| < Sierpień 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:



TERMINARZ
MISTRZOSTW
ŚWIATA
2014

Premiera tygodnia

Taylor Swift
"Shake It Off"

Polecane teledyski

David Guetta
feat. Sam Martin
"Lovers on the Sun"

Hozier
"Take Me to Church"

Godsmack
"1000hp"

Sokół & Marysia Starosta
"Zepsute miasto"

Bastille
"Oblivion"

Young Jeezy
"Me OK"

Sam Smith
"I'm Not the Only One"

Kiesza
"Giant in My Heart"

Pharrell Williams
feat. Miley Cyrus
"Come Get It Bae"

Lukasyno feat.
Peja & Kali
"Rynsztok"

Ed Sheeran
"Sing"

Linkin Park
"Final Masquerade"

Kasabian
"Bumblebeee"

Lykke Li
"Gunshot"

















darmowe statystyki na strone

wtorek, 12 sierpnia 2014
Robin Williams (1951-2014)

Robin Williams, świetny aktor dramatyczny i popularny komik, zmarł w wieku 63 lat. Aktor został odnaleziony martwy w domu w Kalifornii.

Robin Williams został znaleziony w Tiburon w stanie Kalifornia. Wczoraj o 12:00 czasu amerykańskiego karetka przybyła na miejsce. Policja podejrzewa samobójstwo, ale służby podkreślają, że będzie prowadzone śledztwo, zanim ostatecznie ogłoszą przyczynę śmierci. Badania zostały przeprowadzone dzisiaj, tj. 12 sierpnia w godzinach porannych czasu amerykańskiego.

Rzecznik prasowy Robina Williamsa wyjawia, że aktor zmagał się ostatnio z potężną depresją. Susan Schneider, żona Williamsa, w oświadczeniu napisała, że dziś straciła męża i najlepszego przyjaciela, a świat utracił jednego z ulubionych artystów i wspaniałego człowieka. Wszystkich fanów prosi o uszanowanie prywatności w tych trudnych chwilach i ma nadzieję, że ludzie nie będą skupiać się na śmierci, ale na radości, jaką im dostarczył przez lata.

Robin Williams na małym ekranie zasłynął hitowym serialem komediowym "Mork i Mindy", gdzie grał kosmitę przybywającego na Ziemię. W ubiegłym roku powrócił do telewizji w serialu "Przereklamowani", który jednak nie osiągnął sukcesu i został zakończony po 1. sezonie. W kinie zdobył cztery nominacje do Oscara, za "Fisher King", "Stowarzyszenie Umarłych Poetów", "Good Morning, Wietnam" oraz "Buntownik z wyboru". Za ten ostatni film nagrodzono go statuetką. Na koncie miał także dwie nagrody Emmy, pięć Złotych Globów i sześć Grammy.

Williams to także wiele filmów rozrywkowych, które zapewniały widzom masę śmiechu, emocji i wzruszeń. Wymieńmy tutaj takie tytuły jak: "Popeye", "Jumanji", "Patch Adams", "Pani Doubtfire", "Hook", "Aladyn" (dubbing), "Zabaweczki", "Być człowiekiem", "Jack", "Klatka dla ptaków", "Flubber", "Dzień ojca", "Przejrzeć Harry'ego", "Między piekłem a niebem", "Jakub kłamca", "Człowiek przyszłości", "Zdjęcie w godzinę", "Bezsenność", "Wersja ostateczna", "Człowiek roku", "Noc w muzeum", "Cudowne dziecko", "Stare wygi", "Kamerdyner" i "The Angriest Man in Brooklyn".

Jego ostatnią aktorską rolą jest "Noc w muzeum 3".

Hatak.pl

poniedziałek, 11 sierpnia 2014
T-Mobile Ekstraklasa: 4. kolejka

Piątek:

Cracovia Kraków - Korona Kielce 2:1 (1:0)
Dialiba 38., Budziński 90.+5 - Trytko 79.-karny

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)
Jeż 29.-karny i 60., Zachara 84.

Sobota:

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
Michal Mak 44.-karny, Poźniak 81.

Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5:0 (0:0)
Vrdoljak 46. i 64.-karny, Kosecki 49., Sa 70. i 80.
Czerwona kartka: Bożić 64. (Łęczna)

Niedziela:

Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:0)
Kadu 33. - Kołodziej 49., Chmiel 90.+2

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:2 (1:0)
Vranjes 36.-karny - Teodorczyk 80. i 84.
Czerwona kartka: Sadajev 44. (Lechia)

Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2:2 (1:1)
Boguski 18.-karny, Paweł Brożek 83. - Dziwniel 43., Efir 73.

Poniedziałek:

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:0

lp.DrużynaMPktBr.Zw.RPor.
1GKS Bełchatów4106-1310
2Górnik Zabrze487-2220
3Pogoń Szczecin489-5220
4Legia Warszawa479-3211
5Lech Poznań479-5211
6Lechia Gdańsk477-5211
7Jagiellonia Białystok477-7211
8Podbeskidzie467-5202
9Wisła Kraków467-6130
10Śląsk Wrocław465-7202
11Górnik Łęczna454-8121
12Zawisza Bydgoszcz435-7103
13Cracovia Kraków434-8103
14Piast Gliwice422-8022
15Korona Kielce413-8013
16Ruch Chorzów413-9013
niedziela, 10 sierpnia 2014
Lukasyno feat. Peja & Kali - Rynsztok

Tytuł: Rynsztok
Wykonawcy:
- Lukasyno, a właściwie Łukasz Szymański (ur. 7 stycznia 1981 roku w Białymstoku) to polski raper i inżynier dźwięku. Znany jest przede wszystkim z występów w zespole NON Koneksja, którego był współzałożycielem. W latach 2000-2006 wraz z Olsenem współtworzył grupę Wychowani na Błędach. Lukasyno współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Fu, Pih, Hemp Gru, Fundacja nr 1, Firma, Kali czy Paluch. Z wykształcenia jest architektem; ukończył Politechnikę Białostocką. Jego młodszy brat Krzysztof, jest producentem hip-hopowym, występuje pod pseudonimem Kriso. Solowo zadebiutował w 2006 roku albumem "Na ostrzu noża". W 2012 roku ukazała się płyta "Czas vendetty" nagrana razem z Kriso, zaś 25 lipca 2014 roku powrócił ze swoim trzecim krążkiem pt. "Bard".
- Peja, a właściwie Ryszard Andrzejewski (ur. 17 września 1976 roku w Poznaniu) to polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, założyciel grupy Slums Attack w 1993 roku oraz Ski Skład (2000-2004). więcej...
- Kali, a właściwie Marcin Gutkowski (ur. 22 października 1981 roku w Krakowie) to polski raper, znany przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym Firma, którego był członkiem w latach 2000-2010. Solowo zadebiutował w 2011 roku albumem "50/50". Następnie były: "Gdy zgaśnie słońce" (2011) i "Milion dróg do śmierci" (2013) nagrany w duecie z Paluchem.

Singiel/Album: drugi singiel z płyty "Bard".
Produkcja: Ayon, Marek Kubiak.
Reżyseria: Ex Oriente Lux, Qubikfilm.
Ocena: 9/10
Inne teledyski:
Peja:
- Sam przeciwko wszystkim (with My Riot)
- Pozwól mi żyć (Są chwile) (feat. Glaca, Ana Herrero)
- Kiedy proszę (with Sandra)
Peja/Slums Attack:
- 3 litery / Duchowo mocny
- Szacunek ludzi ulicy

