| < Kwiecień 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Justin Timberlake
"Not a Bad Thing"

Polecane teledyski

Imagine Dragons
"On Top of the World"

50 Cent ft. Trey Songz
"Smoke"

Kylie Minogue
"Sexercize"

Ellie Goulding
"Beating Heart"

Shakira
"Empire"

James Arthur
"Get Down"

Birdy
"Words As Weapons"

Lady Gaga
"G.U.Y."

Sam Smith
"Stay with Me"

Kaiser Chiefs
"Coming Home"

Patrycja Markowska
feat. Artur Gadowski
"Ocean"

Siddharta
"Samo Jedyny"

Anette Olzon
"Lies"

ATB feat. Stanfour
"Face to Face"

darmowe statystyki na strone

środa, 16 kwietnia 2014
[VIDEO] Trailer pierwszego serialu od WGN - "Salem"

Stacja WGN America opublikowała nowy zwiastun swojego pierwszego serialu pt. "Salem".

Akcja "Salem" rozgrywa się w XVII wieku w Massachusetts i skupia się na wydarzeniach w tytułowym mieście. Serial ma ukazać nadnaturalna prawdę, kryjącą się za słynnym polowaniem i skazywaniem czarownic. Ma być to romans zobrazowany z rozmachem, ukazujący widzom kompletnie nową wizję czarownic, które nie są tym, kim się wydają.

W obsadzie są  Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe, Xander Berkeley, Tamzin Merchant i Elise Eberle. Premiera w USA zaplanowana jest na 20 kwietnia.

Hatak.pl

Future: nowy album do odsłuchu w sieci

Future: nowy album do odsłuchu w sieci

Na ty­dzień przed skle­po­wą pre­mie­rą, raper Fu­tu­re udo­stęp­nił do od­słu­chu w sieci ma­te­riał z nowej płyty "Ho­nest". Można go posłuchać pod tym adresem.

Przed pre­mie­rą, album Fu­tu­re'a pro­mo­wa­ny był aż siedmioma sin­gla­mi:"Ka­ra­te Chop", "Ho­nest", "Shit", "Move That Dope", "Co­ve­red N Money", "I Won" i "Real and True". Go­ścin­nie na pły­cie udzie­la­ją się tacy ar­ty­ści, jak Phar­rell, Pusha T, Ca­si­no, Wiz Kha­lifa, Drake, Kanye West, Young Sco­oter, André 3000 oraz Lil Wayne.

Oto lista utwo­rów na pły­cie "Ho­nest":
"Look Ahead"
"T-Shirt"
"Move That Dope" (feat. Phar­rell Williams, Pusha T, Ca­si­no)
"My Momma" (feat. Wiz Kha­li­fa)
"Ho­nest"
"I Won" (feat. Kanye West)
"Never Sa­tis­fied" (feat. Drake)
"I Be You"
"Co­ve­red In Money"
"Spe­cial" (feat. Young Sco­oter)
"Benz Friendz (What­chutola)" (feat. André 3000)
"Blood, Sweat, Tears"
Deluxe edition:
"Big Rube Speaks"
"Side Effects"
"I'll Be Yours"
"How Can I Not" (feat. Young Scooter)
"Shit"
"Karate Chop (Remix)" (feat. Lil Wayne)

Onet.pl

Viva Polska Top 20 - 16.04.2014

 1. Jennifer Lopez feat. French Montana - I Luh Ya Papi
 2. Donatan feat. Cleo - Slavic Girls
 3. 50 Cent - Pilot
 4. Piersi - Bałkanica
 5. Lady Gaga - G.U.Y.
 6. Austin Mahone - Mmm Yeah
 7. Avicii feat. Audra Mae - Addicted to You
 8. Kylie Minogue - Sexercize
 9. Shakira feat. Rihanna - Can't Remember to Forget You
 10. Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse
 11. Afrojack feat. Wrabel - Ten Feet Tall
 12. Skrillex feat. Ragga Twins - Ragga Bomb
 13. Sean Paul feat. Konshens - Want Dem All
 14. Margaret - Thank You Very Much
 15. Beyonce - Partition
 16. Rita Ora - I Will Never Let You Down
 17. Enrique Iglesias feat. Pitbull - I'm a Freak
 18. Alicia Keys feat. Kendrick Lamar - It's On Again
 19. Pharrell Williams - Happy
 20. Dr. Alban - It's My Life 2014

viva-tv.pl

wtorek, 15 kwietnia 2014
Serialowe newsy: Banshee, Covert Affairs

Langley Kirkwood, Meaghan Rath i Chaske Spencer w obsadzie trzeciego sezonu "Banshee".

Kirkwood ("Black Sails") zagra pułkownika Douglasa Stowe'a, byłego komandosa, który prowadzi nielegalny interes w Camp Genoa. Aktor będzie w stałej obsadzie. Rath ("Being Human") zagra postać Aimee King, pracowniczkę skorumpowanego departamentu policji w rezerwacie Kinaho. Aktorka dostaje rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy ją w większości odcinków. 

Tom Pelphrey także dostaje rolę powracającą i wcieli się w Kurta Bunkera, byłego skinheada, który chce pracować w departamencie szeryfa Banshee.

Premiera 3. sezonu w przyszłym roku.


Nazneen Contractor dostaje dużą rolę w piątym sezonie serialu "Covert Affairs".

Contractor wcieli się w Sydney, nową miłość Caldera, z którą związana jest większa tajemnica. Aktorka dostaje rolę powracającą, co oznacza, że zobaczymy ją w w większości odcinków.

Contractor grała w 8. sezonie serialu "24 godziny". Z serialu "24 godziny" mieliśmy w obsadzie m.in. Gregory'ego Itzina i Sarę Clarke. Premiera 5. sezonu latem 2014 roku.

Hatak.pl

Audioriver 2014: Naughty Boy, Erol Alkan i inni dołączają do składu

Audioriver 2014: Naughty Boy, Erol Alkan i inni dołączają do składu

Na­ugh­ty Boy, autor ta­kich hitów, jak "La La La", "Li­fted" i "Think About It" to ko­lej­ny ar­ty­sta, który po­ja­wi się w tym roku na fe­sti­wa­lu Au­dio­ri­ver. Po­nad­to, w ostat­ni week­end lipca Au­dio­ri­ver od­wie­dzą także Nina Kra­viz, Spe­edy J i Lucy jako Ze­it­ge­ber, Erol Alkan, Fred V & Gra­fix feat. Dy­na­mi­te MC, Ka­ro­cel live, Mind Aga­inst, Ak­kord oraz Hatti Vatti & Lady Katee live.

Hit "La La La" po­ja­wił się w ser­wi­sie YouTu­be przed ro­kiem i od tam­te­go czasu na­li­czył osza­ła­mia­ją­ce 284 mi­lio­ny wy­świe­tleń. "To zde­cy­do­wa­nie naj­bar­dziej chwy­tli­wy utwór z de­biu­tanc­kiej płyty Na­ugh­ty Boya, ale to nie on prze­ko­nał nas do za­pro­sze­nia ar­ty­sty" – mówi Łu­kasz Na­po­ra, rzecz­nik pra­so­wy Au­dio­ri­ver. "Album »Hotel Ca­ba­na« aż kipi od świet­nych kom­po­zy­cji, jak wspo­mnia­ny już »Li­fted« czy mniej znane: »Hol­ly­wo­od«, »One Way« i »So Strong«." Na pły­cie sły­chać też całą ple­ja­dę wo­ka­li­stów i wo­ka­li­stek: od Sama Smi­tha zna­ne­go z "Latch" Di­sc­lo­su­re, przez Emeli Sandé i Ellę Eyre, które za­bły­snę­ły dzię­ki współ­pra­cy z Ru­di­men­tal oraz Wiz Kha­li­fa, Tinie Tem­pah, a także ze­spół Ba­stil­le. "Nie wiemy jesz­cze, z kim do­kład­nie Na­ugh­ty Boy przy­je­dzie do Płoc­ka, ale spo­dzie­waj­cie się peł­ne­go, kon­cer­to­we­go skła­du" – do­da­je Na­po­ra.

Nina Kraviz to postać związana ściśle z muzyką elektroniczną, ale w niektórych środowiskach budząca mieszane uczucia. DJ-ka i producentka zasłynęła nie tylko dzięki dobremu, debiutanckiemu albumowi, ale również ze względu na kontrowersyjne wypowiedzi i konflikty z innymi artystami. Jej styl, produkcje oraz umiejętności DJ-skie mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników, jednak to właśnie ona, w przeprowadzonej wśród fanów Audioriver ankiecie, okazała się być jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu.

Speedy J i Lucy to królowie techno, których publiczność Audioriver także domaga się od lat, ale że organizatorzy festiwalu znani są ze sprowadzania projektów wyjątkowych, zaprosili obie gwiazdy, aby wystąpiły wspólnie pod szyldem Zeitgeber. Wydany przez nich w ubiegłym roku, świetnie przyjęty album, co prawda, nie nadaje się na parkiet, ale już DJ sety są jak najbardziej taneczne. Wystarczy posłuchać występu w Boiler Roomie.

Tym spo­so­bem po­zna­li­śmy już bli­sko 30 gwiazd 9. edy­cji Au­dio­ri­ver, która od­bę­dzie się w Płoc­ku w dniach 25-27 lipca 2014. To ostat­nie na­zwi­ska, jakie or­ga­ni­za­to­rzy zdra­dzą przed koń­cem sprze­da­ży dru­giej pro­mo­cyj­nej tran­szy kar­ne­tów. Jesz­cze tylko przez nie­ca­ły mie­siąc dwu­dnio­we bi­le­ty do­stęp­ne będą w cenie 160 zł, by po 12 maja zdro­żeć o ko­lej­ne 30 zł. "W ko­lej­ce do ogło­sze­nia czeka jesz­cze kil­ku­na­stu za­gra­nicz­nych ar­ty­stów, ale – mamy na­dzie­ję – że już teraz do­sko­na­le widać, że z za­ku­pem bi­le­tu nie warto dłu­żej zwle­kać." – koń­czy Na­po­ra.

Do­tych­czas ogło­sze­ni ar­ty­ści edy­cji 2014 to: Lit­tle Dra­gon, Booka Shade live, John Di­gwe­ed, Loco Dice, DJ Koze, Dom & Ro­land, Skal­pel, Max Co­oper live, Da­niel Avery, Spe­cial Re­qu­est, Koven live, Ma­ri­bou State, Lak­ker live, Tren­temøller live, Camo & Kro­oked, Hy­brid Minds, Ivy Lab, Kang­ding Ray, Bro­din­ski, Dense & Pika i Bokka.

Onet.pl

Saxon i Skid Row w Polsce

Saxon i Skid Row w Polsce

W so­bo­tę, 15 li­sto­pa­da w war­szaw­skim klu­bie Pro­gre­sja Music Zone wy­stą­pi grupa Saxon. "War­riors of the Road – The 35th An­ni­ver­sa­ry World Tour" to trasa kon­cer­to­wa ma­ją­ca uczcić 35 lat obec­no­ści na sce­nie ze­spo­łu Saxon. W roli sup­por­tu wy­stą­pi for­ma­cja Skid Row.

Pod­czas kon­cer­tu fani usły­szą utwo­ry z ca­łe­go okre­su dzia­łal­no­ści grupy Saxon. For­ma­cja me­ta­lo­wa ma na swoim kon­cie 20 al­bu­mów, ostat­ni za­ty­tu­ło­wa­ny "Sa­cri­fi­ce" uka­zał się 2013 roku. Bę­dzie to je­dy­ny kon­cert Saxon w na­szym kraju.

Bi­le­ty w cenie 125 zło­tych w przed­sprze­da­ży oraz 135 zło­tych e dniu kon­cer­tu można nabyć z po­śred­nic­twem ticketpro.​pl, eventim.​pl, bilet.​pl, biletin.​pl, ticketportal.​pl oraz shop.​metalmind.​com.​pl. Otwar­cie bram na­stą­pi o go­dzi­nie 19.00, kon­cert roz­pocz­nie się o 20.00.

Onet.pl

poniedziałek, 14 kwietnia 2014
OneRepublic - nowa piosenka "Love Runs Out"

OneRepublic - nowa piosenka

Ze­spół One­Re­pu­blic za­pre­zen­to­wał nowy utwór "Love Runs Out". Pio­sen­ka pier­wot­nie miała tra­fić na album "Na­ti­ve", wy­da­ny w 2013 roku. "Love Runs Out" One­Re­pu­blic nie zo­sta­ło jed­nak ukoń­czo­ne na czas.

"Love Runs Out" nie tra­fi­ło na album One­Re­pu­blic, po­nie­waż Ryan Ted­der - lider for­ma­cji - chciał do­pra­co­wać re­fren. Go­to­wą pio­sen­kę można spraw­dzić pod tym adresem.

Utwór "Love Runs Out" ukaże się nie­ba­wem na sin­glu, ale jego pre­mie­ra jesz­cze nie zo­sta­ła usta­lo­na. Wspo­mnia­ny long­play "Na­ti­ve" uka­zał się w marcu 2013 roku.

Onet.pl

Deftones opublikowali utwór dla zmarłego basisty

Deftones nagrali utwór dla basisty, Chi Chenga

Mu­zy­cy De­fto­nes przy­go­to­wa­li utwór "Smile" za­de­dy­ko­wa­ny ba­si­ście, Chi Chen­gowi, który zmarł w kwiet­niu 2013 roku.

Numer "Smile" tra­fił do sieci w pierw­szą rocz­ni­cę śmier­ci mu­zy­ka. Na­gra­nie po­wsta­ło z myślą o al­bu­mie "Eros", przy któ­rym jesz­cze pra­co­wał Cheng. Long­play nigdy nie zo­stał wy­da­ny. Utwo­ru można po­słu­chać po­ni­żej.

- Chi, tę­sk­ni­my za Tobą dziś i każ­de­go dnia - na­pi­sał na Fa­ce­bo­oku wo­ka­li­sta De­fto­nes, Chino Mo­re­no.

W li­sto­pa­dzie 2008 roku ar­ty­sta uległ wy­pad­ko­wi sa­mo­cho­do­we­mu, do któ­re­go do­szło w ka­li­for­nij­skim Santa Clara. Zmarł w szpi­ta­lu 13 kwiet­nia 2013 roku. Ostat­ni long­play Ame­ry­ka­nów, "Koi No Yokan", uka­zał się w li­sto­pa­dzie 2012 roku.

Onet.pl

Lista utworów z drugiej pośmiertnej płyty Michaela Jacksona

Michael Jackson -

Mi­cha­el Jack­son - "Xsca­pe" - w in­ter­ne­cie po­ja­wi­ła się lista utwo­rów, jakie po­ja­wią się na dru­gim po­śmiert­nie wy­da­nym al­bu­mie Mi­cha­ela Jack­so­na.

Pro­du­cen­tem "Xsca­pe" Mi­cha­ela Jack­so­na jest L.A. Reid, szef wy­twór­ni Epic Re­cords, który uzy­skał nie­ogra­ni­czo­ny do­stęp do nie­pu­bli­ko­wa­nych na­grań z wo­ka­lem króla popu. Nad ma­te­ria­łem L.A. Reid pra­co­wał z to­po­wy­mi pro­du­cen­ta­mi, któ­rych celem było uwspół­cze­śnie­nie utwo­rów. Zna­leź­li się wśród nich Tim­ba­land (Ju­stin Tim­ber­la­ke, Missy El­liott), Rod­ney Jer­kins (Lady Gaga, Whit­ney Ho­uston, Ma­riah Carey, Ju­stin Bie­ber, Brit­ney Spe­ars), Star­ga­te, Je­ro­me "Jroc" Har­mon i John McC­la­in.

Krą­żek "Xsca­pe" ukaże się 13 maja. Oto trac­kli­sta:

 1. "Love Never Felt So Good"
 2. "Chicago"
 3. "Lovin' You"
 4. "A Place With No Name"
 5. "Slave To The Rhythm"
 6. "Do You Know Where Your Children Are"
 7. "Blue Gangsta"
 8. "Xscape"

Mi­cha­el Jack­son zmarł 25 czerw­ca 2009 roku po za­tru­ciu pro­po­fo­lem. Jego ostat­ni long­play to "In­vin­ci­ble" z paź­dzier­ni­ka 2001 roku.

Onet.pl

Płyta Kelis - "FOOD" - do odsłuchu przed premierą

Płyta Kelis -

21 kwiet­nia ukaże się szó­sta płyta Kelis. Krąż­ka można po­słu­chać w sieci przed pre­mie­rą.

Ze­staw "FOOD" wy­peł­ni 13 ka­wał­ków. Nad brzmie­niem al­bu­mu Kelis czu­wał Dave Sitek z TV on the Radio. Na pły­cie go­ścin­nie po­ja­wia­ją się ze­spół CSS i Pri­scil­la Ahn. Wy­daw­cą krąż­ka jest Ninja Tune. Z ca­ło­ścią ma­te­ria­łu można za­po­znać się pod tym adresem.

Oto trac­kli­sta:

 1. "Jerk Ribs"
 2. "Breakfast"
 3. "Forever Be"
 4. "Floyd"
 5. "Runner"
 6. "Hooch"
 7. "Cobbler"
 8. "Bless The Telephone"
 9. "Fish Fry"
 10. "Change"
 11. "Rumble"
 12. "Biscuits 'n' Gravy"
 13. "Dreamer"

Po­przed­ni long­play Kelis to "Flesh Tone" z maja 2010 roku.

Onet.pl

Rea Garvey z drugą solową płytą

Rea Garvey, wokalista Reamonn, z drugą solową płytą -

Rea Ga­rvey znany z grupy Re­amonn szy­ku­je drugą so­lo­wą płytę. Krą­żek za­ty­tu­ło­wa­ny "Pride" ukaże się 13 maja.

Rea Ga­rvey za­po­wia­da, że nowy album bę­dzie kon­se­kwent­ną kon­ty­nu­acją pop-roc­ko­we­go stylu zna­ne­go z de­biu­tu, do­dat­ko­wo wzbo­ga­co­ne­go wpły­wa­mi ir­landz­kie­go folku. Pierw­szym zwia­stu­nem płyty jest sin­giel "Can't Say No".

Rea Ga­rvey to wo­ka­li­sta, kom­po­zy­tor i autor tek­stów pio­se­nek. Po­cho­dzi z Ir­lan­dii, a obec­nie mieszka w Ber­li­nie. Dużą po­pu­lar­ność zdo­był jako wo­ka­li­sta grupy Re­amonn, z którą wy­lan­so­wał m.​in. me­ga­hit "Su­per­girl". Jego so­lo­wy de­biut to "Can't Stand the Si­len­ce" z 2011 roku.

Onet.pl

"Turn Blue": nowy singiel The Black Keys

The Black Keys za­pre­zen­to­wa­li "Turn Blue" - ty­tu­ło­wy utwór z ich nad­cho­dzą­cej stu­dyj­nej płyty.

Na­gra­nie "Turn Blue" to drugi po "Fever" sin­giel z nad­cho­dzą­cej, ósmej już płyty Dana Au­er­ba­cha i Pa­tri­ka Car­neya zna­nych jako The Black Keys. Można go posłuchać pod tym adresem.

Wy­pro­du­ko­wa­ny przez Dan­ger Mouse'a nowy album The Black Keys za­ty­tu­ło­wa­ny "Turn Blue" ukaże się 13 maja na­kła­dem No­ne­such Re­cords.

Oto lista utwo­rów na pły­cie "Turn Blue":
"We­ight of Love"
"In Time"
"Turn Blue"
"Fever"
"Year in Re­view"
"Bul­let in the Brain"
"It's Up to You Now"
"Wa­iting on Words"
"10 Lo­vers"
"In Our Prime"
"Gotta Get Away"

2 lipca The Black Keys wy­stą­pią w Pol­sce jako jedna z gwiazd trój­miej­skie­go Open'er Fe­sti­va­lu.

Onet.pl

niedziela, 13 kwietnia 2014
Hity na mundial 2014: gwiazdy na składance

MŚ w piłce nożnej 2014: hity na mundial. Pitbull, Jennifer Lopez, Ricky Martin, Carlos Santana, Shakira i inne gwiazdy na składance

Mi­strzo­staw Świa­ta w piłce noż­nej to wiel­kie świę­to spor­to­we, ale i mu­zycz­ne. Gwiaz­dy świa­to­we­go for­ma­tu spe­cjal­nie na im­pre­zę na­gry­wa­ją oko­licz­no­ścio­we pio­sen­ki. Utwo­ry takie jak "Waka Waka" Sha­ki­ry, "La copa de la vida" Ricky'ego Mar­ti­na czy "Fut­bol" Ma­ry­li Ro­do­wicz stały się sa­mo­dziel­ny­mi hi­ta­mi i to­wa­rzy­szy­ły słu­cha­czom dłu­gie mie­sią­ce po za­koń­cze­niu MŚ. Pre­zen­tu­je­my listę utwo­rów skła­dan­ki na 2014 FIFA World Cup. Tra­fi­ły na nią pio­sen­ki ta­kich gwiazd jak Pit­bull, Jen­ni­fer Lopez, Sha­ki­ra czy Car­los San­ta­na.

Walce o Pu­char Świa­ta w Bra­zy­lii to­wa­rzy­szy tylko jedna pfi­cjal­na płyta: "One Love, One Rhy­thm - The Of­fi­cial 2014 FIFA World Cup Album". Ofi­cjal­ną pio­sen­ką pro­mu­ją­cą im­pre­zę jest "We Are One (Ole Ola)" Jen­ni­fer Lopez i Pit­bul­la.

Do na­gry­wa­nia utwo­rów na mun­dial po­wra­ca­ją Sha­ki­ra ("La La La (Bra­zil 2014)") oraz Ricky Mar­tin ("Vida"). Na krąż­ku znaj­dzie­my też pio­sen­kę "Dar Um Jeito (We Will Find A Way)". Ka­wa­łek na­gra­li wspól­nie Car­los San­ta­na, Avi­cii i Wy­clef Jean.

Na skła­dan­kę tra­fi­ły także pro­po­zy­cje Psi­ri­co, The Isley Bro­thers, Baha Men i in­nych.

Pre­mie­ra płyty "One Love, One Rhy­thm - The Of­fi­cial 2014 FIFA World Cup Album" w wer­sji de­lu­xe od­bę­dzie się 13 maja 2014. Wer­sja podstawowa trafi do sprze­da­ży 10 czerw­ca, tuż przed roz­po­czę­ciem Mi­strzostw Świa­ta w Bra­zy­lii.

Lista utwo­rów na pły­cie "One Love, One Rhy­thm - The Of­fi­cial 2014 FIFA World Cup Album":

 1. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We Are One (Ole Ola) (The Official 2014 FIFA World Cup TM Song)
 2. Santana & Wyclef feat. Avicii & Alexandre Pires - Dar Um Jeito (We Will Find A Way) (The Official 2014 FIFA World Cup TM Anthem)
 3. Arlindo Cruz - Tatu Bom De Bola (The Official 2014 FIFA World Cup TM Mascot Song)
 4. Ricky Martin – Vida (Spanglish Version)
 5. David Correy - The World Is Ours
 6. Psirico - Lepo Lepo
 7. Sérgio Mendes & Carlinhos Brown - One Nation
 8. Shakira – La La La (Brazil 2014) feat. Carlinhos Brown
 9. The Isley Brothers - It's Your Thing (Studio Rio Version)
 10. Bebel Gilberto and Lang Lang - Tico Tico
 11. Adelén – Olé (Stadium Anthem Mix)
 12. Magic! - This Is Our Time (Agora e'a nossa horra)
 13. Baha Men – Night & Day (Carnival Mix)
 14. Rodrigo Alexey feat. Preta Gil – Go, Gol

Utwo­ry do­stęp­ne tylko w wer­sji de­lu­xe:

 1. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte – We Are One (Ole Ola) (The Official 2014 FIFA World Cup TM Song) (Olodum Mix)
 2. Arlindo Cruz - Tatu Bom De Bola (The Official 2014 FIFA World Cup TM Mascot Song) (DJ Meme Remix)

Onet.pl

Lawson wystąpi w Polsce

Lawson wystąpi w Polsce

17 maja w war­szaw­skiej Pro­xi­mie wy­stą­pi bry­tyj­ska grupa Law­son. Bę­dzie to pierw­szy kon­cert ze­spo­łu w Pol­sce.

