| < Październik 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Maroon 5
"Animals"

Polecane teledyski

Fall Out Boy
"Centuries"

Łona i Webber
"Wyślij sobie pocztówkę"

Professor Green
feat. Tori Kelly
"Lullaby"

Perfect
"Odnawiam dusze"

James Blunt
"When I Find Love Again"

Pharrell Williams
feat. Daft Punk
"Gust of Wind"

Ed Sheeran
"Thinking Out Loud"

Delta Spirit
"From Now On"

The Blackout
"Wolves"

Bush
"The Only Way Out"

Calvin Harris
feat. John Newman
"Blame"

Jula feat. Fabisz
"Będę za Tobą"

Jack White
"Would You Fight
for My Love"

Ania Wyszkoni
"Biegnij przed siebie"

















darmowe statystyki na strone

wtorek, 06 lutego 2007
P.O.D. z kontraktem

Zespół podpisał kontrakt z wytwórniami INO i Columbia Records.

Obecnie muzycy są na etapie nagrywania wersji demo nowego materiału. Premiera płyty jest przewidziana na koniec lata.

Do zespołu powrócił gitarzysta Marcos Curiel, współzałożyciel grupy, który odszedł z jej szeregów w 2003 r. Po dołączeniu do zespołu pierwotnego gitarzysty P.O.D., aktualny skład formacji wygląda następująco: Sonny Sandoval - wokal, Marcos Curiel - gitara, Wuv Bernardo - perkusja, Traa Daniels - bas, oraz Jason Truby - gitara. Najnowsze zdjęcie grupy P.O.D. w aktualnym składzie możecie zobaczyć tutaj.
Muse w Polsce!

Muse

Znamy nazwę kolejnego wykonawcy, który zagra podczas tegorocznego festiwalu Heineken Open'er.

"Powiem tak, na Heineken Open'er Festival nie mogło zabraknąć zespołu, który jako pierwszy zagra na nowowybudowanym stadionie Wembley w Londynie, a 70 tysięcy biletów na to wydarzenie sprzedało się w dwie godziny i organizatorzy musieli zrobić drugi koncert. Zespołu, który dwukrotnie został uznany przez Brytyjczyków za najlepszy zespół festiwalowy i koncertowy na świecie, a ich ostatni album w praktycznie wszystkich plebiscytach jest jedną z najważniejszych płyt roku 2006. Panie i Panowie, zespół Muse!!!" - napisał Mikołaj Ziółkowski z Alter Art, organizator Heineken Open'er Festival.

Na festiwalu wystąpią też Beastie Boys i Björk.

Nowy utwór Nine Inch Nails

Zespół ujawnił tytuł pierwszej z kilkunastu kompozycji, które znajdą się na jego nowej płycie. Będzie to utwór "The Beginning Of The End".

Grupa uruchomiła specjalną stronę poświęconą nowej płycie. Pod tym adresem Trent Reznor ujawniać będzie tytuły kolejnych utworów - pierwszy z 16 kawałków, którego nazwę podano to "The Beginning Of The End". Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że dzieło poprzedzać ma singel "Survivalism".

Ostatnie wydawnictwo Nine Inch Nails to "With Teeth" z kwietnia 2005 roku. Nowy longplay zatytułowany będzie "Year Zero", a ukaże się 17 kwietnia.
Lily Allen - Littlest Things

poniedziałek, 05 lutego 2007
Ringtone Charts - 5.02.2007
  1. C-Bool - Would you feel
  2. Fedde Le Grand - Put your hands up for Detroit
  3. Monrose - Shame
  4. Cascada - Everytime we touch
  5. Active 8 - Take my breath away --> teledysk
  6. Akon / Eminem - Smack that
  7. Wet Fingers - Hi Fi Superstar
  8. DJ Magic - Get down
  9. Lady Sovereign - Love me or hate me
  10. Justin Timberlake / T.I. - My love
Debeściaki : notowanie 1 - 5.02.2007
  1. Akon feat. Eminem - Smack that
  2. Peja (Slums Attack) - Szacunek ludzie ulicy
  3. Nelly Furtado feat. Timbaland - Say it right
  4. Mezo/Tabb & Kasia Wilk - Sacrum
  5. Grupa Operacyjna - Nie będzie niczego
  6. Fergie feat. Will.I.Am - Fergalicious
  7. Chamillionaire feat. Krayzie Bone - Ridin'
  8. Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła
  9. Doniu & Liber - Dzień Dobry Polsko
  10. Gwen Stefani feat. Akon - The sweet escape

