy studyjne. Materiał, który na nie trafił, będzie można usłyszeć na żywo w lipcu w Gdyni podczas Open'er Festival 2015.

Mum­ford & Sons to bry­tyj­ski ze­spół za­ło­żo­ny w 2007 roku, spe­cja­li­zu­ją­cy się przede wszyst­kim w łą­cze­niu w swo­jej twór­czo­ści ele­men­tów folku i rocka. Ich ka­rie­ra za­czę­ła się od wy­da­nia EP-ki pod ty­tu­łem "Love Your Gro­und", którą pro­mo­wa­li pod­czas nie­wiel­kich koncertów w Wiel­kiej Bry­ta­nii i Sta­nach Zjed­no­czo­nych.

De­biu­tanc­ki album Mum­ford & Sons, "Sigh No More", uka­zał się za­le­d­wie dwa lata po tym, jak po­wsta­ła for­ma­cja, a mimo to tra­fił na pierw­sze miej­ca list prze­bo­jów w wielu kra­jach. Rok póź­niej grupa zy­ska­ła po­pu­lar­ność na całym świe­cie, dzię­ki czemu zo­sta­ła no­mi­no­wa­na do na­gród Gram­my w ka­te­go­rii Naj­lep­szy Nowy Ar­ty­sta i Naj­lep­sza Pio­sen­ka Roc­ko­wa. To z krąż­ka "Sigh No More" po­cho­dzą naj­więk­sze prze­bo­je Mum­ford & Sons - "Lit­tle Lion Man" i "The Cave".

W 2012 roku Mum­ford & Sons wy­da­li krą­żek "Babel", który za­de­biu­to­wał na pierw­szych miej­scach list prze­bo­jów w Wiel­kiej Bry­ta­nii i Sta­nach Zjed­no­czo­nych, co po­twier­dzi­ło ogrom po­pu­lar­no­ści ze­spo­łu. Rok póź­niej for­ma­cja wy­gra­ła na­gro­dę Gram­my za Album Roku 2013. Obec­nie Mum­ford & Sons pra­cu­ją nad ko­lej­ną płytą, a ich do­tych­cza­so­wy ma­te­riał bę­dzie można usły­szeć na Open'er Fe­sti­val 2015.

Mumford & Sons podczas Open'er Festival 2015 zagrają wśród wielu innych artystów. Do tej pory organizatorzy ogłosili, że w Gdyni zaprezentują się: Alt-J, Chet Faker, Curly Heads, Django Django, Eagles of Death Metal, Faithless, Fisz Emade Tworzywo, Flume, Hozier, Johnny Greenwood & London Contemporary Orchestra, Jose Gonzalez, Kasabian, Kendrick Lamar, Major Lazer, Modest Mouse, Of Monsters and Men, Refused, St. Vincent, Swans, The Dumplings, Thurston Moore i Tom Odell.

Open'er Festival 2015 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni. Bilety na koncert Mumford & Sons na lotnisku Gdynia-Kosakowo oraz karnety na festiwal można kupować w cenie od 207 do 630 zł w Altersklepie oraz na stronach www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

Onet.pl

czwartek, 19 lutego 2015, piter882

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: