| < Październik 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Maroon 5
"Animals"

Polecane teledyski

Fall Out Boy
"Centuries"

Łona i Webber
"Wyślij sobie pocztówkę"

Professor Green
feat. Tori Kelly
"Lullaby"

Perfect
"Odnawiam dusze"

James Blunt
"When I Find Love Again"

Pharrell Williams
feat. Daft Punk
"Gust of Wind"

Ed Sheeran
"Thinking Out Loud"

Delta Spirit
"From Now On"

The Blackout
"Wolves"

Bush
"The Only Way Out"

Calvin Harris
feat. John Newman
"Blame"

Jula feat. Fabisz
"Będę za Tobą"

Jack White
"Would You Fight
for My Love"

Ania Wyszkoni
"Biegnij przed siebie"

darmowe statystyki na strone

sobota, 11 października 2014
Katy Perry wystąpi w przerwie Super Bowl

Katy Perry wystąpi w przerwie Super Bowl

Katy Perry będzie muzyczną gwiazdą Super Bowl XLIX. Finał ligi NFL od lat gromadzi przed telewizorami rekordową widownię, a kilkunastosekundowe reklamy podczas transmisji kosztują miliony dolarów.

O udzia­le Katy Perry mó­wi­ło się już sierp­niu. Wo­ka­list­ka miała być jedną z mu­zycz­nych atrak­cji, obok Cold­play i Ri­han­ny. Wów­czas po­ja­wi­ła się też in­for­ma­cja, ja­ko­by ar­ty­ści mieli pła­cić za moż­li­wość wy­stę­pu. Perry w nie­daw­nym wy­wia­dzie za­pew­nia­ła jed­nak, że nie jest typem dziew­czy­ny, która płaci za to, by śpie­wać na Super Bowl.

Jeśli Katy Perry istot­nie wy­stą­pi na im­pre­zie, bę­dzie trze­cią ko­bie­tą w ciągu ostat­nich czte­rech lat. Wcze­śniej były to Bey­oncé i Ma­don­na. W ubie­głym roku w prze­rwie rozgrywek czas ki­bi­com umi­la­li Bruno Mars i Red Hot Chili Pep­pers.

Super Bowl XLIX od­bę­dzie się 1 lu­te­go 2015 roku na Uni­ver­si­ty of Pho­enix Sta­dium na przed­mie­ściach Pho­enix w Ari­zo­nie.

24 lu­te­go Katy Perry wy­stą­pi w Kra­ków Are­nie. W roli sup­por­tu po­ja­wi się Char­li XCX.

Ostat­ni album Ame­ry­kan­ki, "Prism", po­cho­dzi z paź­dzier­ni­ka 2013 roku.

Onet.pl

SLiP - notowanie 1219 z 10.10.2014

 1. Yugopolis feat. Maciej Maleńczuk - Sługi za szlugi
 2. Meghan Trainor - All About the Bass
 3. ZHU - Faded
 4. Lenny Kravitz - The Chamber
 5. Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer in C
 6. Sheppard - Geronimo
 7. Vance Joy - Riptide
 8. Sigma feat. Paloma Faith - Changing
 9. Taylor Swift - Shake It Off
 10. Grzegorz Hyży & Tabb - Wstaję
 11. Jessie Ware - Say You Love Me
 12. Enrique Iglesias feat. Sean Paul - Bailando
 13. Ella Henderson - Ghost
 14. Margaret - Start a Fire
 15. Indila - S.O.S.
 16. David Guetta feat. Sam Martin - Lovers on the Sun
 17. Ania Wyszkoni - Biegnij przed siebie
 18. Kongos - Come with Me Now
 19. Sia - Chandelier
 20. Kiesza - Hideaway
 21. Ed Sheeran - Don't
 22. Pitbull feat. John Ryan - Fireball
 23. Jess Glynne - Right Here
 24. Love Kings - Hollywood
 25. Calvin Harris feat. John Newman - Blame
 26. Magic! - Rude
 27. OneRepublic - Love Runs Out
 28. Tove Lo - Habits (Stay High) NOWOŚĆ!
 29. Donatan & Cleo feat. Enej - Brać NOWOŚĆ!
 30. Coldplay - A Sky Full of Stars
  Poczekalnia:
 31. Ewelina Lisowska - Na obcy ląd
 32. Avicii feat. Robbie Williams - The Days
 33. Edyta Bartosiewicz - Nie zabijaj miłości
 34. Bracia - To jest mój dzień
 35. Queen & Michael Jackson - There Must Be More to Life Than This
 36. Liber & Natalia Szroeder - Teraz Ty
 37. Ten Walls - Walking with Elephants
 38. Smolik feat. Dawid Podsiadło & Monika Brodka - Elektryczny
 39. Katy Perry - This Is How We Do
 40. Kasia Popowska - Tlen
 41. Mrozu - Poza logiką
 42. Gavin DeGraw - Fire
 43. Skubas - Nie mam dla ciebie miłości
 44. Charli XCX - Boom Clap
 45. Red Lips - Szanta
 46. The Avener - Fade Out Lines
 47. Gaba Kulka - Wielkie wrażenie
 48. Iggy Azalea feat. Rita Ora - Black Widow
 49. Kiesza - Giant in My Heart
 50. Clean Bandit feat. Stylo G - Come Over

Radio Szczecin

12:20, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 października 2014
Stone Sour wyda płytę z coverami

Stone Sour wyda płytę z coverami

Corey Taylor zajęty jest nie tylko pracami nad nową płytą Slipknot, ale i kolejnym krążkiem Stone Sour.

Stone Sour nie szy­ku­je jed­nak płyty z au­tor­skim ma­te­ria­łem, lecz z co­ve­ra­mi. Nie­wie­le wia­do­mo o wy­daw­nic­twie. Ze­staw po­wi­nien tra­fić do rąk fanów na po­cząt­ku 2015 roku. Na razie można spe­ku­lo­wać, które utwo­ry tra­fią na album. Pod­czas swej ka­rie­ry, ze­spół wy­ko­ny­wał na żywo pio­sen­ki Me­tal­li­ki ("Cre­eping Death"), Kiss ("Love Gun"), Judas Priest ("He­ading Out To The Hi­gh­way") czy Pe­te­ra Ga­brie­la ("In Your Eyes").

W kwiet­niu 2013 roku uka­zał się ostat­ni long­play Stone Sour, "House of Gold & Bones - Part 2". Pierw­sza część dyp­ty­ku, czyli "House of Gold & Bones - Part 1", miała pre­mie­rę w paź­dzier­ni­ku 2012 roku.

Onet.pl

Haim, Gwen Stefani i inni gościnnie u Calvina Harrisa

Haim, Gwen Stefani i inni gościnnie u Calvina Harrisa

3 listopada ukaże się nowa płyta Calvina Harrisa. Szkocki producent ujawnił gości, którzy pojawią się na albumie "Motion".

W ze­sta­wie na pewno znaj­dą się sin­gle "Sum­mer" i "Blame" z udzia­łem Johna New­ma­na. Teraz muzyk po­twier­dził, że w re­ali­za­cji dzie­ła wspo­ma­ga­ły go sio­stry Haim, Gwen Ste­fa­ni z No Doubt i raper Big Sean. Na krąż­ku usły­szy­my po­nad­to Theo Hutch­cra­fta z Hurts, tu­rec­kie­go pro­du­cen­ta Um­me­ta Ozca­na, Ti­na­she i Ellie Gou­l­ding.

Ca­lvin Har­ris, współ­twór­ca prze­bo­ju Ri­han­ny "We Found Love", wydał dotąd al­bu­my "I Cre­ated Disco" (2007), "Ready for the Week­end" (2009) i "18 Mon­ths" (2012).

Onet.pl

niedziela, 05 października 2014
[1978-2014] Anna Przybylska

Anna Przybylska nie żyje. Przegrała walkę z rakiem. Aktorka znana z roli Marylki Baki w serialu "Złotopolscy", "Laski" w komedii "Sezon na leszcza" i doktor Kariny z "Daleko od noszy" miała 36 lat. Informację tę podała menedżerka aktorki na oficjalnej stronie Anny Przybylskiej.

"Z trud­nym do wy­ra­że­nia bólem w sercu pra­gnę za­wia­do­mić, że w dniu 5 paź­dzier­ni­ka 2014 roku po cięż­kiej walce z cho­ro­bą zmar­ła Anna Przy­byl­ska. Ode­szła w spo­ko­ju, w gro­nie naj­uko­chań­szej ro­dzi­ny" - na­pi­sa­ła Mał­go­rza­ta Ru­dow­ska.

"W imie­niu ro­dzi­ny i naj­bliż­szych pro­szę wszyst­kich o zro­zu­mie­nie i usza­no­wa­nie pry­wat­no­ści tych, dla któ­rych od dziś tak wiele się zmie­ni­ło" - za­ape­lo­wa­ła.

Od dłuż­sze­go czasu spe­ku­lo­wa­no o cho­ro­bie Anny Przy­byl­skiej. Ak­tor­ka znik­nę­ła ze świa­ta fil­mo­we­go i nie ko­men­to­wa­ła swo­je­go stanu zdro­wia. Kilka mie­się­cy temu udzie­li­ła jed­nak ob­szer­ne­go wy­wia­du, w któ­rym opo­wie­dzia­ła o walce z ra­kiem. Nie­daw­no prze­szła ope­ra­cję usu­nię­cia guza trzust­ki.

Większość widzów kojarzy ją z serialu "Złotopolscy", w którym występowała nieprzerwanie od roku 1997. Emisja serialu oficjalnie zakończyła się w 2010 roku. Wcielała się w nim w młodą sierżant policji Marylkę Bakę. Jej debiut fabularny przypada również na rok 1997, kiedy to wygrała casting do roli Suczki w "Ciemnej stronie Wenus" Radosława Piwowarskiego. W roku 1999 zagrała Julię w serialu "Lot 001", a następnie, w roku 2000, pojawiła się u Bogusława Lindy w "Sezonie na leszcza". W roku 2002 aktorka zagrała niewielką rolę u Marka Koterskiego w "Dniu świra", a zaraz potem w "Karierze Nikosia Dyzmy" Jacka Bromskiego. Równolegle do "Złotopolskich", aktorka zaangażowała się także do kolejnego serialu komediowego "Daleko od noszy", w którym występowała w latach 2003-2010.

Ostatnim filmem w jej filmografii jest "Bilet na księżyc" z 2013 roku w reżyserii Jacka Bromskiego.

Anna Przybylska była związana z Jarosławem Bieniukiem, z którym miała troje dzieci.

Onet.pl

[04-05.10.2014] Zagranica: bramki Lewandowskiego, Szukały i Bilińskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu Monachium w wygranym 4:0 meczu z Hannoverem. Po siedmiu kolejkach napastnik reprezentacji Polski ma na koncie cztery trafienia.

Obie bramki Lewandowskiego padły w podobnych okolicznościach, po nieudanych pułapkach offsajdowych Hannoveru. W szóstej minucie polski napastnik dostał długie podanie od Rafinhi, przyjął piłkę na klatkę piersiową i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam strzałem przy prawym słupku. Drugi gol Lewandowskiego padł w 38. minucie. Tym razem długą piłkę w kierunku Polaka posłał Xherdan Shaqiri, Lewandowski "skleił" futbolówkę i uderzył przy lewym słupku.

Dwa pozostałe gole dla Bayernu strzelił - w 13. i 79. minucie - Arjen Robben.

Po siedmiu kolejkach Lewandowski ma na koncie cztery bramki, dwie asysty i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców. Prowadzi Shinji Okazaki z Mainz, który strzelił jedną bramkę więcej. Polak strzela bramkę średnio co 133,5 minuty. W ubiegłym sezonie, gdy zostawał królem strzelców, zdobywał gola średnio co 140 minut.

Cały mecz w drużynie Hannoveru rozegrał Artur Sobiech, któremu nie udało się pokonać Manuela Neuera, choć przed przerwą znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Bayernu. "Bawarczycy" z 17 punktami na koncie zajmują pierwsze miejsce w lidze. Hannover jest szósty i ma dziesięć "oczek".


Łukasz Szukała strzelił bramkę dla Steauy Bukareszt w meczu 10. kolejki rumuńskiej ekstraklasy piłkarskiej z Otelul Galati, wygranym przez zespół obrońcy reprezentacji Polski 3:0 (2:0).

Szukała, który ustalił wynik spotkania, wpisał się na listę strzelców w 63. minucie. To pierwszy gol Polaka w tym sezonie.

W 86. minucie spotkania polski obrońca zszedł z boiska, zmieniony przez Cornela Rapa.

---

W innym meczu 10. kolejki rumuńskiej ekstraklasy Kamil Biliński uratował remis dla Dinama Bukareszt (1:1). To jego dziewiąty gol w bieżących rozgrywkach, uwzględniając także spotkania pucharowe.

Kamil Biliński w pierwszej kolejce popisał się hat-trickiem, by w drugim spotkaniu zdobyć jednego gola. W następnych sześciu pojedynkach ligowych polskiemu napastnikowi nie udało się jednak znaleźć drogi do bramki i w efekcie mecz z Universitateą rozpoczął na ławce.

Trener Dinama posłał Bilińskiego na murawę po przerwie, a 26-latek w 52. minucie zamienił na gola rzut karny i tym samym odrobił straty.

Biliński poza wcześniejszymi czterema trafieniami w rozgrywkach ligowych ma w dorobku dwie bramki w Pucharze Rumunii oraz jednego gola w Pucharze Ligi Rumuńskiej.

W tabeli po 10 kolejkach prowadzi Steaua, która ma 25 punktów. Zespół z Bukaresztu wygrał osiem spotkań, po jednym zremisował i przegrał. Wiceliderem jest CFR Cluj - 22 pkt. Dinamo Bukareszt zajmuje piąte miejsce, tracąc 6 punktów do Steauy.

Sport.pl/SportoweFakty.pl

[03-05.10.2014] T-Mobile Ekstraklasa: 11. kolejka

Piątek:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2:2 (1:1)
Chmiel 30., Chrapek 70. - Celeban 21., F. Paixao 50.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:0)
Pazdan 53., Piątkowski 90.+1

Sobota:

Górnik Łęczna - Korona Kielce 1:0 (1:0)
Cernych 38.
Czerwona kartka: Dejmek 29. (Korona)

Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1:0 (1:0)
Makuszewski 5.

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:2 (1:1)
Kuświk 17. - Łuczak 29., Madej 87.

Niedziela:

Piast Gliwice - Legia Warszawa 3:1 (2:0)
Wilczek 16., 36. i 76. - Duda 90.

Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (2:0)
Frączczak 23., Zwoliński 28. i 63.

Lech Poznań - GKS Bełchatów 5:0 (1:0)
Hamalainen 17. i 71., Malarz 51.-samobójcza, Lovrencsics 81., Jevtić 86.

Polish National Top 20 - 5.10.2014

 1. Lilly Wood & The Prick & Robin Schulz - Prayer in C
 2. Meghan Trainor - All About That Bass
 3. Magic! - Rude
 4. Ed Sheeran - Don't
 5. Taylor Swift - Shake It Off
 6. Lenny Kravitz - The Chamber
 7. ZHU - Faded
 8. David Guetta feat. Sam Martin - Lovers on the Sun
 9. Sam Smith - Stay with Me
 10. Imagine Dragons - Warriors
 11. Jessie Ware - Say You Love Me
 12. Calvin Harris feat. John Newman - Blame
 13. Sheppard - Geronimo
 14. Sia - Chandelier
 15. Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang
 16. Donatan & Cleo feat. Enej - Brać
 17. Enrique Iglesias feat. Sean Paul - Bailando
 18. Ariana Grande feat. Zedd - Break Free
 19. Ella Henderson - Ghost
 20. Vance Joy - Riptide

Nowości:
25. K2 feat. Buka - 1 moment
35. Diana Krall - I'm Not in Love
39. Katy Perry - This Is How We Do
45. One Direction - Steal My Girl
49. Margaret - Start a Fire

Powroty:
28. Imagine Dragons - Radioactive
36. Clean Bandit feat. Jess Glynne - Rather Be
41. Milky Chance - Stolen Chance
46. Pitbull feat. John Ryan - Fireball

euro200.net/Polish-Top50.htm

17:32, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
Billboard Top 20 - 5.10.2014

 1. Meghan Trainor - All About That Bass
 2. Taylor Swift - Shake It Off
 3. Nicki Minaj - Anaconda
 4. Iggy Azalea feat. Rita Ora - Black Widow
 5. Jessie J, Arianda Grande & Nicki Minaj - Bang Bang
 6. Sam Smith - Stay with Me
 7. Tove Lo - Habits (Stay High)
 8. Ariana Grande feat. Zedd - Break Free
 9. Jeremih feat. YG - Don't Tell 'Em
 10. Clean Bandit feat. Jess Glynne - Rather Be
 11. Charli XCX - Boom Clap
 12. Sia - Chandelier
 13. Magic! - Rude
 14. Bobby Shmurda - Hot Boy
 15. Maroon 5 - Maps
 16. Enrique Iglesias feat. Descemer Bueno & Gente de Zona - Bailando
 17. Ed Sheeran - Don't
 18. Nico & Vinz - Am I Wrong
 19. Jason Aldean - Burnin' It Down
 20. Echosmith - Cool Kids

Nowości:
39. Kendrick Lamar - I
53. Jason Aldean - Tonight Looks Good On You
70. Big Sean feat. E-40 - I Don't Fuck with You
76. Florida Georgia Line - Anything Goes
77. Rae Sremmurd - No Type
90. I Love Makonnen feat. Drake - Tuesday
92. Migos - Handsome and Wealthy
96. Scotty McCreery - Feelin' It
98. Parmalee - Close Your Eyes
99. Alt-J - Left Hand Free

billboard.com

17:32, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
UK Singles Chart Top 20 - 5.10.2014

 1. Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj - Bang Bang NOWOŚĆ!
 2. Sigma feat. Paloma Faith - Changing
 3. Taylor Swift - Shake It Off
 4. Calvin Harris feat. John Newman - Blame
 5. Lilly Wood & Robin Schulz - Prayer in C
 6. Sam Smith - I'm Not the Only One
 7. George Ezra - Blame In On Me
 8. Professor Green feat. Tori Kelly - Lullaby
 9. Iggy Azalea feat. Rita Ora - Black Widow
 10. Magic! - Rude
 11. The Script - Superheroes
 12. George Ezra - Budapest
 13. Power Music Workout - All About That Bass
 14. Nico & Vinz - Am I Wrong
 15. GRL - Ugly Heart
 16. Sam Smith - Stay with Me
 17. Ella Henderson - Ghost
 18. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
 19. Maroon 5 - Maps
 20. Wankelmut & Emma Louise - My Head Is a Jungle

Pozostałe nowości:
25. Shift K3Y - I Know
47. Cilla Black - Anyone Who Had a Heart
51. Imagine Dragons - Warriors
58. Alt-J - Every Other Freckle
59. Redlight - 9ts (90s Baby)
91. Alt-J - Left Hand Free
94. Carrie Underwood - I Know You Want

TheOfficialCharts.com

17:32, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
German Top 20 - 5.10.2014

 1. Avener - Fade Out Lines NOWOŚĆ!
 2. Meghan Trainor - All About That Bass
 3. David Guetta feat. Sam Martin - Lovers on the Sun
 4. Revolvverheld - Lass Uns Gehen
 5. Ella Henderson - Ghost
 6. Marlon Roudette - When the Beat Drops Out
 7. Lilly Wood & Prick - Prayer in C
 8. Fences feat. Macklemore & Ryan Lewis - Arrows NOWOŚĆ!
 9. Taylor Swift - Shake It Off
 10. Mark Forster & Sido - Au Revoir
 11. Calvin Harris feat. John Newman - Blame
 12. Farin Urlaub - Herz? Verloren NOWOŚĆ!
 13. The Script - Superheroes
 14. Maroon 5 - Maps
 15. Sheppard - Geronimo
 16. Martin Tungevaag - Wicked Wonderland
 17. Magic! - Rude
 18. Kiesza - Giant in My Heart
 19. Sia - Chandelier
 20. Helene Fischer - Atemlos Durch Die Nacht

Pozostałe nowości:
32. Andreas Bourani - Auf Anderen Wegen
37. Robin Schulz & Jasmine Thompson - Sun Goes Down

Top40-Charts.com

17:32, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
sobota, 04 października 2014
Kasia Cerekwicka zapowiada nową płytę

Kasia Cerekwicka zapowiada nową płytę

Kasia Cerekwicka ma nowego wydawcę i pracuje nad kolejną płytą.

Wo­ka­list­ka pod­pi­sa­ła kontrakt z Sony Music Po­land. W bar­wach wy­twór­ni ukaże się piąty long­play ar­tyst­ki. Pre­mie­rę za­pla­no­wa­no na maj 2015. Ce­re­kwic­ka obec­nie przy­go­to­wu­je ma­te­riał. Pierw­szy sin­giel fani usły­szą na po­cząt­ku przy­szłe­go roku.

Po­przed­nia płyta po­po­wej pio­sen­kar­ki to "Fe-Ma­le" z maja 2010 roku.

Onet.pl

[AUDIO] Fall Out Boy gościnnie u Steve'a Aoki

Fall Out Boy gościnnie u Steve'a Aoki

Do sieci trafił wspólny utwór zespołu Fall Out Boy oraz Steve'a Aoki.

Na­gra­nie nosi tytuł "Back To Earth" i można go po­słu­chać po­ni­żej.

Numer pro­mu­je wy­da­ny wła­śnie long­play ame­ry­kań­skie­go DJ-a i pro­du­cen­ta, "Neon Future I".

Oto trac­kli­sta:

 1. "Transcendence" (feat. Ray Kurzweil)
 2. "Neon Future" (feat. Luke Steele)
 3. "Back to Earth" (feat. Fall Out Boy)
 4. "Born to Get Wild" (feat. Will.I.Am)
 5. "Rage the Night Away" (feat. Waka Flocka Flame)
 6. "Delirious (Boneless)" (with Chris Lake & Tujamo feat. Kid Ink)
 7. "Free the Madness" (feat. MGK)
 8. "Afroki" (with Afrojack feat. Bonnie McKee)
 9. "Get Me Outta Here" (feat. Flux Pavilion)
 10. "Beyond Boundaries" (feat. Aubrey de Grey)

Long­play miał pre­mie­rę 30 wrze­śnia. Na 2015 rok pla­no­wa­ne jest wy­daw­nic­two "Neon Fu­tu­re II".

Do­ro­bek roc­ko­wej grupy za­my­ka płyta "Save Rock and Roll" z kwiet­nia 2013 roku.

Onet.pl

SLiP - notowanie 1218 z 3.10.2014

 1. Meghan Trainor - All About the Bass
 2. ZHU - Faded
 3. Lenny Kravitz - The Chamber
 4. Yugopolis feat. Maciej Maleńczuk - Sługi za szlugi
 5. Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer in C
 6. Sheppard - Geronimo
 7. Ella Henderson - Ghost
 8. Grzegorz Hyży & Tabb - Wstaję
 9. Sigma feat. Paloma Faith - Changing
 10. Margaret - Start a Fire
 11. Taylor Swift - Shake It Off
 12. Enrique Iglesias feat. Sean Paul - Bailando
 13. David Guetta feat. Sam Martin - Lovers on the Sun
 14. Vance Joy - Riptide NOWOŚĆ!
 15. Pitbull feat. John Ryan - Fireball
 16. Sam Smith - Stay with Me
 17. Kiesza - Hideaway
 18. Sia - Chandelier
 19. Coldplay - A Sky Full of Stars
 20. Ania Wyszkoni - Biegnij przed siebie
 21. OneRepublic - Love Runs Out
 22. Jessie Ware - Say You Love Me
 23. Kongos - Come with Me Now
 24. Jess Glynne - Right Here
 25. Love Kings - Hollywood
 26. Indila - S.O.S. NOWOŚĆ!
 27. Varius Manx - Cudowne dni
 28. Ed Sheeran - Don't
 29. Calvin Harris feat. John Newman - Blame NOWOŚĆ!
 30. Magic! - Rude
  Poczekalnia:
 31. Edyta Bartosiewicz - Nie zabijaj miłości
 32. Ewelina Lisowska - Na obcy ląd
 33. Tove Lo - Habits (Stay High)
 34. Gavin DeGraw - Fire
 35. Smolik feat. Dawid Podsiadło & Monika Brodka - Elektryczny
 36. Donatan & Cleo feat. Enej - Brać
 37. Bracia - To jest mój dzień
 38. Queen & Michael Jackson - There Must Be More to Life Than This
 39. Foxes - Glorious
 40. Red Lips - Szanta
 41. Renata Przemyk - Kłamiesz
 42. Gaba Kulka - Wielkie wrażenie
 43. Eminem feat. Sia - Guts Over Fear
 44. Liber & Natalia Szroeder - Teraz Ty
 45. Jazzowski feat. Marta Uszko - Piosenka o sąsiedzie 2014
 46. Clean Bandit feat. Stylo G - Come Over
 47. Charli XCX - Boom Clap
 48. Katy Perry - This Is How We Do
 49. Pharrell Williams feat. Miley Cyrus - Come Get It Bae
 50. The Script - Superheroes

Radio Szczecin

16:26, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 października 2014
Manic Street Preachers "Futurology"

Futurology - Manic Street Preachers - okładka

Płyta: Futurology

Wytwórnia: Sony

Data premiery: 08.07.2014

Zaledwie dziesięć miesięcy od premiery ich świetnie przyjętego 11. albumu "Rewind the Film" grupa Manic Street Prechers wydała swoje kolejne dzieło - "Futurology". Piosenki na "Futurology" zainspirowane zostały przez podróże zespołu po Europie, pionierskie podejście do sztuki modernistów z początku XX wieku i niezależne brzmienie krautrocka. Na płycie znajdziemy wielu gości - wokalista Scritti Politti Green Gartside śpiewa duet z Jamesem Deanem Bradfieldem w "Between the Clock and the Bed", utworze inspirowanym obrazem Edvarda Muncha. Niemiecka gwiazda filmowa Nina Hoss pojawia się w "Europa Geht Durch Mich" - rytmicznym disco punkowym kawałku, który zebrał świetne recenzje podczas ostatniej trasy koncertowej Maniców. Inni goście to Georgia Ruth (zwyciężczyni 2013 Welsh Music Prize), Cian Ciarán (Super Furry Animals), Cate le Bon i H. Hawkline. Za produkcję płyty odpowiadają Manic Street Preachers, Loz Williams i Alex Silva (The Holy Bible). Pierwszym singlem jest pełen europejskich wpływów "Walk Me to the Bridge".