Propozycje :

  • Monrose - Shame
  • Verba - Życie
  • Fort Minor - Remember the name
  • Akon / Snoop Dogg - I wanna love you
  • Tede - Glokk
12:44, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
The Jet Set - Time To Party

Scena Lost 3x07

Jack/Juliet/Pickett/Jason/Kate/Sawyer/?

Rubin wiceprezesem Columbia Records?

Rick Rubin
Rick Rubin

Uznany producent Rick Rubin dostał propozycję zostania wiceprezesem Columbia Records.

Jego decyzja zależy jednak od rozwiązania kontraktu z wytwórnią Warner Brothers Records. Kontrakt z potentatem fonograficznym obowiązuje jeszcze przez trzy lata.

Zarówno Rubin, jak i Columbia odmówili komentarza. Producent pracuje obecnie nad nowymi płytami Metalliki i Linkin Park.
Robbie Williams - kolejna płyta

Robbie Williams

Latem do sklepów trafi nowy album Robbiego Williamsa. Wokalista szykuje kolejne dzieło ze swingowym repertuarem.

Decyzja o wydaniu płyty ze standardami podyktowana została słabą sprzedażą krążka "Rudebox". - Wytwórni bardzo podobał się ostatni longplay - tłumaczy informator pisma "Daily Star". - Publiczność była jednak zawiedziona. Swingowy materiał jest szansą dla Robbiego na odzyskanie rozczarowanych fanów.

Pierwsze tego typu wydawnictwo w dorobku piosenkarza to "Swing When You're Winning" z listopada 2001 roku. Z albumu pochodzi nagrany w duecie z Nicole Kidman przebój "Somethin' Stupid".
Płyta Avril Lavigne w kwietniu

Okładka płyty
Okładka płyty

"The Best Damn Thing", nowa płyta kanadyjskiej wokalistki, ukaże się w Polsce 16 kwietnia nakładem Sony BMG.

To trzeci krążek w dorobku Kanadyjki, a pierwszy od czasu płyty "Under My Skin" z 2004 roku, która trzykrotnie pokryła się platyną.

Na "The Best Damn Thing" trafi ballada "Keep Holding On", której współtwórcą jest Dr. Luke. Numer znalazł się na ścieżce muzycznej filmu fantasy, "Eragon".

Singlem zwiastującym dzieło będzie rockowy kawałek, "Girlfriend". Za produkcję odpowiadają autorzy utworu - Avril i Dr. Luke. Radiową premierę piosenki zaplanowano na 5 marca. Teledysk do nagrania powinien trafić do stacji telewizyjnych 26 lutego.

"The Best Damn Thing", jak pisze wydawca, "wypełniają świeże, energiczne, punk-rockowe riffy, wspaniałe melodie, porywające refreny a wszystkie kompozycje nawiązują do celebracji życia".

W produkcyjnych obowiązkach w studiu artystkę wspomagali: Butch Walker ("Under My Skin"), Dr. Luke, Rob Cavallo (Green Day, My Chemical Romance) oraz mąż Deryck Whibley z formacji Sum 41.

Red Hot Chili Peppers w Polsce!

Red Hot Chili Peppers

Potwierdziły się doniesienia o koncercie w Polsce grupy Red Hot Chili Peppers. Amerykanie wystąpią u nas po raz pierwszy 3 lipca. Areną występu będzie Stadion Śląski w Chorzowie.

Zespół został zaproszony do Polski przez sieć komórkową Era, w ramach projektu Era Nadaje Rytm. Artyści promować będą swoją najnowszą płytę "Stadium Arcadium". W Chorzowie spodziewanych jest około 50 tys. fanów.

