| < Marzec 2015 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Patrycja Markowska
"NaNaNa"

Polecane teledyski

Florence and the Machine
"St Jude"

Seafret
"Oceans"

Big Sean feat.
Drake & Kanye West
"Blessings"

Jason Derulo
"Want to Want Me"

Grzegorz Hyży & Tabb
"Zagadka"

Ludacris
"Call Ya Bluff"

Jennifer Lopez
"Feel the Light"

Hollywood Undead
"Day of the Dead"

The Offspring
"Coming for You"

Kaczor
"Historia jakich wiele"

Ella Henderson
"Mirror Man"

Spada & Elen Levon
"Cool Enough"

Frontside
"Lubię pić"

Wiz Khalifa
"Decisions"

Carly Rae Jepsen
"I Really Like You"

Josh Groban
"What I Did for Love"

Kaiser Chiefs
"Falling Awake"

The Script
"Man on a Wire"

Mary J. Blige
"Doubt"

darmowe statystyki na strone

piątek, 13 marca 2015
[AUDIO] Muse przedstawia nowy utwór

Muse przedstawiają swojego

Dzień po opublikowaniu informacji na temat siódmego albumu "Drones", zespół Muse zaprezentował pierwszy utwór z krążka. Numer nosi tytuł "Psycho".

Longplay "Drones" trafi do sprzedaży 7 czerwca nakładem koncernu Warner. Nad brzmieniem czuwał Mutt Lange, znany ze współpracy z AC/DC. Na zestaw trafi 12 utworów. Oficjalnym singlem będzie "Dark Inside", który doczeka się premiery 23 marca.

Oto tracklista:
"Dead In­si­de"
"[Drill Ser­ge­ant]"
"Psy­cho"
"Mercy"
"Re­apers"
"The Han­dler"
"[JFK]"
"De­fec­tor"
"Re­volt"
"After­math"
"The Glo­ba­list"
"Dro­nes"

Do­ro­bek ze­spo­łu Muse za­my­ka krą­żek "The 2nd Law" wy­da­ny w paź­dzier­ni­ku 2012 roku. Ze­spół bę­dzie gwiaz­dą te­go­rocz­ne­go Oran­ge War­saw Fe­sti­val. Impreza od­bę­dzie się w dniach 12-14 czerw­ca 2015 roku na Słu­żew­cu.

Onet.pl

Dobry rok na polskim rynku muzycznym

Dobry rok na polskim rynku muzycznym. Branża muzyczna podsumowała rok 2014

Polski rynek muzyczny zakończył 2014 rok wzrostem o blisko 7% w porównaniu do roku ubiegłego, osiągając wartość 348 mln zł. Po raz pierwszy od 2008 roku został odnotowany wzrost sprzedaży nośników fizycznych. Ten segment, który stanowi ponad 80% rynku, wzrósł o ponad 2% osiągając poziom 279 mln zł.

Systematycznie rosnąca sprzedaż muzyki cyfrowej, osiągnęła w 2014 roku poziom 69 mln zł, przy wzroście 31% w stosunku do roku ubiegłego, co przełożyło się na prawie 20% udział w rynku muzycznym.

Wzrost wśród for­ma­tów cy­fro­wych o 44% od­no­to­wa­ły ser­wi­sy stre­amin­go­we - w ra­mach sub­skryp­cji, jak i wspie­ra­ne re­kla­ma­mi, do któ­rych za­li­cza się m.​in. ta­kich dys­try­bu­to­rów jak: Spo­ti­fy, De­ezer, Wimp czy YouTu­be. War­tość pro­cen­to­wa tego seg­men­tu sta­no­wi aż 78% rynku mu­zy­ki cy­fro­wej, po­bra­nia on­li­ne to 15%, po­bie­ra­nie na telefony ko­mór­ko­we 4%, po­zo­sta­łe 3% to inne formy po­zy­ski­wa­nia mu­zy­ki w for­mie cy­fro­wej.

Naj­bar­dziej spek­ta­ku­lar­nym wzro­stem mogą po­chwa­lić się no­śni­ki wi­ny­lo­we. Ich sprze­daż wzro­sła pra­wie dwu­krot­nie w sto­sun­ku do roku ubie­głe­go dając pra­wie 4,5% udział w rynku i sprze­daż na po­zio­mie ponad 12 mln zł.

Naj­chęt­niej ku­po­wa­ną płytą CD w mi­nio­nym roku był de­biu­tanc­ki album fran­cu­skiej wo­ka­list­ki In­di­li – "Mini World". Miej­sce dru­gie rocz­ne­go ze­sta­wie­nia Ofi­cjal­nej Listy Sprze­da­ży (OLiS) na­le­ża­ło do pierw­sze­go so­lo­we­go al­bu­mu Ar­tu­ra Rojka "Skła­dam się z cią­głych po­wtó­rzeń". Po­dium za­mknę­ła le­gen­dar­na for­ma­cja Pink Floyd i ich pięt­na­ste w do­rob­ku wy­daw­nic­two – "The En­dless River".

Na li­ście naj­le­piej sprze­da­ją­cych się utwo­rów w for­mie cy­fro­wym pierw­sze miej­sce zajął prze­bój "My Sło­wia­nie" duetu Don­tan i Cleo, miej­sce dru­gie przy­pa­dło ko­lej­nej pol­skiej pio­sen­ce "Bał­ka­ni­ca" zespołu Piersi, na­to­miast miej­sce trze­cie to "Tim­ber" Pit­bul­la i Ke$hy.

Onet.pl

21:30, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
Kadra na Irlandię / Awans Polski w Rankingu FIFA

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił listę powołanych zawodników oraz rezerwowych na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Irlandią. Do kadry wracają po przerwie Marcin Komorowski i Sławomir Peszko (na zdj.), nie ma w niej Jakuba Błaszczykowskiego. Spotkanie z Irlandią odbędzie się 29 marca w Dublinie.

Irlandia jest rywalem Polski w grupie D eliminacji ME 2016. Po czterech kolejkach biało-czerwoni z 10 punktami prowadzą w tabeli, a piłkarze z "Zielonej Wyspy" zajmują drugie miejsce (7 pkt). Po siedem oczek mają również Niemcy i Szkocja. Na piątym miejscu jest Gruzja (3 pkt), a z zerowym dorobkiem stawkę zamyka Gibraltar. - Sytuacja reprezentacji Polski w tabeli naszej grupy jest dobra, ale wiadomo, że w każdym kolejnym meczu musimy szukać zdobyczy punktowych. Nie inaczej będzie w spotkaniu z Irlandczykami. Irlandia to twardy, konsekwentnie grający rywal, posiadający zawodników zahartowanych w bojach angielskiej ekstraklasy. Wymagane jest, by nasi reprezentanci byli gotowi na nieustępliwą walkę z gospodarzami. Wszyscy oczekujemy determinacji, woli walki i skuteczności w działaniach boiskowych - podkreślił selekcjoner biało-czerwonych.

Kadra reprezentacji Polski na mecz z Irlandią w eliminacjach Euro 2016:

Bramkarze: Artur Boruc (A.F.C. Bournemouth), Łukasz Fabiański (Swansea FC), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC).
Obrońcy: Thiago Rangel Cionek (Modena FC), Kamil Glik (AC Torino), Rafał Janicki (Lechia Gdańsk), Marcin Komorowski (Terek Grozny), Paweł Olkowski (1. FC Koeln), Łukasz Szukała (Al-Ittihad), Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk), Grzegorz Wojtkowiak (Lechia Gdańsk).
Pomocnicy: Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC), Karol Linetty (Lech Poznań), Sebastian Mila (Lechia Gdańsk), Sławomir Peszko (1. FC Koeln), Maciej Rybus (Terek Grozny), Michał Żyro (Legia Warszawa).
Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam), Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów).

Lista zawodników rezerwowych: Przemysław Tytoń (Elche), Tomasz Kędziora (Lech Poznań), Łukasz Broź (Legia Warszawa), Krzysztof Mączyński (Guizhou Renhe), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Piotr Zieliński (Empoli)


Reprezentacja Polski przesunęła się z 40. na 34. miejsce w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA). Tak wysoko biało-czerwoni nie byli od siedmiu lat. W czołówce nie zaszły żadne zmiany - wciąż liderem są Niemcy.

Mistrzowie świata i rywale biało-czerwonych w grupie D eliminacji mistrzostw Europy 2016 wyprzedzają Argentynę i Kolumbię. Nadal czwarta jest Belgia, a piąta Holandia.

W składzie czołowej dziesiątki zaszła tylko jedna zmiana. Na dziesiąte miejsce awansowały Włochy kosztem Hiszpanii, która spadła na 11. lokatę.

Polacy wyprzedzili innych grupowych rywali w eliminacjach Euro 2016 - Szkotów, którzy zanotowali spadek o jedną pozycję i zajmują 39. miejsce. Z kolei Irlandia, z którą podopieczni Adama Nawałki zagrają w Dublinie 29 marca w spotkaniu eliminacyjnym ME 2016, awansowali o jedno miejsce i są na 66. miejscu.

Gruzja utrzymała się na 126. pozycji, a Gibraltar w dalszym ciągu nie jest sklasyfikowany, ponieważ nie jest członkiem FIFA (choć należy do Europejskiej Unii Piłkarskiej UEFA).

Czołówka rankingu FIFA - stan na 12 marca 2015 roku (w nawiasach lokata w poprzednim notowaniu):

1. (1) Niemcy 1770 pkt
2. (2) Argentyna 1577
3. (3) Kolumbia 1499
4. (4) Belgia 1471
5. (5) Holandia 1415
6. (6) Brazylia 1348
7. (7) Portugalia 1191
8. (8) Francja 1180
9. (9) Urugwaj 1164
10. (12) Włochy 1146
---
34. (40) Polska 778
39. (38) Szkocja 727
66. (67) Irlandia 537
126.(126) Gruzja 225
Gibraltar nie jest klasyfikowany

Sport.pl

czwartek, 12 marca 2015
Terry Pratchett (1948-2015)

Zmarł legendarny pisarz fantasy - Terry Pratchett, który ma na koncie m.in. cykl "Świat dysku". W kwietniu skończyłby 67 lat.

Pratchett zmarł po długiej walce z chorobą Alzheimera. Zostało to oficjalnie ogłoszone na oficjalnych kontach pisarza na mediach społecznościowych.

Terry Pratchett napisał ponad 70 książek z gatunku fantasy i science fiction. Wszyscy jednak zapamiętamy go głównie za stworzenie kultowego cyklu "Świat Dysku". Chorobę Alzheimera zdiagnozowano u niego w 2007 roku i pomimo tego, nadal tworzył. Ostatnią książkę napisał latem ubiegłego roku.

- W ponad 70 książkach Terry wzbogacił naszą planetę jak zaledwie kilku przed nim. Jak wszyscy jego czytelnicy wiedzą, Świat Dysku był jego miejscem do satyry otaczającego nas świat. Robił to genialnie z wielką umiejętnością, humorem i rozwojem – napisał Larry Finlay z Transword Publishers.

NaEkranie.pl

Serialowe newsy: Lucifer, Ash vs. Evil Dead, Gotham, Luther, Hannibal, The Walking Dead

Występująca do niedawna w serialu "Chicago Fire" - Lauren German zagra główną rolę kobiecą w nowej produkcji stacji FOX pt. "Lucifer".

Lauren German wcieli się w panią detektyw zajmującą się morderstwami, która współpracować będzie z tytułowym bohaterem.

"Lucifer" to komiks Mike'a Careya, który opowiada o przygodach upadłego anioła Lucifera Morningstara. Komiks doczekał się 75 zeszytów. Sama postać pochodzi z "Sandmana" Neila Gaimana. Carey wziął tego bohatera, rozbudował go i stworzył dla niego solowe przygody. Sam serial ma stosunkowo wiernie odtworzyć wydarzenia z komiksu. Wszystko rozpocznie się od tego, jak Lucifer porzuca władanie piekłem i przenosi się do Los Angeles, by pomóc policji w łapaniu kryminalistów (w komiksach główny bohater w LA otwiera swój bar).

W tytułowej roli zobaczymy Toma Ellisa. Twórcą serialu jest Tom Kapinos ("Californication").


Lucy Lawless znana z ról w serialach "Xena: Wojownicza księżniczka" oraz "Spartakus" zagra w serialu "Ash vs. Evil Dead", będącym kontynuacją "Armii ciemności".

Lawless wcieli się w Ruby, tajemniczą postać, która chce odnaleźć źródło pojawienia się Zła. Jest to dla Asha (Bruce Campbell) duży problem, bo ona uważa, że to wszystko jego wina.

Aktorka wcześniej współpracowała z twórcami serialu – Samem Raimim i Robem Tapertem – przy popularnej produkcji z lat 90. pt. "Xena: Wojownicza księżniczka" oraz przy serii "Spartakus". W obsadzie są także Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo i Jill Marie Jones.

"Ash vs. Evil Dead" ma mieć 10 półgodzinnych odcinków, który fabuła jest kontynuacją kultowej "Armii ciemności".


Kolejna z kluczowych postaci z uniwersum Batmana pojawi się w "Gotham". W rolę Luciusa Foxa wcieli się Chris Chalk.

Chris Chalk ("Newsroom", "Homeland")  wystąpi w przedostatnim, 21. odcinku 1. sezonu "Gotham", z możliwością powrotu w 2. sezonie serialu. Lucius Fox jest technicznym geniuszem Wayne Enterprises. W korporacji, na którą cień rzucają nikczemne procedery, Fox wyłania się jako kompas moralny dla młodego Bruce'a Wayne'a. Jego chęć pomocy w utrzymaniu dziedzictwa Thomasa Wayne'a ostatecznie zapewni mu miejsce jednego z najważniejszych powierników chłopca.

W komiksach to właśnie Fox zostaje szefem Wayne Enterprises, kiedy Bruce zostaje Batmanem. W trylogii "Mroczny rycerz" rolę Luciusa Foxa grał Morgan Freeman.


Znana z występów w serialu "Gra o tron" - Rose Leslie znalazła się w obsadzie nowego sezonu brytyjskiego serialu "Luther", do którego w ostatnich dniach ruszyły zdjęcia.

Rose Leslie nie musiała czekać zbyt długo na kolejną rolę, po zakończeniu pracy na planie serialu "Gra o tron". Zdjęcia do nowego sezonu serialu "Luther" już trwają, a Leslie zagra w nim bardzo ważną rolę.

Aktorka wcieli się w Emmę Jones, ale szczegóły jej roli trzymane są w tajemnicy. Brytyjskie media spekulują, że Jones może być nową partnerką Luthera i zastępstwem za Alice Morgan (Ruth Wilson).

Według zapowiedzi producentów, dwuodcinkowy sezon "Luthera" ma być największy i najbardziej przerażający w historii całego serialu. Premiera zaplanowana jest na jesień 2015 roku.


Gwiazda seriali "Heroes" i "American Horror Story" - Zachary Quinto gościnnie pojawi się w 3. sezonie serialu NBC pt. "Hannibal".

Zachary Quinto niedawno zakończył prace na planie innego serialu NBC pt. "The Slap", który emitowany jest w czwartkowe wieczory. W serialu "Hannibal" wcieli się w pacjenta Dr. Bedelii Du Maurier, w którą wciela się Gillian Anderson. Aktor ma pojawić się przynajmniej w jednym odcinku, ale istnieje prawdopodobieństwo, że w serialu zagości na dłużej.

Premiera 3. sezonu serailu "Hannibal" zaplanowana jest dopiero na lato 2015 roku. Wśród nowych twarzy w obsadzie znajdują się również: Richard Armitage, Rutina Wesley, Joe Anders i Nina Arianda.


Stacja AMC oficjalnie zamówiła 2 sezony serialu towarzyszącego "The Walking Dead". Premiera 1. serii zaplanowana jest na lato.

Stacja AMC oficjalnie poinformowała o zamówieniu 2 sezonów serialu towarzyszącego "The Walking Dead". Jego roboczy tytuł brzmi: "Fear The Walking Dead", ale nazwa nie została jeszcze potwierdzona.

1. sezon będzie się składał z 6 odcinków i zadebiutuje na stacji AMC późnym latem, prawdopodobnie pod koniec sierpnia, na 6 tygodni przed premierą 6. sezonu "The Walking Dead". 2. sezon zadebiutuje w 2016 roku i jego liczba odcinków będzie większa (prawdopodobnie 13 lub 16).

Zdjęcia będą kręcone w Nowej Zelandii. Za kamerą 1. odcinka stanie Sam Raimi, który jest współautorem scenariusza z Ivanem Raimim.  Premiera pod koniec 2015 roku.

NaEkranie.pl

środa, 11 marca 2015
[VIDEO] Nowy trailer "Daredevila"!

Pojawił się pełny zwiastun pierwszej produkcji Netflixa, osadzonej w kinowym uniwersum Marvela, pt. "Daredevil".

"Daredevil" opowiadał będzie historię Matta Murdocka, który stracił wzrok, gdy był małym chłopcem, ale jednocześnie szczególnie mocno wykształciły się u niego inne zmysły. Za dnia walczy z niesprawiedliwością jako prawnik, a w nocy jest superbohaterem o imieniu Daredevil. Miejscem akcji jest dzielnica Hell's Kitchen w Nowym Jorku. [NaEkranie.pl]

Obsada: Charlie Cox (Matt Murdock/Daredevil), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rosario Dawson (Claire Temple), Bob Gunton (Leland Owlsely/The Owl), Vondie Curtis Hall (Ben Urich), Toby Leonard Moore (Wesley), Ayelet Zurer (Vanessa Fisk) i Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk).

Cały 1. sezon serialu "Daredevil" zadebiutuje na amerykańskiej platformie Netflix 10 kwietnia 2015 roku. Seria ma mieć 13 odcinków.

Life Festival Oświęcim: UB40 wystąpią w Polsce

Life Festival Oświęcim: UB40 wystąpią w Polsce. Bilety na koncert w sprzedaży

UB40 to kolejny zespół, który wystąpi podczas Life Festival Oświęcim 2015. Jedna z najpopularniejszych grup reggae na świecie zagra koncert w Polsce 20 czerwca. Na scenie Life Festival Oświęcim pojawi się trzech współzałozycieli formacji, z wokalistą Alim Campbellem na czele. Oprócz występu z UB40, Ali Campbell pojawi się także gościnnie na antywojennym koncercie w ramach Life Festival Oświęcim 2015, którego gospodarzem i ambasadorem jest Goran Bregović.

UB40 ma na kon­cie 70 mi­lio­nów sprze­da­nych płyt i znane wszyst­kim prze­bo­je, takie jak "Red Red Wine", "Can't Help Fal­ling in Love", czy "King­ston Town". W skła­dzie bry­tyj­skiej grupy, która po­ja­wi się na głów­nej sce­nie stadionu MOSiR, znaj­dą się m.​in. jej trzej współ­za­ło­ży­cie­le: wo­ka­li­sta Ali Camp­bell, trę­bacz Astro i kla­wi­szo­wiec Mic­key Vir­tue.

Camp­bell wy­stą­pi tego dnia w po­dwój­nej roli – bę­dzie rów­nież jed­nym z ar­ty­stów, któ­rzy uświet­nią kon­cert, któ­re­go hasło to: "Ar­ty­ści prze­ciw­ko woj­nie". To wła­śnie wtedy po raz pierw­szy od 16 lat na jed­nej sce­nie staną obok sie­bie Goran Bre­go­vić i Kayah.

Ze­spół UB40 po­wstał w 1978 roku. Tylko w la­tach 80. for­ma­cja umie­ści­ła na bry­tyj­skiej li­ście prze­bo­jów nie­mal 30 sin­gli! Ener­ge­tycz­ne, po­ry­wa­ją­ce do za­ba­wy wy­ko­na­nia tych prze­bo­jów ta­kich jak "Red Red Wine" czy "Can't Help Fal­ling in Love" za­brzmią w ostat­nią noc tej wio­sny na sta­dio­nie oświę­cim­skie­go MO­SiR-u w ra­mach Life Fe­sti­val Oświę­cim 2015.             

Te­go­rocz­ny Life Fe­sti­val Oświę­cim bę­dzie wy­jąt­ko­wy z kilku po­wo­dów. Na dwóch sce­nach zlo­ka­li­zo­wa­nych na­prze­ciw­ko sie­bie, w fe­sti­wa­lo­wy pią­tek i so­bo­tę czeka nas re­kor­do­wo dużo mu­zy­ki. Wy­da­rze­niem bez pre­ce­den­su bę­dzie so­bot­ni kon­cert pod ha­słem "Ar­ty­ści prze­ciw­ko woj­nie", któ­re­go am­ba­sa­do­rem jest Goran Bre­go­vic i na któ­rym po raz pierw­szy od 16 lat wy­stą­pi wspól­nie z Kayah.

Tego sa­me­go dnia wy­stą­pią jesz­cze m.​in. for­ma­cja LemON oraz po­now­nie Kayah, tym razem z wła­snym pro­jek­tem Trans­orien­tal Or­che­stra.

W pią­tek na sce­nie Life Fe­sti­val Oświę­cim 2015 za­gosz­czą m.​in.: gwiaz­da nowej mu­zy­ki bry­tyj­skiej Jes­sie Ware oraz ho­len­der­ski ze­spół Ken­sing­ton, który już nie­ba­wem ma szan­se za­wo­jo­wać naj­więk­sze areny świa­ta. Pol­skę tego dnia re­pre­zen­to­wać bę­dzie jeden z naj­lep­szych kon­cer­to­wych ze­spo­łów w kraju – Hey, zo­ba­czy­my także Melę Ko­te­luk i ar­ty­stów two­rzą­cych uni­ka­to­wy pro­jekt Nowe Sy­tu­acje, z pio­sen­ka­mi le­gen­dar­nej Re­pu­bli­ki. Skład uzu­peł­ni Se­ba­stian Rie­del z grupą Cree.

Kar­ne­ty na Life Fe­sti­val Oświę­cim 2015 jesz­cze do 31 marca są do­stęp­ne w pro­mo­cyj­nych ce­nach (od 229 zł), na­to­miast bi­le­ty jed­no­dnio­we kosz­tu­ją obec­nie od 149 zł.

Ceny będą ro­snąć w miarę zbli­ża­nia się daty fe­sti­wa­lu, a szcze­gó­ło­wy har­mo­no­gram sprze­da­ży oraz ceny bi­le­tów i kar­ne­tów można zna­leźć na stro­nie www.​lifefestival.​pl.

Onet.pl

Koncert Stinga w Krakowie odwołany

Koncert Stinga w Krakowie odwołany. Informacje o możliwości zwracania biletów

Koncert Stinga i Paula Simona w Tauron Arenie w Krakowie odwołany. W poniedziałek, 9 marca organizatorzy koncertu Stinga poinformowali, że wydarzenie zostaje przełożone na inny termin z powodu choroby muzyka. Koncert zaplanowany na 13 marca w Tauron Arenie w Krakowie w ramach trasy "Paul Simon & Sting On Stage Together" nie odbędzie się też w innym terminie. Odwołany został również występ artystów zaplanowany na 14 marca w The O2 Arena w Pradze.

"Jak informowaliśmy wcześniej w tym tygodniu, lekarz rozpoznał grypę u Stinga, która powiązana jest z wysoką gorączką. W związku z chorobą Sting został zmuszony do odwołania obydwu koncertów oraz do pozostania w domu w Nowym Jorku, gdzie artysta odzyskuje siły i powraca do zdrowia. W ciągu ostatnich 2 dni dołożono wszelkich starań, by przełożyć w/w występy. Niestety ze względu na wcześniejsze zobowiązania wykonawców i problemy logistyczne nie byliśmy w stanie przełożyć koncertów na inny termin. Obaj ar­ty­ści głę­bo­ko ża­łu­ją, jeśli za­ist­nia­ła sy­tu­acja roz­cza­ro­wa­ła fanów i spo­wo­do­wa­ła ja­kie­kol­wiek nie­do­god­no­ści " - czy­ta­my na stro­nie Live Na­tion Pol­ska. Or­ga­ni­za­to­rzy po­da­li też in­for­ma­cje do­ty­czą­ce zasad zwro­tu bi­le­tów na kon­cert, który miał odbyć się w Kra­ko­wie.

Fani, któ­rzy ku­pi­li bi­le­ty przez stro­ny in­ter­ne­to­we (eventim.​pl lub livenation.​pl) po­pro­sze­ni zo­sta­li o ode­sła­nie bi­le­tów oraz pa­ra­go­nu fi­skal­ne­go wraz z wy­peł­nio­nym for­mu­la­rzem zwro­tu do­stęp­nym na stro­nie eventim.​pl (link do for­mu­la­rza tutaj) z do­pi­skiem "ZWROT" na adres:

EVEN­TIM Sp. z o.o.
Al. Je­ro­zo­lim­skie 25, 00-508 War­sza­wa

Osoby nie­po­sia­da­ją­ce pa­ra­go­nu fi­skal­ne­go po­pro­szo­ne zo­sta­ły o wy­peł­nie­nie oświad­cze­nia, które rów­nież do­stęp­ne jest na stro­nie eventim.​pl (link do oświad­cze­nia tutaj). Pie­nią­dze zo­sta­ną zwró­co­ne naj­póź­niej do 14 dni od daty ode­bra­nia prze­sył­ki przez Even­tim.

Osoby, które do­ko­na­ły za­ku­pu bi­le­tu w punk­tach sta­cjo­nar­nych, mogą zwró­cić wejściówkę za oka­za­niem pa­ra­go­nu fi­skal­ne­go w tych­że punk­tach. Or­ga­ni­za­tor prosi o do­ko­na­nie zwro­tu za­ku­pio­nych bi­le­tów do dnia 1 czerw­ca 2015 roku.

Onet.pl

poniedziałek, 09 marca 2015
Suicidal Tendencies na Rock in Summer

Suicidal Tendencies na Rock in Summer

Zespół Suicidal Tendencies wystąpi 16 czerwca na koncercie z cyklu Rock In Summer. Impreza, podczas której zagra także Body Count, odbędzie się w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. W roli supportu pojawi się polska grupa Hope.

Suicidal Tendencies to legenda muzyki hardcore-punk założona w 1981 roku w Kalifornii. Twórcą zespołu jest Mike Muir (znany również jako Cyco Miko), który do dziś pozostaje jedynym stałym członkiem Suicidal Tendencies. Swoje pierwsze demo grupa zarejestrowała w roku 1982, a utwór "I Saw Your Mammy" znalazł się na składance "Slamulation". Rok później zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Frontier Records, której nakładem na rynek trafiła debiutancka płyta zatytułowana "Suicidal Tendencies". Znalazł się na niej jeden z najbardziej popularnych utworów kapeli, "Institutionalized".

W 2013 roku ze­spół wy­stą­pił na fe­sti­wa­lu w Ja­ro­ci­nie, w związ­ku z pro­mo­cją płyty za­ty­tu­ło­wa­nej "13". Na 2015 rok Su­ici­dal Ten­den­cies za­pla­no­wa­li m.​in. dużą trasę po Eu­ro­pie, w ra­mach któ­rej od­wie­dzą Pol­skę.

Skład war­szaw­skiej od­sło­ny Rock In Sum­mer uzu­peł­ni po­znań­ska grupa Hope, która do­sko­na­le łączy in­spi­ra­cje hip-ho­po­we i me­ta­lo­we i dała się już po­znać pu­blicz­no­ści w całym kraju licz­ny­mi wy­stę­pa­mi. W ubie­głym roku de­biu­to­wa­li krąż­kiem "Da Best Of", który sta­no­wi pod­su­mo­wa­nie ich do­tych­cza­so­wych do­ko­nań.

Bi­le­ty do­stęp­ne są na Go-ahead.​pl, Eventim.​pl, eBilet.​pl, Ticketpro.​pl, Biletomat.​pl i w skle­pach sieci Empik, Media Markt i Sa­turn.

Onet.pl

[06-09.03.2014] T-Mobile Ekstraklasa: 23. kolejka

Piątek:

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2:1 (2:1)
Babiarz 25., Kuświk 28. - Robak 34.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0 (0:0)
Douglas 86., Kędziora 90.-karny

Sobota:

Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:2 (1:1)
Badia 43., Szeliga 64. - Kosznik 35., Piotr Brożek 87.-samobójcza

Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Alvarinho 12.
Czerwona kartka: Drygas 63. (Zawisza)

Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Colak 80.
Czerwona kartka: Makuszewski 88. (Lechia)

Niedziela:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 2:2 (1:2)
Sokołowski 24., Korzym 90. - Porcellis 22., Luis Carlos 41.

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:3 (1:2)
M. Paixao 41. - Rzeźniczak 18., Jodłowiec 32., Kucharczyk 73.

Poniedziałek:

Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 2:1 (2:1)
Mraz 12., Bożok 23. - Covilo 9.

lp.DrużynaMPktBr.Zw.RPor.
1Legia Warszawa234548-241436
2Lech Poznań234042-2210103
3Jagiellonia Białystok233835-281157
4Śląsk Wrocław233736-291076
5Górnik Zabrze233432-32977
6Wisła Kraków233336-30968
7Podbeskidzie233234-38959
8Górnik Łęczna233127-26878
9Piast Gliwice233028-33869
10GKS Bełchatów233021-27869
11Lechia Gdańsk232927-28788
12Pogoń Szczecin232929-32788
13Korona Kielce232724-347610
14Cracovia Kraków232522-316710
15Ruch Chorzów232426-326611
16Zawisza Bydgoszcz231722-424514
niedziela, 08 marca 2015
Polish National Top 20 - 8.03.2015

 1. Hozier - Take Me to Church
 2. Ellie Goulding - Love Me Like You Do
 3. Mark Ronson feat. Bruno Mars - Uptown Funk
 4. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
 5. Taylor Swift - Blank Space
 6. Tabb & Sound'n'Grace - Dach
 7. Calvin Harris feat. Ellie Goulding - Outside
 8. Florence + The Machine - What Kind of Man
 9. AronChupa - I'm an Albatraoz
 10. Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - FourFiveSeconds
 11. The Weeknd - Earned It
 12. Awolnation - Sail
 13. Sam Smith - I'm Not the Only One
 14. Deorro feat. Dycy & Adrian Delgado - Perdoname
 15. Sia - Elastic Heart
 16. Kwabs - Walk
 17. LemON - Jutro
 18. Nickelback - What Are You Waiting For?
 19. Maroon 5 - Sugar
 20. Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing

Nowości:
34. Years & Years - King
35. Tede - Wunder-Baum
43. Liber & Natalia Szroeder - Porównania
45. Faith No More - Motherfucker
46. Kygo feat. Conrad - Firestone
50. Flo Rida - GDFR

euro200.net/Polish-Top50.htm

20:10, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
Billboard Top 20 - 8.03.2015

 1. Mark Ronson feat. Bruno Mars - Uptown Funk
 2. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
 3. Maroon 5 - Sugar
 4. Ellie Goulding - Love Me Like You Do
 5. Rihanna feat. Kanye West & Paul McCartney - FourFiveSeconds
 6. Hozier - Take Me to Church
 7. Taylor Swift - Style
 8. Taylor Swift - Blank Space
 9. The Weeknd - Earned It
 10. Pitbull feat. Ne-Yo - Time of Our Lives
 11. Meghan Trainor - Lips Are Movin
 12. Usher feat. Juicy J - I Don't Mind
 13. Sam Smith - I'm Not the Only One
 14. Nicki Minaj feat. Drake, Lil Wayne - Truffle Butter
 15. Fall Out Boy - Centuries
 16. Fetty Wap - Trap Queen
 17. Zedd feat. Selena Gomez - I Want You to Know NOWOŚĆ!
 18. Nicki Minaj feat. Drake, Lil Wayne, Chris Brown - Only
 19. Ne-Yo feat. Juicy J - She Knows
 20. Nick Jonas - Jealous

Pozostałe nowości:
66. Kid Rock - First Kiss
71. Empire Cast feat. Jussie Smollett & Yazz - You're So Beautiful
80. Big Sean feat. Kanye West - All Your Fault
83. Taylor Swift - You Are in Love
89. Tori Kelly - Nobody Love
90. A Thousand Horses - Smoke
93. Keith Urban feat. Eric Church - Raise 'Em Up
97. Big Sean feat. Kanye West, John Legend - One Man Change the World
98. Silento - Watch Me
99. Big Sean - Paradise

billboard.com

20:09, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
UK Singles Chart Top 20 - 8.03.2015
20:09, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
German Top 20 - 8.03.2015

 1. Ellie Goulding - Love Me Like You Do
 2. OMI - Cheerleader
 3. Kygo & Conrad - Firestone
 4. Mark Ronson feat. Bruno Mars - Uptown Funk
 5. Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - FourFiveSeconds
 6. James Newton Howard & Jennifer Lawrence - The Hanging Tree
 7. Hozier - Take Me to Church
 8. Charli XCX - Break the Rules
 9. Calvin Harris feat. Ellie Goulding - Outside
 10. Meghan Trainor - Lips Are Movin
 11. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
 12. Philip George - Wish You Were Mine
 13. Echosmith - Cool Kids
 14. Kwabs - Walk
 15. Mark Forster - Flash Mich
 16. Phlipp Dittberner & Marv - Wolke 4
 17. The Weeknd - Earned It
 18. AronChupa - I'm an Albatraoz
 19. Taylor Swift - Blank Space
 20. Andreas Bourani - Auf Anderen Wegen

Nowości:
23. Kelly Clarkson - Heartbeat Song
34. Kid Ink - Ride Out
38. Sia - Elastic Heart

Top40-Charts.com

20:09, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
SLiP - notowanie 1240 z 6.03.2015

 1. Ellie Goulding - Love Me Like You Do
 2. Sia - Elastic Heart
 3. Tabb & Sound'n'Grace - Dach
 4. AronChupa - I'm an Albatraoz
 5. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
 6. Mark Ronson feat. Bruno Mars - Uptown Funk
 7. Hozier - Take Me to Church
 8. Taylor Swift - Blank Space
 9. LemON - Jutro
 10. Maroon 5 - Sugar
 11. Kwabs - Walk
 12. Echosmith - Cool Kids
 13. Nickelback - What Are You Waiting For?
 14. Sam Smith - I'm Not the Only One
 15. Blonde feat. Melissa Steel - I Loved You
 16. Bracia - Niepisane
 17. DJane HouseKat feat. Rameez - Girls in Luv
 18. Florence and the Machine - What Kind of Man
 19. Deorro feat. DyCy & Adrian Delgado - Perdoname
 20. Charli XCX - Break the Rules
 21. Ariana Grande feat. The Weeknd - Love Me Harder
 22. Madonna - Living for Love
 23. Philip George - Wish You Were Mine NOWOŚĆ!
 24. Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - FourFiveSeconds NOWOŚĆ!
 25. Mela Koteluk - Żurawie origami
 26. Robin Schulz feat. Jasmine Thompson - Sun Goes Down
 27. Łukasz Zagrobelny - Tylko z tobą chcę być sobą
 28. Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing
 29. LemON - Scarlett
 30. James Bay - Hold Back the River NOWOŚĆ!
  Poczekalnia:
 31. Video - Wszystko jedno
 32. Indila - Tourner Dans Le Vide
 33. Kelly Clarkson - Heartbeat Song
 34. Omi - Cheerleader (Felix Jaehn Remix)
 35. Kygo feat. Conrad - Firestone
 36. Ania Wyszkoni - Prywatna Madonna
 37. Kendji Girac - Andalouse
 38. Taylor Swift - Style
 39. Liber & Natalia Szroeder - Porównania
 40. John Mamann feat. Kika - Love Life
 41. Avicii feat. Nicholas Furlong - The Nights
 42. Jessie Ware - Champagne Kisses
 43. Enej - Nie chcę spać
 44. Kielich - Lepiej już nie będzie nam
 45. Gromee feat. Wurld - Follow You
 46. Olly Murs feat. Demi Lovato - Up
 47. David Guetta feat. Emeli Sande - What I Did for Love
 48. Rozbójnik Alibaba feat. Bezczel - Byłaś serca biciem
 49. Galantis - Runaway (U & I)
 50. Meghan Trainor - Lips Are Movin