Lista utworów:

 1. Futurology
 2. Walk Me to the Bridge
 3. Let's Go to War
 4. The Next Jet to Leav Moscow (feat. Cian Ciaran)
 5. Europa Geht Durch Mich (feat. Nina Hoss)
 6. Divine Youth (feat. Georgia Ruth)
 7. Sex, Power, Love and Money
 8. Dreaming a City (Hughesovka)
 9. Vlack Square
 10. Between the Clock and the Bed (feat. Green Gartside)
 11. Misguided Missile
 12. The View from Stow Hill
 13. Mayakovsky
  Japanese bonus tracks:
 14. Antisocialmanifesto
 15. Kodawari
 16. Ocean Spray (Live at The O2)
 17. You Love Us (Live at The O2)
  Deluxe edition:
 18. Blistered Mirrors
 19. Empty Motorcade
 20. The Last Time I Saw Paris

Interia.pl/Wikipedia

15:00, piter882 , Płyty
Link Dodaj komentarz »
Sia "1000 Forms of Fear"

1000 Forms of Fear - Sia - okładka

Płyta: 1000 Forms of Fear

Wytwórnia: Sony

Data premiery: 08.07.2014

Szósty studyjny album australijskiej wokalistki. Na płycie znalazł się wielki przebój "Chandelier". Album dotarł na sam szczyt listy "Billboardu". Wydawnictwo zawiera również utwór "Elastic Heart" (napisany wspólnie z Diplo i The Weeknd) znany ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

Lista utworów:

 1. Chandelier
 2. Big Girls Cr
 3. Burn the Pages
 4. Eye of the Needle
 5. Hostae
 6. Straight for the Knife
 7. Fair Game
 8. Elastic Heart
 9. Free the Animal
 10. Fire Meet Gasoline
 11. Cellophane
 12. Dressed in Black

Interia.pl/Wikipedia

14:55, piter882 , Płyty
Link Dodaj komentarz »
Linkin Park "The Hunting Party"

The Hunting Party - Linkin Park - okładka

Płyta: The Hunting Party

Wytwórnia: Warner Music Poland

Data premiery: 16.06.2014

Szósty studyjny album Linkin Park. Grupa wróciła na nim do bardziej rockowego brzmienia, kosztem elektronicznych eksperymentów. Co jeszcze różni "The Hunting Party" od kilku wcześniejszych płyt Linkin Park? W studiu nie pojawił się Rick Rubin. Za produkcję materiału odpowiadają wyłącznie członkowie zespołu, wokalista i multiinstrumentalista Mike Shinoda oraz gitarzysta i klawiszowiec Brad Delson. Nagrania odbyły się w Hollywood, w Larrabee Sound Studios i EastWest Studios. Kolejna nowość jest taka, że po raz pierwszy w blisko 20-letniej historii grupy w piosenkach pojawili się goście. W "Guilty All the Same" wystąpiła legenda rapu, Rakim. W numerze "All for Nothing" słychać kapitalnego gitarzystę i wokalistę Page'a Hamiltona z Helmet. Kawałek "Rebellion" uświetnił dokonały gitarzysta i wokalista Daron Malakian, którego znamy z System of a Down. Ostatnim z wielkich mistrzów sześciu strun, którzy goszczą na "The Hunting Party", jest pojawiający się w piosence "Drawbar" Tom Morello z Rage Against the Machine. Okładkę albumu "The Hunting Party" przygotował Brandon Parvini (ten sam twórca, który jest autorem oprawy "Living Things"), wykorzystując do tego grafikę tajwańskiego artysty Jamesa Jeana. Na single wybrano "Until It's Gone" i "Final Masquerade".

Lista utworów:

 1. Keys to the Kingdom
 2. All for Nothing (feat. Page Hamilton)
 3. Guilty all the Same (feat. Rakim)
 4. The Summoning
 5. War
 6. Wastelands
 7. Until It's Gone
 8. Rebellion (feat. Daron Malakian)
 9. Mark the Graves
 10. Drawbar (feat. Tom Morello)
 11. Final Masquerade
 12. A Line in the Sand

Interia.pl/Wikipedia

14:53, piter882 , Płyty
Link Dodaj komentarz »