Ed Sheeran - Sing

Tytuł: Sing
Wykonawca: Edward Christopher "Ed" Sheeran (ur. 17 lutego 1991 roku w Hebden Bridge) to brytyjski wokalista, producent muzyczny i autor teksów. Współpracował z takimi wykonawcami jak Jamie Foxx, Example, Snow Patrol, Yelawolf, Taylor Swift, Wiley czy Wretch 32. Swój debiutancki album pt. "+" wydał we wrześniu 2011 roku. Dotarł on do pierwszego miejsa listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Australii i Irlandii. Ma na koncie dwie nagrody BRIT Awards 2012 oraz trzy nominacje do nagrody Grammy w latach 2013 i 2014. 20 czerwca br. ukazał się drugi krążek wokalisty pt. "x", który zdobył szczyty listy sprzedaży m.in. w Wielkiej Brytanii i USA.
Singiel/Album: pierwszy singiel z płyty "x".
Produkcja: Pharrell Williams.
Ocena: 8.5/10
Inne teledyski:
- I See Fire
- Old School Love (with Lupe Fiasco)
- Everything Has Changed (with Taylor Swift)
- Watchtower (with Devlin)
Ciekawostka:
- Utwór zdobył szczyty list przebojów w Australii, Irlandii, Izraelu, Nowej Zelandii, Szkocji i całej Wielkiej Brytanii.

Linkin Park - Final Masquerade

Tytuł: Final Masquerade
Wykonawca: Linkin Park to amerykański zespół alternatywno-rockowy powstały w 1996 roku, w Agourze pod Los Angeles. Zespół założyło trzech przyjaciół ze szkoły: Mike Shinoda (rap, wokal, keyboard, gitara), Brad Delson (gitara) i Joe "Mr." Hahn (DJ). Potem doszli David "Phoenix" Farrell (bas, wiolonczela) i Rob Bourdon (perkusja). Na początku zespół nazywał się Xero. Po odejściu wokalisty (Marka Wakefielda) do składu jako ostatni dołączył Chester Bennington. więcej...
Singiel/Album: trzeci singiel z płyty "The Hunting Party".
Produkcja: Brad Delson, Mike Shinoda, Emile Haynie.
Reżyseria: Mark Pellington.
Ocena: 8.5/10
Inne teledyski:
- Until It's Gone
A Light That Never Comes (feat. Steve Aoki)
- Castle of Glass
- Lost in the Echo
- Burn It Down
- Roling in the Deep (live)
- Iridescent
- Burning in the Skies
- Waiting for the End
- The Catalyst
- Not Alone
- New Divide
- Leave Out All the Rest
- We Made You (with Busta Rhymes)
- Shadow of the Day
- Bleed It Out
- What I've Done
Opisy płyt:
- Linkin Park "Living Things" (+ recenzja)
- Linkin Park "A Thousand Suns"
- Linkin Park "Minutes To Midnight"

Kasabian - bumblebeee

Tytuł: bumblebeee
Wykonawca: Kasabian to brytyjski zespół alternatywno-rockowy założony w 1999 roku w Leicestershire. Nazwa zespołu pochodzi od nazwiska Lindy Kasabian, zamieszanej w zabójstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. Obecny skład grupy to: Tom Meighan (wokal), Sergio Pizzorno (gitara, boczny wokal, klawisze), Chris Edwards (bas) i Ian Matthews (perkusja). więcej...
Singiel/Album: drugi singiel z płyty "48:13".
Produkcja: Sergio Pizzorno.
Reżyseria: Alex Courtes.
Ocena: 8.5/10
Inne teledyski:
- eez-eh
- Man of Simple Pleasures
- Neon Noon
- Re-Wired
- Days Are Forgotten
- Switchblade Smiles
Opisy płyt:
- Kasabian "Velociraptor!"

Lykke Li - Gunshot

Tytuł: Gunshot
Wykonawca: Lykke Li, czyli Li Lykke Timotej Svensson Zachrisson (ur. 18 marca 1986 roku w Ystad) to szewdzka wokalistka indie-rockowa, wykorzystująca także elementy popu i elektroniki. Swoją karierę rozpoczęła na portalu MySpace publikując utwór "Tomorrow", a następnie wydając EP-kę "Little Bit" w 2007 roku. więcej...
Singiel/Album: drugi singiel z płyty "I Never Learn".
Produkcja: Lykke Li, Björn Yttling.
Reżyseria: Fleur & Manu.
Ocena: 8.5/10
Inne teledyski:
- No Rest for the Wicked
- I Never Learn
- I Follow Rivers

Slipknot - The Negative One (+18)

