Premiera tygodnia

The Chemical Brothers
feat. Q-Tip
"Go"

Polecane teledyski

Slipknot
"Killpop"

T.I. feat. Chris Brown
"Private Show"

Siddharta
"Ledena"

Monika Kuszyńska
"Obudź się i żyj"

Muse
"Mercy"

Florence + The Machine
"Ship to Wreck"

Kiesza
"Stronger"

Enej
"Kamień z napisem Love"

Eric Prydz
"Generate"

Maroon 5
"This Summer's
Gonna Hurt Like
a Motherfucker"

O.S.T.R.
"Lubię być sam"

Rudimental
feat. Foy Vance
"Never Let You Go"

Imagine Dragons
"Shots"

Hollywood Undead
"Usual Suspects"

Trzeci Wymiar
"Zamach na klub"

Ira
"Wybacz"

Rita Ora
"Poison"

Modestep feat.
The Partysquad
"Rainbow"

Hilary Duff
"Sparks"

darmowe statystyki na strone

Blog > Komentarze do wpisu
Linkin Park bez ograniczeń

Linkin Park bez ograniczeń

Jay-Z, Paul McCartney czy Steve Aoki to tylko niektórzy wielcy artyści, którzy współpracowali w przeszłości z grupą Linkin Park. Amerykański zespół od dłuższego czasu dowodzi, że w jego twórczości nie ma żadnych ograniczeń, co skutkuje ciągle nowymi pomysłami. 25 sierpnia grupa po raz kolejny zagra w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Linkin Park znane jest ze współpracy z wieloma artystami. To żadne zaskoczenie. Podobnie postępuje wiele gwiazd. Niewielu może jednak pochwalić się takimi sukcesami na tym polu. Często wspólne projekty kończą się niepowodzeniem. W przypadku amerykańskiej formacji do takiej sytuacji jednak nigdy nie doszło, bo każda muzyczna kombinacja jest starannie przemyślana.

Najlepiej dowodzi tego wspólna przygoda z Jay Z, która zaowocowała powstaniem "Collision Course" w 2004 roku. To mash-up obu wykonawców, na który złożyło się sześć utworów, DVD przedstawiające powstawanie albumu oraz cały koncert w lokalu The Roxy.

Amerykański zespół i Jay-Z zrobili także furorę podczas rozdania nagród Grammy w 2006 roku. Do tego sprawdzonego już wtedy duetu dołączył także Paul McCartney. Taka mieszanka była zaskakująca, ale dała niesamowity efekt. O ich wspólnym wykonaniu "Numb/Encore" oraz "Yesterday" najwięksi krytycy mówili później jeszcze bardzo długo.

Gwarancją dobrego brzmienia były zawsze także wspólne projekty Linkin Park i Steve'a Aoki. Tak było zarówno w przypadku "A Light That Never Comes", jak i "Darker Than Blood".

Zespół w trakcie swojej kariery nigdy nie stronił od duetów. Linkin Park regularnie zapraszali do wspólnych wykonań członków innych kapel. Tak było między innymi z Ryanem Key z Yellowcard. Ostatnio wystąpił z nimi natomiast Tim McIlrath z grupy Rise Against.

Wszystko, co dzieje się wokół Linkin Park świadczy o tym, że zespół jest pełen entuzjazmu i oryginalnych pomysłów. Muzycy wiele razy wbijali swoich fanów w fotel. Decydowali się na rzeczy, o które nikt by ich nawet nie podejrzewał. Wielkim zaskoczeniem było między innymi nagranie coveru "Rolling in the Deep". Utwór, który na co dzień wykonuje Adele, zabrzmiał niepowtarzalnie, zwłaszcza podczas występów na żywo.

Utwory Linkin Park znajdowały się także na ścieżkach dźwiękowych do popularnych na całym świecie filmów. Debiutem był "Mały Nicky". Nagrania amerykańskiej grupy można usłyszeć również w takich produkcjach jak "Dracula 2000", "Walentynki", "Królowa Potępionych", "Matrix Reaktywacja" czy "Transformers".

Koncert Linkin Park na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się 25 sierpnia. Sprzedaż wejściówek jest prowadzona za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Onet.pl

piątek, 05 czerwca 2015, piter882

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: