| < Październik 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Maroon 5
"Animals"

Polecane teledyski

Fall Out Boy
"Centuries"

Łona i Webber
"Wyślij sobie pocztówkę"

Professor Green
feat. Tori Kelly
"Lullaby"

Perfect
"Odnawiam dusze"

James Blunt
"When I Find Love Again"

Pharrell Williams
feat. Daft Punk
"Gust of Wind"

Ed Sheeran
"Thinking Out Loud"

Delta Spirit
"From Now On"

The Blackout
"Wolves"

Bush
"The Only Way Out"

Calvin Harris
feat. John Newman
"Blame"

Jula feat. Fabisz
"Będę za Tobą"

Jack White
"Would You Fight
for My Love"

Ania Wyszkoni
"Biegnij przed siebie"

darmowe statystyki na strone

sobota, 25 października 2014
[VIDEO] Pierwszy trailer "Avengers: Age of Ultron"!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun drugiej części filmu "Avengers" z podtytułem "Age of Ultron", w reżyserii Jossa Whedona! Wersja rozszerzona trailera ma się pojawić podczas emisji kolejnego odcinka "Agents of S.H.I.E.L.D." na kanale ABC, we wtorek 28 października.

Obsada: Robert Downey Jr. (jako Tony Stark / Iron Man) Chris Evans (jako Steve Rogers / Kapitan Ameryka), Chris Hemsworth (jako Thor), Mark Ruffalo (jako Bruce Banner / Hulk), Scarlett Johansson (jako Natasha Romanoff / Czarna Wdowa), Jeremy Renner (jako Clint Barton / Hawkeye), Samuel L. Jackson (jako Nick Fury), Cobie Smulders (jako Maria Hill), James Spader (jako Ultron), Elizabeth Olsen (jako Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Aaron Taylor-Johnson (jako Pietro Maximoff / Quicksilver), Paul Bettany (jako Vision), Don Cheadle (jako James Rhodes), Hayley Atwell (jako Peggy Carter), Thomas Kretschmann (jako Baron Wolfgang von Strucker) i Stellan Skarsgard (jako Dr Erik Selvig) oraz Claudia Kim, Andy Serkis i Stan Lee

Premiera: 01.05.2015

Paradise Lost gwiazdą Castle Party

Paradise Lost gwiazdą Castle Party

Zespół Paradise Lost został główną gwiazdą przyszłorocznego Castle Party.

Najbliższa edycja imprezy Castle Party odbędzie się w 16-19 lipca 2015 roku na terenie zamku w Bolkowie. Trzydniowy festiwal odbędzie się na scenie głównej na zamku oraz małej w byłym kościele ewangelickim.

Pa­ra­di­se Lost to me­ta­lo­wa ka­pe­la z an­giel­skie­go Ha­li­fax. Ze­spół nie­prze­rwa­nie ist­nie­je od 1988 roku. W do­rob­ku bandu znaj­du­je się trzy­na­ście al­bu­mów, z któ­rych ostat­ni to "Tra­gic Idol" z kwiet­nia 2012 roku. Do naj­waż­niej­szych po­zy­cji w dys­ko­gra­fii Pa­ra­di­se Lost za­li­cza się "Icon" i "Dra­co­nian Times".

Sprze­daż bi­le­tów:

Ceny kar­ne­tu na trzy dni:

220 zł - pro­mo­cyj­na pula kar­ne­tów w cenie 220 zł obo­wią­zu­je do 31.12.2014 r. lub do wcze­śniej­sze­go wy czer­pa­nia się puli
230 zł - li­mi­to­wa­na pula
250 zł - po za­koń­cze­niu przed­sprze­da­ży kar­ne­ty w stan­dar­do­wej cenie do­stęp­ne będą do 14 lipca 2015
270 zł - w kasie na zamku

Bilet jed­no­dnio­wy (pią­tek, so­bo­ta, nie­dzie­la): 150 zł - w kasie na zamku

Bi­le­ty i kar­ne­ty można nabyć w kasie na zamku oraz w kasie przy byłym ko­ście­le ewan­ge­lic­kim, a także w ser­wi­sie Biletin.​pl.

Onet.pl

Znamy szczegóły nowego krążka Taylor Swift

Znamy szczegóły nowego krążka Taylor Swift

Taylor Swift ujawniła szczegóły nadchodzącego albumu, "1989".

Long­play ukaże się 27 paź­dzier­ni­ka. Na płytę trafi 13 pio­se­nek, w tym sin­gle "Out of the Woods", "We­lco­me to New York" i "Shake It Off".

Wśród pro­du­cen­tów i współ­twór­ców ma­te­ria­łu zna­leź­li się Jack An­to­noff, Max Mar­tin czy Ryan Ted­der.

Oto trac­kli­sta:

 1. "Welcome to New York"
 2. "Blank Space"
 3. "Style"
 4. "Out of the Woods"
 5. "All You Had to Do Was Stay"
 6. "Shake It Off"
 7. "I Wish You Would"
 8. "Bad Blood"
 9. "Wildest Dreams"
 10. "How You Get the Girl"
 11. "This Love"
 12. "I Know Places"
 13. "Clean"

Wy­daw­cą bę­dzie Big Ma­chi­ne.

Dys­ko­gra­fię Tay­lor Swift za­my­ka long­play "Red" z paź­dzier­ni­ka 2012 roku. Ar­tyst­kę, która ma na kon­cie role w filmie "Wa­len­tyn­ki" czy se­ria­lach "CSI: Kry­mi­nal­ne za­gad­ki Las Vegas" oraz "Jess i chło­pa­ki", w sierp­niu można było po­dzi­wiać w fil­mie "Dawca pa­mię­ci".

Onet.pl

Bastille w nowym utworze

Bastille w nowym utworze

Ba­stil­le za­pre­zen­to­wał pre­mie­ro­wy numer "Torn Apart". Ka­wa­łek po raz pierw­szy wy­brzmiał na an­te­nie BBC Radio 1 21 paź­dzier­ni­ka. Pio­sen­ki można po­słu­chać pod tym adresem.

Ka­wa­łek, w któ­rym go­ścin­nie udzie­la­ją się Gra­des i Lizzo, pro­mu­je mik­stejp "VS (Other Pe­ople's He­ar­ta­che, Pt 3)". Ze­staw ukaże się 8 grud­nia.

Bry­tyj­ska for­ma­cja wy­da­ła pierw­szą dłu­go­gra­ją­cą płytę w marcu 2013 roku. Krą­żek "Bad Blood" za­de­biu­to­wał na pierw­szym miej­scu ze­sta­wie­nia UK Al­bums Chart. W li­sto­pa­dzie 2013 roku w sprzedaży po­ja­wi­ła się po­sze­rzo­na o do­dat­ko­wy ma­te­riał re­edy­cja prze­mia­no­wa­na na "All This Bad Blood".

Onet.pl

Posłuchaj kolejnego utworu z nowej płyty Foo Fighters

Posłuchaj kolejnego utworu z nowej płyty Foo Fighters

Grupa Foo Fighters opublikowała drugi utwór z nadchodzącego albumu "Sonic Highways".

Po "So­me­thing From No­thing" do sieci tra­fił numer za­ty­tu­ło­wa­ny "The Feast and the Fa­mi­ne". Pio­sen­ka po­wsta­ła w Inner Ear Stu­dios, w Ar­ling­ton, w sta­nie Wir­gi­nia. Na­gra­nia można po­słu­chać pod tym adresem.

Long­play ukaże się 10 li­sto­pa­da. Dzie­łu to­wa­rzy­szy tak samo za­ty­tu­ło­wa­ny do­ku­men­tal­ny se­rial HBO, który w USA miał pre­mie­rę 17 paź­dzier­ni­ka.

Wśród gości na płycie zna­leź­li się Ben Gib­bard z Death Cab For Cutie, Joe Walsh z The Eagles, Rick Nie­lsen z Cheap Trick i Pre­se­rva­tion Hall Jazz Band.

Oto trac­kli­sta "Sonic Hi­gh­ways":

 1. "Something from Nothing"
 2. "The Feast and the Famine"
 3. "Congregation"
 4. "What Did I Do?/God As My Witness"
 5. "Outside"
 6. "In the Clear"
 7. "Subterrannean"
 8. "I Am a River"

Do­ro­bek Foo Fi­gh­ters za­my­ka album "Wa­sting Light" z kwiet­nia 2011 roku.

Onet.pl

Nowa płyta grupy LemON

Nowa płyta grupy LemON

Dwa lata po premierze swojego debiutu, LemON pod szyldem Warner Music Poland wydaje kolejną płytę zatytułowaną od jednego z utworów - "Scarlett". Płyta ukaże się wkrótce.

Na płycie znajdzie się 12 utworów w języku polskim i łemkowskim. Autorami wszystkich kompozycji są muzycy zespołu którzy również samodzielnie wyprodukowali płytę. Dla najwierniejszych fanów zespół LemON stworzył także edycję specjalną płyty wzbogaconą o dwie wyjątkowe wersje utworów a także o DVD z wideoklipami i akustyczną sesją nagraniową kliku wybranych utworów.

Jak dotąd poznaliśmy dwa utwory z albumu - "Ake" i tytułowy "Scarlett".

Onet.pl

Ranking FIFA: ogromny awans Polski

Reprezentacja Polski awansowała o 26 pozycji w rankingu FIFA. W najnowszym zestawieniu Biało-Czerwoni plasują się na 44. pozycji.

Tak duży awans kadra zawdzięcza wygranej 2:0 z Niemcami i remisowi 2:2 ze Szkocją w eliminacjach mistrzostw Europy. To najwyższy skok reprezentacji w historii. Liderem mimo porażki z Polską wciąż są Niemcy. Drugie miejsce zajmują wicemistrzowie świata - Argentyńczycy, a na trzeciej pozycji jest Kolumbia.

Wciąż daleko Polakom do rekordowego miejsca, które zajmowali we wrześniu 2007 roku. Plasowali się wówczas na 16. pozycji. Najniższe miejsce biało-czerwoni zajmowali za to w listopadzie 2013 roku - spadli wówczas na 78. lokatę.

Z dziewiątej na siódmą pozycję przesunęli się Francuzi, o dwie pozycje spadli byli mistrzowie globu i kontynentu Hiszpanie, którzy są na 10. miejscu.

Z rywali polskich piłkarzy w eliminacjach mistrzostw Europy 2016, najwyżej - poza Niemcami - znajdują się Szkoci, sklasyfikowani na 37. miejscu. Wyspiarze zanotowali jednak spory spadek, bo w ostatnim zestawieniu byli na 29. pozycji. Irlandia jest 61., Gruzja 117., zaś Gibraltar nie jest jeszcze notowany na liście światowej.

Kolejny ranking FIFA zostanie opublikowany 27 listopada.

Czołówka rankingu FIFA - stan na 23 października 2014 roku (w nawiasie lokata w poprzednim notowaniu):

1. (1) Niemcy 1669 pkt
2. (2) Argentyna 1565
3. (3) Kolumbia 1420
4. (5) Belgia 1388
5. (4) Holandia 1375
6. (6) Brazylia 1307
7. (9) Francja 1191
8. (7) Urugwaj 1184
9. (11) Portugalia 1175
10. (8) Hiszpania 1119
--- 
37. (29) Szkocja
44. (70) Polska 
61. (62) Irlandia 
117. (110)

Gruzja Gibraltar nie jest klasyfikowany


Reprezentacja Serbii otrzymała zwycięstwo walkowerem (3:0) za przerwany mecz z Albanią, ale jednocześnie UEFA zdecydowała w piątek o odjęciu jej trzech punktów w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy 2016.

Specjalna komisja, złożona z przedstawicieli komisji dyscyplinarnej, etyki i kontroli UEFA, postanowiła również, że dwa kolejne spotkania w roli gospodarza w grupie I el. ME Serbowie zagrają przy pustych trybunach (14 listopada z Danią i 14 września 2015 z Armenią). Obie federacje zapłacą też po 100 tysięcy euro grzywny.

Sprawa dotyczyła przerwanego meczu Serbii z Albanią, który odbył się 14 października w Belgradzie. Pod koniec pierwszej połowy (przy stanie 0:0) doszło do incydentu z przyczepioną do drona flagą przedstawiającą mapę "Wielkiej Albanii" oraz albańskie godło, która pojawiła się nad stadionem.

Flagę przechwycił serbski piłkarz Stefan Mitrović, co doprowadziło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn, którzy ostatecznie skierowali się do szatni. Jednocześnie z trybun poleciały na murawę race świetlne i inne przedmioty, a na boisko wbiegło kilkudziesięciu kibiców. Ze względów bezpieczeństwa mecz oglądali tylko fani Serbii.

Oficjalne zarzuty UEFA pod adresem Serbii dotyczyły odpalenia rac, niewłaściwego zachowania kibiców, wkroczenia fanów na murawę, niedostatecznego przygotowania meczu przez organizatorów oraz użycia lasera przez osoby na trybunach. Z kolei Albania musiała tłumaczyć się z odmowy dalszej gry oraz wywieszenia baneru o treści niezgodnej z regulaminem.

Stosunki dyplomatyczne między Albanią i Serbią od lat pozostają napięte. W lutym 2008 roku Kosowo, zamieszkane przez większość albańską (92 proc. ludności), ogłosiło niepodległość i odłączenie się od Serbii. Do dziś uznało jego państwowość 105 ze 193 krajów członkowskich ONZ, 23 z 28 Unii Europejskiej i 24 z 28 NATO, w tym Polska.

W Belgradzie nie pogodzono się z secesją tej prowincji, natomiast Tiranę oskarża się o projekt utworzenia "Wielkiej Albanii", w skład której miałyby wejść - oprócz jej samej - także wspólnoty albańskie z Kosowa, Czarnogóry, Macedonii i południowej Serbii.

Sport.pl

SLiP - notowanie 1221 z 24.10.2014

 1. ZHU - Faded
 2. Meghan Trainor - All About the Bass
 3. Yugopolis feat. Maciej Maleńczuk - Sługi za szlugi
 4. Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer in C
 5. Lenny Kravitz - The Chamber
 6. Enrique Iglesias feat. Sean Paul - Bailando
 7. Sheppard - Geronimo
 8. Taylor Swift - Shake It Off
 9. Tove Lo - Habits (Stay High)
 10. Sigma feat. Paloma Faith - Changing
 11. Vance Joy - Riptide
 12. Margaret - Start a Fire
 13. Jessie Ware - Say You Love Me
 14. Donatan & Cleo feat. Enej - Brać
 15. Indila - S.O.S.
 16. Kongos - Come with Me Now
 17. Ania Wyszkoni - Biegnij przed siebie
 18. Calvin Harris feat. John Newman - Blame
 19. Ed Sheeran - Don't
 20. Avicii feat. Robbie Williams - The Days
 21. Grzegorz Hyży & Tabb - Wstaję
 22. David Guetta feat. Sam Martin - Dangerous NOWOŚĆ!
 23. Magic! - Rude
 24. Kiesza - Hideaway
 25. Bracia - To jest mój dzień
 26. Robin Schulz feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down NOWOŚĆ!
 27. Sia - Chandelier
 28. Jess Glynne - Right Here
 29. Ewelina Lisowska - Na obcy ląd
 30. Pitbull feat. John Ryan - Fireball
  Poczekalnia:
 31. Łona i Webber - Wyślij sobie pocztówkę
 32. Edyta Bartosiewicz - Nie zabijaj miłości
 33. Ten Walls - Walking with Elephants
 34. AC/DC - Play Ball
 35. Liber & Natalia Szroeder - Teraz Ty
 36. LemON - Scarlett
 37. OneRepublic - I Lived
 38. Kasia Popowska - Tlen
 39. Mrozu - Poza logiką
 40. Gaba Kulka - Wielkie wrażenie
 41. Rafał Brzozowski - Linia czasu
 42. James Blunt - When I Find Love Again
 43. Red Lips - Szanta
 44. Skubas - Nie mam dla ciebie miłości
 45. Renata Przemyk - Kłamiesz
 46. Queen & Michael Jackson - There Must Be More to Life Than This
 47. Iggy Azalea feat. Rita Ora - Black Widow
 48. Pink Floyd - Louder Than Words
 49. Kiesza - Giant in My Heart
 50. Lenny Kravitz - New York City

Radio Szczecin

11:40, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 października 2014
Maroon 5 - Animals

Tytuł: Animals
Wykonawca: Maroon 5 to amerykański zespół pop-rockowy, założony oficjalnie w 2001 roku w Los Angeles. Wcześniej (w latach 1994-2001) występował pod nazwą Kara's Flowers. Obecnie w skład wchodzą: Adam Levine (wokal, gitara), Jesse Carmichael (klawisze, gitara, boczny wokal), James Valentine (gitara, boczny wokal), Michael "Mickey" Madden (bas) i Matt Flynn (perkusja) oraz od 2012 roku PJ Morton (klawisze, boczny wokal). W 2002 roku wydali debiutancki album "Songs About Jane" z hitem "This Love", który jednak dopiero po ponad dwóch latach dotarł do Europy. więcej...
Singiel/Album: drugi singiel z płyty "V".
Produkcja: Shellback.
Reżyseria: Samuel Bayer.
Gdzie kręcony:
Inne teledyski:
- Maps
- Love Somebody
- Daylight
- One More Night
- Payphone (feat. Wiz Khalifa)
-> pozostałe
Opisy płyt:
- Maroon 5 "Overexposed"
- Maroon 5 "Hands All Over"
- Maroon 5 "It Won't Be Soon Before Long"
Ciekawostki:
- W oficjalnym remiksie tego utworu pojawia się raper J. Cole.
- W teledysku pojawia się modelka Behati Prinsloo, prywatnie żona Adam Levine'a.
- Po raz pierwszy w klipie pojawia się basista Sam Farrar, który od 2012 roku towarzyszy zespołowi podczas koncertów.
- Utwór dotarł na szczyt list przebojów w Indonezji i Korei Południowej.

Fall Out Boy - Centuries

Tytuł: Centuries
Wykonawca: Fall Out Boy to amerykański kwartet pop-punkowy, założony w 2001 roku w Wilmette, w stanie Illinois. W skład zespołu wchodzą: Patrick Stump (wokal, gitara, kompozytor), Peter Wentz (gitara basowa, boczny wokal, autor tekstów), Joe Trohman (gitara) i Andy Hurley (perkusja). Mają na koncie m.in. trzy nagrody MTV Video Music Awards i nominację do nagrody Grammy w 2006 roku, dla najlepszego nowego artysty. Zadebiutowali w 2003 albumem "Fall Out Boy's Evening Out with Your Girlfriend". W tym samym roku ukazała się także płyta "Take This to Your Grave". Potem były "From Under the Cork Tree" (2005) z hitem "Dance, Dance" i "Infinity On High" (2007), która dotarła do pierwszego miejsca listy sprzedaży Billboardu. Znalazły się na niej takie hity jak "This Ain't a Scene, It's an Arms Race" i "Thnks fr th Mmrs". W grudniu 2008 roku ukazał się album "Folie à Deux", na którym gościnnie pojawili się Lil Wayne i Brendon Urie z grupy Panic! At the Disco. W 2009 roku zespół wydał składankę "Believers Never Die - Greatest Hits" i postanowił zawiesić działalność, a muzycy zajęli się solowymi projektami. W sierpniu 2012 roku pojawiła się informacja, iż grupa ponownie nagrywa, a efektem tego był album pt. "Save Rock and Roll", który ukazał się w kwietniu 2013 roku. Obecnie pracują nad swoim szóśtym studyjnym krążkiem, którego data premiery nie została jeszcze ustalona.
Singiel/Album: pierwszy singiel z płyty o jeszcze nieznanym tytule.
Produkcja: J.R. Rotem, Omega.
Gdzie kręcony: Fort Henry, Kingston w prowincji Ontario, Kanada.
Inne teledyski:
- Where Did the Party Go
- Young Volcanoes
- The Phoenix
- My Songs Know What You Did in the Dark (Light Em Up)
- What a Catch, Donnie
- I Don't Care
- Beat It (feat. John Mayer)
- I'm Like a Lawyer with the Way I'm Always Trying to Get You Off (Me + You)
- The Take Over, The Breaks Over
- Thnks Fr Th Mmrs
- This Ain't A Scene, It's An Arms Race
Patrick Stump:
- This City (feat. Lupe Fiasco)
- Clothes Off!! (with Gym Class Heroes)
- Cupid's Chokehold (with Gym Class Heroes)
Opisy płyt:
- Fall Out Boy "Folie a Deux"
- Fall Out Boy "Infinity on High"
Ciekawostka:
- Utwór powstał na bazie hitu Suzanne Vegi pt. "Tom's Diner" z 1981 roku.

Łona i Webber - Wyślij sobie pocztówkę

Tytuł: Wyślij sobie pocztówkę
Wykonawcy:
- Łona, a właściwie Adam Zieliński (ur. 21 maja 1982 roku w Szczecinie) to polski raper i producent muzyczny, nagrywający dla wytwórni Asfalt Records. Zadebiutował w 2001 roku albumem "Koniec żartów"; potem był "Nic dziwnego" (2004) z hitem "Rozmowy z cutem". Następnie zaczął nagrywać swoje płyty wraz z nowym producentem, Webberem, czego efektem były płyty "Absurd i nonsens" (2007), "Insert EP" (2008) i najnowszy "Cztery i pół" (2011). W 2013 roku wraz z Webberem i grupą The Pimps nagrał koncertowy album w studiu S-1 Radia Szczecin, zatytułowany "Łona, Webber & The Pimps w S-1". Obecnie pracuje nad swoim piątym studyjnym krążkiem.
- Webber, a właściwie Andrzej Mikosz (ur. w 1980 roku) to polski muzyk, kompozytor, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Eldo, O$ka, Pezet Flexxip, Ten Typ Mes oraz Fisz i Emade.

Produkcja: Webber.
Reżyseria: Adam "Łona" Zieliński.
Gdzie kręcony: Szczecin.
Inne teledyski:
- Kaloryfer
- To nic nie znaczy
- Nie pytaj nas
- Miej wątpliwość

Professor Green feat. Tori Kelly - Lullaby

Tytuł: Lullaby
Wykonawcy:
- Professor Green, czyli Stephen Paul Manderson (ur. 27 listopada 1983 roku w Londynie) to brytyjski raper i wokalista, nagrywający dla wytwórni Virgin Records. W 2007 roku wydał płytę "Lecture #1", a rok później EP-kę pt. "The Green EP". Oficjalnie zadebiutował w lipcu 2010 roku albumem "Alive Till I'm Dead", zaś rok później ukazała się płyta "At Your Inconvenience". 22 września br. powrócił z krążkiem "Growing Up in Public".
- Victoria Loren "Tori" Kelly (ur. 14 grudnia 1992 roku w Wildomar, w Kalifornii) to amerykańska wokalistka soul/r'n'b i autorka tekstów. Popularność zdobyła publikując swoje nagrania w portalu YouTube. W 2010 roku brała udział w 9. edycji "Amerykańskiego Idola", ale bez sukcesów. W 2012 roku ukazała się jej pierwsza EP-ka pt. "Handmade Songs", zaś rok później druga zatytułowana "Foreword". Obecnie pracuje nad swoim pierwszym studyjnym albumem.
Singiel/Album: pierwszy singiel z płyty "Growing Up in Public".
Produkcja: Chris Loco.
Inne teledyski:
Professor Green:
- Pardon Me (with Naughty Boy, Laura Mvula, Wilkinson, Ava Lily)
- Just Be Good to Green (feat. Lily Allen)

Perfect - Odnawiam dusze

Tytuł: Odnawiam dusze
Wykonawca: Perfect to polski zespół rockowy, założony w 1977 roku w Warszawie. Obecnie w skład wchodzą: Grzegorz Markowski (wokal, od 1979), Piotr Szkudelski (perkusja, od 1979), Jacek Krzaklewski (gitara, od 1989), Dariusz Kozakiewicz (gitara, od 1997) i Piotr Urbanek (bas, od 1998). Zadebiutowali w 1981 roku albumem "Perfect". więcej...
Singiel/Album: drugi singiel z płyty "DaDaDam".
Produkcja: Dariusz Kozakiewicz.
Inne teledyski:
- Wszystko ma swój czas
Opisy płyt:
- Perfect "DaDaDam"
Ciekawostka:
- Autorem tekstu tego utworu jest Jacek Cygan.

James Blunt - When I Find Love Again

Tytuł: When I Find Love Again
Wykonawca: James Blunt, czyli James Hillier Blount (ur. 22 lutego 1974 roku w Tidworth, w hrabstwie Wiltshire) to brytyjski wokalista, gitarzysta i autor tekstów, z zawodu były żołnierz. Przebywał na wojnie w Kosowie wraz z siłami NATO. więcej...
Singiel/Album: czwarty singiel z płyty "Moon Landing" i jednocześnie pierwszy z reedycji pt. "Moon Landing: Apollo Edition".
Produkcja: Tom Rothrock.
Inne teledyski:
- Heart to Heart
- Blue on Blue
- Bonfire Heart
- Dangerous
- I'll Be Your Man
- If Time Is All I Have
- So Far Gone
- Stay the Night
- Love, Love, Love
- I Really Want You
- Carry You Home
- Same Mistake
- 1973
- Wiseman
Opisy płyt:
- James Blunt "Moon Landing"
- James Blunt "Some Kind of Trouble"
- James Blunt "All the Lost Souls"
Ciekawostka:
- Utwór dotarł na szczyt list przebojów w Australii, Szwajcarii i na Węgrzech.