We wtorek, 6 lutego, rozpocznie się przedsprzedaż biletów dla fanclubów, a od 8 lutego rezerwacji biletów będzie można dokonać na stronie www.livenation.pl. Ogólnopolska sprzedaż wejściówek rozpocznie się 12 lutego.

Ceny biletów są następujące:

- miejsca siedzące 1 - 170 PLN
- miejsca siedzące 2 - 115 PLN
- płyta - 115 PLN
- VIP - 505 PLN

No to zbieramy kasę!!!

Ligi zagraniczne : porażki Realu/Bayernu/Lyonu

Premier League : 26 kolejka

Manchester United pokonał w Londynie Tottenham 4:0 i ciągle ma sześć punktów przewagi nad Chelsea, która w sobotę wygrała z Charltonem 1:0. Przez ostatnie 8 minut na bramce Manchesteru stał John O'Shea.

W 82. minucie rozpędzony Robbie Keane trafił kolanem w głowę Edwina Van Der Sara. Holender ma złamany nos. Trener Alex Ferguson już wcześniej dokonał trzech zmian, więc w bramce musiał stanąć zawodnik z pola - John O' Shea. Kilka minut później Irlandczyk w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od Dymitara Berbatowa. Wcześniej Van Der Sar kilka razy ratował gości od straty gola. Holender wrócił do bramki po dwóch meczach przerwy. W spotkaniach z Portsmouth (Puchar Anglii) i Watfordem zastępował go Tomasz Kuszczak.

Tottenham - Man. Utd 0:4
M'Brough - Arsenal 1:1
Wigan - Portsmouth 1:0
Blackburn - Sheffield Utd 2:1
Charlton - Chelsea 0:1
Fulham - Newcastle 2:1
Watford - Bolton 0:1
Man. City - Reading 0:2
Aston Villa - West Ham Utd 1:0
Liverpool - Everton 0:0


Primera Divsion : 21 kolejka

Real Madryt przegrał z Levante 0:1. To siódma porażka "Królewskich" w lidze. Piłkarze Fabio Capello tracą już pięć punktów do prowadzącej Barcelony, która tylko zremisowała 0:0 z Osasuną w Pampelunie. Do gry po czterech miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją kolana wrócił Samuel Eto'o. Kameruńczyk w 85 minucie zmienił Deco.

Osasuna - Barcelona 0:0
Real Madryt - Levante 0:1
Santander - Getafe 1:0
Celta Vigo - Gimnastic 1:1
Sevilla - Sociedad 0:0
Recreativo - Villarreal 2:1
Athletic Bilbao - Betis 1:2
Valencia - Atletico 3:1
Espanyol - Saragossa 1:2
Deportivo - Mallorca 1:0


Bundesliga : 20 kolejka

Dortmund - Stuttgart 0:1
Werder - Schalke 0:2
Aachen - Hannover 1:4
Arminia - M'Gladbach 0:2
Wolfsburg - Bayer 3:2
Eintracht - Mainz 0:0
Hertha - HSV 2:1
Energie - Bochum 0:0
Nuernberg - Bayern 3:0


League 1 : 23 kolejka

Monaco - Auxerre 2:1
AS Nancy - Toulouse 2:1
FC Lorient - Le Mans 2:1
Sochaux - Stade Rennes 0:0
Nice - Girondins Bordeaux 2:1
St Etienne - CS Sedan Ardennes 1:2
Valenciennes - Racing Lens 1:3
Lille - Nantes 0:0
ES Troyes AC - Olympique Lyon 1:0
Olympique Marsylia - Paris St Germain 1:1

Drugie zwycięstwo Małysza!

Pierwszy w sobotę, pierwszy w niedzielę, trzeci w klasyfikacji generalnej, trzeci w klasyfikacji wszech czasów - takiego weekendu jak w Titisee-Neustadt Adam Małysz nie miał od czterech lat! MŚ w Sapporo za 20 dni.