Swoją nazwę ze­spół wziął od chi­rur­ga, który prze­pro­wa­dził ra­tu­ją­cą życie ope­ra­cję na front­ma­nie – Andym Brow­nie. Po serii nie­wiel­kich kon­cer­tów w pu­bach i sup­por­to­wa­niu bar­dziej zna­nych kapel, w 2011 roku w Bri­gh­ton, Law­son po raz pierw­szy za­grał kon­cert jako he­adli­ner. Wśród pu­blicz­no­ści był łowca ta­len­tów, dzię­ki czemu grupa zdo­by­ła kon­trakt z wy­twór­nią Po­ly­dor.

Od pod­pi­sa­nia kon­trak­tu w 2012 roku ze­spół wy­prze­dał pięć tras kon­cer­to­wych, wy­stę­po­wał na sce­nach fe­sti­wa­li Isle Of Wight, T In The Park czy Hard Rock Cal­ling, a także na We­mbley z ra­pe­rem B.o.B., a o mu­zy­ce Law­son po­chleb­nie wy­po­wia­da­ła się nawet Tay­lor Swift. Ze­spół zdo­był rów­nież sporą po­pu­lar­ność poza ro­dzi­my­mi Wy­spa­mi Bry­tyj­ski­mi – za­grał wy­prze­da­ne kon­cer­ty w Ame­ry­ce Pół­noc­nej, Azji, Au­stra­lii i Eu­ro­pie kon­ty­nen­tal­nej.

Już 6 maja ukaże się nowa edy­cja płyty "Chap­man Square" przy­go­to­wa­na spe­cjal­nie dla pol­skich fanów. Jed­no­pły­to­wy album bę­dzie za­wie­rał wszyst­kie hity ze­spo­łu, w tym "Ju­liet" i "Bro­ken­he­ar­ted".

Wy­stęp w war­szaw­skiej Pro­xi­mie bę­dzie pierw­szym kon­cer­tem grupy w Pol­sce. Bi­le­ty na to wy­da­rze­nie po­ja­wią się w sprze­da­ży w naj­bliż­szy po­nie­dzia­łek, 14 kwiet­nia, o 10:00 rano.

Onet.pl

Lider Muse gościnnie u Kimbry

Lider Muse gościnnie u Kimbry

Matt Bel­la­my za­śpie­wa na naj­now­szym al­bu­mie gwiaz­dy pop z Nowej Ze­lan­dii - Kim­bry.

Kim­bra - pio­sen­kar­ka znana dzię­ki go­ścin­ne­mu wy­stę­po­wi w wiel­kim hicie Gotye - "So­me­bo­dy That Used To Know" za­pro­si­ła wo­ka­li­stę grupy Muse do pracy nad utwo­rem, który znaj­dzie się na jej dru­giej so­lo­wej pły­cie.

Pomoc w za­aran­żo­wa­niu współ­pra­cy jest za­słu­gą Richa Co­steya - pro­du­cen­ta al­bu­mu Kim­bry, który w prze­szło­ści współ­pra­co­wał także z Muse.

In­ny­mi go­ść­mi, któ­rzy po­ja­wią się na nowym krąż­ku No­wo­ze­land­ki są m.​in. John Le­gend, Marc Fo­ster, Bilal, Da­niel Johns, Van Dyke Parks oraz Thin­der­cat.

Po­przed­ni album Kim­bry to wy­da­ne w 2011 roku dzieł­ko za­ty­tu­ło­wa­ne "Vows".

Onet.pl

Morrissey ujawnił listę utworów na nowej płycie

Morrissey ujawnił listę utworów na nowej płycie

Mor­ris­sey ujaw­nił listę utwo­rów na swoim naj­now­szym al­bu­mie "World Peace Is None of Your Bu­si­ness" Album ukaże się w lipcu.

Pierw­szy od pię­ciu lat stu­dyj­ny krą­żek po­pu­lar­ne­go Moza, zo­stał zre­ali­zo­wa­ny we Fran­cji, pod okiem Joe Chic­ca­rel­lie­go - pro­du­cen­ta na­grań White Stri­pes, The Stro­kes i Becka.

W na­gra­niach wziął udział kon­cer­to­wy skład ze­spo­łu Mor­ris­seya w skła­dzie: Boz Bo­orer (gi­ta­ra), Jesse To­bias (gi­ta­ra), So­lo­mon Wal­ker (gi­ta­ra ba­so­wa), Mat­thew Wal­ker (per­ku­sja) oraz Gu­sta­vo Man­zur (in­stru­men­ty kla­wi­szo­we).