Pharrell Williams feat. Daft Punk - Gust of Wind

Tytuł: Gust of Wind
Wykonawca:
- Pharrell Williams (ur. 5 kwietnia 1973 roku w Virginia Beach) to amerykański producent muzyczny, wokalista i raper, związany z formacją N.E.R.D i The Neptunes. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Snoop Dogg, Kelis, Justin Timberlake, 50 Cent, Beyonce czy Ludacris. więcej...
Daft Punk to francuski duet muzyczny, założony w 1993 roku w Paryżu, grający muzykę elektroniczną. W skład wchodzą Thomas Bangalter i Guy-Manuel de Homem-Christo. Do dziś sprzedali ponad 4 mln egzemplarzy swoich płyt. Mają na koncie również m.in. dwie nagrody Grammy z 2009 roku. więcej...
Singiel/Album: czwarty singiel z płyty "Girl".
Produkcja: Pharrell Williams.
Reżyseria: Edgar Wright.
Gdzie kręcony:
Inne teledyski:
Pharrell Williams:
- Come Get It Bae (feat. Miley Cyrus)
- Marilyn Monroe
- Happy
- Lose Yourself to Dance (with Daft Punk, Nile Rodgers)
- Get Lucky (with Daft Punk, Nile Rodgers)
- Get Like Me (with Nelly, Nicki Minaj)
- Blurred Lines (with Robin Thicke, T.I.)
- Give It 2 Me (with Madonna)
- Blue Magic (with Jay-Z)
- Number One (feat. Kanye West)
- Money Maker (with Ludacris)
N.E.R.D.:
- Hot-n-Fun (feat. Nelly Furtado) 
Daft Punk:
- Lose Yourself to Dance (feat. Pharrell Williams, Nile Rodgers)
- Get Lucky (feat. Pharrell Williams, Nile Rodgers)
Opisy płyt:
- Pharrell Williams "G I R L"
- Daft Punk "Random Access Memories"

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

Tytuł: Thinking Out Loud
Wykonawca: Edward Christopher "Ed" Sheeran (ur. 17 lutego 1991 roku w Hebden Bridge) to brytyjski wokalista, producent muzyczny i autor teksów. Współpracował z takimi wykonawcami jak Jamie Foxx, Example, Snow Patrol, Yelawolf, Taylor Swift, Wiley czy Wretch 32. Swój debiutancki album pt. "+" wydał we wrześniu 2011 roku. więcej...
Singiel/Album: trzeci singiel z płyty "x".
Produkcja: Jake Gosling.
Inne teledyski:
- Don't
- Sing
- I See Fire
- Old School Love (with Lupe Fiasco)
- Everything Has Changed (with Taylor Swift)
- Watchtower (with Devlin)
Opisy płyt:
- Ed Sheeran "x"
Ciekawostka:
- Utwór dotarł na szczyt list przebojów w Australii i Nowej Zelandii.

Delta Spirit - From Now On

Tytuł: From Now On
Wykonawca: Delta Spirit to amerykański zespół indie-rockowy, założony w 2005 roku w San Diego, w stanie Kalifornia. W skład wchodzą: Jon Jameson (bas), Brandon Young (perkusja), Matthew Vasquez (wokal, gitara), Will McLaren (gitara) oraz multiinstrumentalista Kelly Winrich. Swoją pierwszą EP-kę pt. "I Think I've Found It" wydali w 2006 roku. Dwa lata później ukazał się ich pierwszy oficjalny album "Ode to Sunshine". Potem były "History From Below" (2010), EP-ka "Waits Room" (2010) i "Delta Spirit" (2012). 9 września 2014 roku powrócili z czwartym studyjnym albumem pt. "Into the Wide".
Singiel/Album: pierwszy singiel z płyty "Into the Wide"
Reżyseria: Andrew Bruntel, Isaac Cole.
Inne teledyski:
- Yamaha
- California

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1024