Wyniki :

lp.krajskok 1nota 1skok 2nota 2pkt.
1Adam MałyszPolska129.5123.6134.5134.1257.7
2Gregor SchlierenzauerAustria128.5119.8130.5125.9245.7
3Dmitrij WasiliewRosja125112.5133129.9242.4
4Anders JacobsenNorwegia127117.6130124.5242.1
5Mario InnauerAustria129122.7127.5119241.7
6Simon AmmannSzwajcaria122107.6132128.1235.7
7Andreas KoflerAustria123110.4129.5123.6234
8Wolfgang LoitzlAustria125114.5127118.6233.1
9Michael UhrmannNiemcy125114.5126115.8230.3
10Andreas KuettelSzwajcaria122108.1125.5115.9224
11Roar LjoekelsoeyNorwegia123108.9124.5113.6222.5
12Sigurd PettersenNorwegia124.5112.1123.5109.8221.9
13Janne HapponenFinlandia120103.5127.5117.5221
14Anders BardalNorwegia123.5109.8122107.6217.4
15Noriaki KasaiJaponia125114119.5103.1217.1
16Denis KorniłowRosja120103.5124.5111.6215.1
17Jakub JandaCzechy119102.2123.5111.3213.5
18Roman KoudelkaCzechy121104.8122.5108.5213.3
19Piotr ŻyłaPolska119.5100.1124.5111.1211.2
20Jussi HautamaekiFinlandia120103122107.6210.6
21Tom HildeNorwegia121.5106.2120.5103.4209.6
22Martin HoellwarthAustria11797.6124111.2208.8
23Dmitrij IpatowRosja120103121.5105.7208.7
24Joerg RitzerfeldNiemcy119.5102.6120.5104.9207.5
25Kevin HorlacherNiemcy120101.511694.8196.3
26Stefan ReadKanada119.5101.611592.5194.1
27Henning StensrudNorwegia11795.611898.4194
28Jure SinkovecSłowenia119.5102.1110.584.4186.5
29Ilya RosliakovRosja116.595.7112.587.5183.2
30Daiki ItoJaponia11898.411281.6180


Klasyfikacja generalna :

lp.zawodnikkrajpunkty PŚ
1Anders JacobsenNorwegia987
2Gregor SchlierenzauerAustria801
3Adam MałyszPolska757
4Simon AmmannSzwajcaria676
5Andreas KuettelSzwajcaria617
6Thomas MorgensternAustria570
7Arttu LappiFinlandia452
8Dmitrij WasiliewRosja402
9Michael UhrmannNiemcy399
10Andreas KoflerAustria350
11Janne AhonenFinlandia344
12Matti HautamaekiFinlandia342
13Wolfgang LoitzlAustria267
14Martin KochAustria245
15Martin HoellwarthAustria210

11:26, piter882 , Sport
Link Dodaj komentarz »
Polska wicemistrzem świata w piłce ręcznej

Pewnie za jakiś czas zaczniemy cieszyć się srebrnym medalem. Ale na razie dominuje w nas gorycz. Ten finał był do wygrania - mówił kapitan Polaków Grzegorz Tkaczyk po przegranym z Niemcami meczu o złoto mistrzostw świata.

Zobacz powiekszenie

Niemcy - Polska 29:24 (17:13)

Polska: Sławomir Szmal, Adam Weiner - Krzysztof Lijewski 1, Mateusz Jachlewski 1, Grzegorz Tkaczyk 5, Karol Bielecki 3, Artur Siódmiak 1, Damian Wleklak 1, Bartosz Jurecki 2, Mariusz Jurasik 5, Michał Jurecki 1, Rafał Kuptel 1, Tomasz Tłuczyński 2/2 z karnego, Marcin Lijewski 1.
Niemcy: Henning Fritz, Johannes Bitter - Pascal Hens 6, Oliver Roggisch, Dominik Klein, Holger Glandorf 2, Markus Baur, Christian Zeitz 3, Torsten Jansen 8, Andrej Klimovetz 1, Michael Kraus 4, Florian Kehrmann 4, Lars Kaufmann, Christian Schwarzer 1.
Sędziowali: Burd i Buy (obaj Francja).
Kary: Polska - 6, Niemcy - 2 min.
Widzów: 19 tys.

11:21, piter882 , Sport
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 lutego 2007
Chamillionaire - Grown And Sexy

Z płyty "The Sound of Revange"

Tokio Hotel - Übers Ende der Welt

Singiel z płyty "Zimmer 483"