Radio Szczecin

20:09, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
sobota, 07 marca 2015
Hozier - Someone New

Tytuł: Someone New
Wykonawca: Andrew Hozier-Byrne (ur. 17 marca 1990 roku w Bray, w hrabstwie Wicklow) to irlandzki wokalista oraz gitarzysta indie-rockowy i soulowy. W 2013 roku wydał swoją pierwszą EP-kę pt. "Take Me to Church EP", zaś w 2014 roku ukazała się druga - "From Eden EP". Premiera pierwszego studyjnego albumu wokalisty, zatytułowanego po prostu "Hozier", odbyła się na 19 września 2014 roku.
Singiel/Album: szósty singiel z płyty "Hozier".
Produkcja: Rob Kirwan.
Inne teledyski:
- From Eden
- Take Me to Church
Ciekawostka:
- W teledysku pojawia się aktorka Natalie Dormer, znana m.in. z serialu "Gra o tron" i serii "Igrzyska śmierci".

Incubus - Absolution Calling

Tytuł: Absolution Calling
Wykonawca: Incubus to amerykański zespół rockowy, powstały w 1991 roku w Calabasas w Kalifornii. Obecny skład grupy to: Brandon Boyd (wokal), Mike Einziger (gitara, boczny wokal), Jose Pasillas II (perkusja), od 1998 roku Chris Kilmore (DJ, klawisze) oraz od 2003 roku Ben Kenney (bas, boczny wokal). Zadebiutowali w 1995 roku albumem "Fungus Amongus". Następnie były "S.C.I.E.N.C.E." (1997), "Make Yourself" (1999) z hitem "Drive", "Morning View" (2001), "A Crow Left of the Murder..." (2004) z hitem "Megalomaniac" oraz bardzo dobrze przyjęty "Light Grenades" (2006), który jako jedyny dotarł do pierwszego miejsca listy Billboardu. W lipcu 2011 roku wydali jeszcze swój siódmy album pt. "If Not Now, When?". Do dziś sprzedali ponad 13 mln egzemplarzy swoich płyt na całym świecie. Na 2015 rok zespół zapowiedział wydanie dwóch EP-ek - pierwsza z nich pt. "Trust Fall (Side A)" ukaże się 24 marca. Grupa Incubus będzie jedną z gwiazd Oran­ge War­saw Fe­sti­val 2015, który od­bę­dzie się w dniach 12-14 czerw­ca na Torze Wy­ści­gów Kon­nych Słu­że­wiec.
Singiel/Album: pierwszy singiel z EP-ki "Trust Fall (Side A)".
Inne teledyski:
- Promises, Promises
- Adolescents

Nickelback - She Keeps Me Up

Tytuł: She Keeps Me Up
Wykonawca: Nickelback to kanadyjska grupa rockowa, założona w 1995 roku w małej miejscowości Hanna w Kanadzie przez Chada Kroegera (gitara, wokal), jego brata Mike'a Kroegera (bas) i Ryana Peake'a (gitara, boczny wokal). Obecnie w skład zespołu wchodzi także Daniel Adair (perkusja, boczny wokal). Pierwszą płytę "Curb" wydali w 1996 roku. Jednak popularność zdobyli cztery lata później albumem "The State" i singlem "Leader of Men". więcej...
Singiel/Album: piąty singiel z płyty "No Fixed Address".
Produkcja: Nickelback, Chris Baseford.
Inne teledyski:
- Edge of a Revolution
- Trying Not to Love You
- This Means War
- Lullaby
- When We Stand Together
- This Afternoon
- Never Gonna Be Alone
- Burn It To The Ground
- If Today Was Your Last Day
- I'd Come For You
- Gotta Be Somebody
- Rockstar
- If Everyone Cared
- Savin' Me
- Into The Night (Santana feat. Chad Kroeger)
Opisy płyt:
- Nickelback "No Fixed Address"
- Nickelback "Here and Now"
- Nickelback "Dark Horse"
Ciekawostka:
- Dodatkowe partie wokalne wykonuje w tym utworze Ali Tamposi.