Tytuł: The Negative One
Wykonawca: Slipknot to amerykańska grupa muzyczna grająca metal alternatywny, z której twórczości da się zauważyć wpływy takich gatunków jak heavy czy death metal. Zespół powstał w 1995 roku w Des Moines w stanie Iowa w wyniku współpracy perkusistów Shawna Crahana i Andersa Colsefniego. Muzycy Slipknot występują w zasłaniających twarze maskach oraz kombinezonach. Obecny skład wygląda następująco: Sid Wilson (DJ), Chris Fehn (instrumenty perkusyjne, boczny wokal), Jim Root (gitara), Craig "133" Jones (klawisze, sampler, gitara), Shawn "Clown" Crahan (instrumenty perkusyjne, boczny wokal), Mick Thomson (gitara) i Corey Taylor (wokal). W ostatnich latach zespół stracił dwóch członków - w 2010 roku basista Paul Gray zmarł w wyniku przedawkowania, zaś w 2013 roku perkusista Joey Jordison opuścił grupę z powodów osobistych. Zadebiutowali w 1999 roku albumem "Slipknot". Potem były "Iowa" (2001), "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" (2004) i "All Hope Is Gone" (2008), który dotarł do pierwszego miejsca listy sprzedaży Billboardu. Do dziś sprzedali ponad 20 mln płyt na całym świecie i otrzymali m.in. nagrodę Grammy z 2006 roku za utwór "Before I Forget". Obecnie pracują nad swoim piątym studyjnym krążkiem.
Singiel/Album: pierwszy singiel z płyty o jeszcze nieznanym tytule.
Reżyseria: M. Shawn Crahan.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
Snuff
- Suflur
- Dead Memories
- Psychosocial
- The Blister Exist (live)
Corey Taylor:
- X-Ma$
- I'm Not Jesus (with Apocalyptica)
Stone Sour:
- Tired
- Do Me a Favor
- Gone Sovereign
- Hesistate
- Digital (Did You Tell)
- Say You'll Haunt Me
- Sillyworld
- Through Glass
Opisy płyt:
- Slipknot "All Hope Is Gone"
- Stone Sour "House of Gold & Bones - Part 2"
- Stone Sour "House of Gold & Bones - Part 1"

The Script - Superheroes

Tytuł: Superheroes
Wykonawca: The Script to irlandzki zespół rockowy, założony w 2001 roku w Dublinie. W skład grupy wchodzą: Danny O'Donoghue (wokal), Mark Sheehan (gitara) i Glen Power (perkusja). W 2008 roku podpisali kontrakt z wytwórnią Phonogenic, należącą do Sony Label Group, i wydali swój pierwszy oficjalny album zatytułowany po prostu "The Script" z hitem "The Man Who Can't Be Moved". Dwa lata później ukazała się płyta "Science & Faith" z hitem "For the First Time", a 7 września 2012 roku powrócili z krążkiem "#3". Wszystkie ich albumy znalazły się na pierwszym miejscu listy sprzedaży w Irlandii, a pierwsza dwa zdobyły także szczyt listy w Wielkiej Brytanii. Ich utwory wielokrotnie były wykorzystywane w takich serialach telewizyjnych, jak "The Vampire Diaries", "90210" czy "Ghost Whisperer". 12 września 2014 roku ukaże się ich czwarty album pt. "No Sound Without Silence".
Singiel/Album: pierwszy singiel z płyty "No Sound Without Silence".
Produkcja: Danny O'Donoghue, Mark Sheehan, James Barry, Andrew Frampton.
Gdzie kręcony: Johannesburg, RPA.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
- Millionaires
- If You Could See Me Now
- Six Degress of Separation
- Hall of Fame (feat. Will.I.Am)
- Hall of Fame (live)

Janelle Monae - Electric Lady

Tytuł: Electric Lady
Wykonawca: Janelle Monae Robinson (ur. 1 grudnia 1985 roku w Kansas City) to amerykańska wokalistka, autorka tekstów i tancerka. Ma na koncie m.in. jedną nagrodę Grammy za utwór "We Are Young" nagrany z grupą Fun. (2013) oraz jedną MTV Video Music Awards (2013). więcej...
Singiel/Album: czwarty singiel z płyty o tym samym tytule.
Produkcja: Wonder & Lightning, Janelle Monae, GianArthur.
Reżyseria: Alan Ferguson.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
- PrimeTime (feat. Miguel)
- Dance Apocalyptic
- We Are Young (with Fun.)
- Tightrope (feat. B.o.B, Lupe Fiasco)
Opisy płyt:
- Janelle Monae "The Electric Lady"
Ciekawostki:
- W teledysku pojawiają się: T.I., T-Boz, Estelle, Esperanza Spalding, Monica, Kimbra oraz mama Janelle.
- Chórki w tym utworze wykonuje Solange Knowles.

Lily Allen - URL Badman

Tytuł: URL Badman
Wykonawca: Lily Rose Beatrice Cooper (ur. 2 maja 1985 roku w Hammersmith, Londyn) to brytyjska wokalistka i aktorka. W dzieciństwie słuchała reggae i punka. Obecnie słucha m.in. Prince'a, Kate Bush i Eminema. Zadebiutowała w 2006 roku albumem "Alright, Still" i hitem "Smile". więcej...
Singiel/Album: czwarty oficjalny singiel z płyty "Sheezus".
Produkcja: Greg Kurstin.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
- Sheezus
- Our Time
- Air Balloon
- Hard Out Here
- True Love (with Pink)
- 5 O'Clock (with T-Pain, Wiz Khalifa)
- Just Be Good to Green (with Professor Green)
- Fuck You
- Not Fair
- The Fear
- Drivin' Me Wild (with Common)
- Oh My God (with Mark Ronson)
- Littlest Things
- Smile
Opisy płyt:
- Lily Allen "It's Not Me, It's You"
Ciekawostka:
- Na stronie B singla znalazł się utwór "Bass Like Home".

Chris Batson - Windows

Tytuł: Windows
Wykonawca: Chris Batson (ur. w 1993 roku) to amerykański wokalista R'n'B i producent muzyczny, pochodzący z Orlando ma Florydzie, a obecnie mieszkający w Los Angeles. Jego pierwsza EP-ka pt. "We Got Lost Along the Way" ukazała się w listopadzie 2013 roku. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim album zatytułowanym "P.S. Love Never Dies".
Singiel/Album: singiel z EP-ki "We Got Lost Along the Way".
Ocena: 8/10

Katy Perry - This Is How We Do

Tytuł: This Is How We Do
Wykonawca: Katheryn Elizabeth Hudson, znana jako Katy Perry (ur. 25 października 1984 roku w Santa Barbara, w stanie Kalifornia) to amerykańska wokalistka, aktorka i autorka tekstów. Pierwszy album pt. "Katy Hudson" nagrała w stylu gospel i wydała już pod koniec 2001 roku. więcej...
Singiel/Album: piąty singiel z płyty "Prism".
Produkcja: Klas Åhlund, Max Martin
Reżyseria: Joel Kefali.
Gdzie kręcony: Los Angeles, Kalifornia.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
- Birthday
- Dark Horse (feat. Juicy J)
- Unconditionally
- Roar
- Wide Awake
- Part of Me
- The One That Got Away
- Last Friday Night (T.G.I.F.)
- E.T. (feat. Kanye West)
- Firework
- Teenage Dream
- California Gurls (feat. Snoop Dogg)
- Thinking Of You
- Hot N Cold
- I Kissed A Girl
Opisy płyt:
- Katy Perry "Prism"
- Katy Perry "Teenage Dream"
- Katy Perry "One of the Boys"

Agata Dziarmagowska - Mogę wszystko, nic nie muszę

Tytuł: Mogę wszystko, nic nie muszę
Wykonawca: Agata Dziarmagowska (ur. w 1998 roku) to polska wokalistka popowa, uczestniczka czwartej edycji polskiego "X Factora". Wcześniej, w 2012 roku, brała udział również w programie "Mam Talent". Obecnie pracuje nad swoim pierwszym albumem.
Produkcja: Christoffer Lauridsen, Emanuel Abrahamsson, Minnah Karlsson, Mark Tysper.
Reżyseria: Grupa 13.
Gdzie kręcony: Studio Tatuażu Juniorink (Warszawa), Śląskie Wesołe Miasteczko (Chorzów).
Ocena: 8/10

Naughty Boy feat. Sam Romans - Home

Tytuł: Home
Wykonawcy:
- Naughty Boy, czyli Shahid Khan (ur. 13 marca 1985 roku w Watford) to brytyjski producent muzyczny, autor tekstów i raper. Swojego pierwszego singla zatytułowanego "Phat Beach (I'll Be Ready)" wydał już w 2006 roku. 23 sierpnia 2013 roku ukazał się jego debiutancki album pt. "Hotel Cabana", na którym pojawili się m.in. Emeli Sande, Tinie Tempah, Wiz Khalifa, Wretch 32, Bastille i Ed Sheeran.
- Sam Romans to amerykański wokalista nagrywający dla wytwórni Roc Nation.
Singiel/Album: piąty singiel z płyty "Hotel Cabana".
Produkcja: Naughty Boy.
Reżyseria: Pons Jewell.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
Naughty Boy:
- Think About It (feat. Wiz Khalifa, Ella Eyre)
- Lifted (feat. Emeli Sande)
- La La La (feat. Sam Smith)

Robin Thicke - Still Madly Crazy

Tytuł: Still Madly Crazy
Wykonawca: Robin Charles Thicke (ur. 10 marca 1977 roku w Los Angeles) to amerykański wokalista r'n'b, autor tekstów, kompozytor i aktor. Jego ojcem jest kanadyjski aktor i komik Alan Thicke, znany z serialu "Growing Pains". W 2012 roku był jednym z mentorów w show "Duets", wraz z Kelly Clarkson, Johnem Legendem i Jennifer Nettles. Zadebiutował w 2003 roku albumem "A Beautiful World". więcej...
Singiel/Album: drugi singiel z płyty "Paula".
Produkcja: Robin Thicke, Pro Jay.
Ocena: 8/10
Inne teledyski:
- Get Her Back
- Feel Good
- Give It 2 U (feat. Kendrick Lamar, 2 Chainz)
- Blurred Lines (feat. T.I., Pharrell Williams)
Opisy płyt:
- Robin Thicke "Blurred Lines"

Inna feat. Pitbull - Good Time

Tytuł: Good Time
Wykonawcy:
- Inna, czyli Elena Alexandra Apostoleanu (ur. 16 października 1986 roku w Mangalii) to rumuńska wokalistka, która zadebiutowała w 2008 roku. Od ósmego roku życia rozwijała swoje możliwości wokalne regularnymi lekcjami. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomii w Konstancy, a następnie Wydział Nauk Politycznych na tamtejszym Uniwersytecie. więcej...
- Pitbull, czyli Armando Christian Pérez (ur. 14 stycznia 1981 roku w Miami na Florydzie) to amerykański raper kubańskiego pochodzenia. Poraz pierwszy pojawił się w 2002 roku gościnnie na albumie Lil Jona, by w 2004 wydać swój debiutancki krążek pt. "M.I.A.M.I.". więcej...
Singiel/Album: drugi singiel z płyty "LatINNA".
Reżyseria: John Perez & Barna Némethi.
Ocena: 7.5/10
Inne teledyski:
Inna:
- Cola Song (feat. J Balvin)
- In Your Eyes (feat. Yandel)
- Be My Lover
- More Than Friends (feat. Daddy Yankee)
- INNdiA (feat. Play & Win)
- Wow
- Endless
- Un Momento (feat. Juan Magan)
- Club Rocker
- Sun Is Up
- 10 Minutes (feat. Play & Win)
- Amazing
- Deja Vu (feat. Bob Taylor)
- Hot
Pitbull:
- I'm a Freak (with Enrique Iglesias)
- Timber (feat. Ke$ha)
- Can't Believe It (with Flo Rida)
- Live It Up (with Jennifer Lopez)
- Feel This Moment (feat. Christina Aguilera)
- Don't Stop the Party (feat. TJR)
- Back in Time
- Dance Again (with Jennifer Lopez)
- I Like How It Feels (with Enrique Iglesias)
- Pass At Me (with Timbaland)
-> Pozostałe
Opisy płyt:
- Inna "I Am the Club Rocker"
- Pitbull "Global Warming"
- Pitbull "Planet Pit"