Oto lista utwo­rów na naj­now­szym krąż­ku Mor­ris­seya:

"World Peace is None of Your Bu­si­ness"
"Neal Cas­sa­dy Drops Dead"
"Istan­bul"
"I'm Not a Man"
"Earth Is the Lo­ne­liest Pla­net"
"Sta­ir­ca­se at the Uni­ver­si­ty"
"The Bul­l­fi­gh­ter Dies"
"Kiss Me a Lot"
"Smi­ler With Knife"
"Kick the Bride Down the Aisle"
"Mo­un­tjoy"
"Oboe Con­cer­to"

Po­przed­ni long­play Mor­ris­seya to "Years of Re­fu­sal" z 2009 roku.

Onet.pl

Luxtorpeda na szczycie w Polsce

Luxtorpeda na szczycie w Polsce

Naj­now­szy stu­dyj­ny album grupy Lu­xtor­pe­da upla­so­wał się na szczy­cie listy naj­chęt­niej ku­po­wa­nych płyt w Pol­sce.

Trze­ci long­play grupy do­wo­dzo­nej przez Ro­ber­ta "Litzę" Frie­dri­cha przy­no­si gi­ta­ro­we riffy i in­spi­ra­cje "od Slay­era po Rush". W tro­sce o ana­lo­go­we brzmie­nie ze­spół zde­cy­do­wał się na re­zy­gna­cję z ma­ste­rin­gu płyty. Zwy­cza­jem Lu­xtor­pe­dy, wy­daw­nic­two za­wie­ra do­dat­ko­wą płytę z wer­sja­mi in­stru­men­tal­ny­mi.

Naj­wy­żej no­to­wa­ną no­wo­ścią jest nowy krą­żek hi­pho­po­we­go tan­de­mu Bon­so­na i Matka "O mnie się nie martw", na miej­scu czwar­tym. Dwa "oczka" niżej upla­so­wał się Artur Rojek ze swoim de­biu­tanc­kim so­lo­wym ma­te­ria­łem - "Skła­dam się z cią­głych po­wtó­rzeń". Na po­zy­cjach 16. i 20. po­ja­wi­ły się także nowe na li­ście OLIS al­bu­my K2 oraz wio­sen­na skła­dan­ka hitów radia Eska.

Oto ak­tu­al­ne Top 20 ze­sta­wie­nia OLiS:

1. Lu­xtor­pe­da - "A morał tej hi­sto­rii jest taki, mimo iż cu­kro­we, to jed­nak bu­ra­ki"
2. Geo­r­ge Mi­cha­el - "Sym­pho­ni­ca"
3. Różni Wy­ko­naw­cy - "Eu­ro­pe­an Jazz (2013)"
4. Bon­son & Matek - "O nas się nie martw" (No­wość)
5. O.S.T.R. & Marco Polo - "Kar­ta­gi­na"
6. Artur Rojek - "Skła­dam się z cią­głych po­wtó­rzeń" (No­wość)
7. Phar­rell Wil­liams - "Girl"
8. Il­lu­sion - "Opo­wie­ści"
9. Ma­łach & Rufuz - "Ory­gi­nał"
10. Wło­dek Paw­lik - "Night In Ca­li­sia"
11. Sha­ki­ra - "Sha­ki­ra"
12. Vio­let­ta - "En Vivo"
13. Różni Wy­ko­naw­cy - "RMF FM naj­lep­sza mu­zy­ka na wiosnę 2014"
14. Ja­nusz Pa­na­se­wicz - "Fo­to­gra­fie"
15. Armin Van Bu­uren - "A State Of Tran­ce 2014"
16. Dawid Pod­sia­dło - "Com­fort And Hap­pi­ness"
17. K2 - "Ana­to­mia" (No­wość)
18. Mike Old­field - "Man On The Rocks"
19. Różni Wy­ko­naw­cy - "Bravo Hits Wio­sna 2014"
20. Różni Wy­ko­naw­cy - "Hity Na Cza­sie - Wio­sna 2014" (No­wość)

Onet.pl

20:07, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 983