| < Kwiecień 2015 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Wiz Khalifa
feat. Charlie Puth
"See You Again"

Polecane teledyski

Madonna
"Ghosttown"

I Prevail
"The Enemy"

Eros Ramazzotti
"Alle Fine Del Mondo"

Lykke Li
"Never Gonna Love Again"

Flo Rida feat. Lookas,
Sage the Gemini
"G.D.F.R."

Jess Glynne
"Hold My Hand"

Jess Glynne
"Hold My Hand"

Andrzej Piaseczny
"Kalejdoskop szczęścia"

Brandon Flowers
"Can't Deny My Love"

Trzeci Wymiar
& Legijata
"Evviva L'arte"

Rudimental & Ed Sheeran
"Bloodstream"

Sia
"Big Girls Cry"

Billy Talent
"Chasing the Sun"

Ciara
"I Bet"

Yelawolf
"American You"

Calvin Harris feat. Haim
"Pray to God"

Kwabs
"Perfect Ruin"

Zella Day
"Hypnotic"

Feel
"Twoje włosy rozwiał wiatr"

















darmowe statystyki na strone

wtorek, 02 stycznia 2007
Shakira najlepsza na Vivie

Podsumowanie roku 2006 według Vivy Polskiej :

  1. Shakira feat. Wyclef Jean - Hips don't lie
  2. Mattafix - Big city life
  3. Madonna - Hung up
  4. Bob Sinclar feat. Gary "Nesta" Pine - Love generation
  5. Kalwi & Remi - Explosion
  6. Nelly Furtado - Maneater
  7. Pussycat Dolls feat. Will.I.Am - Beep
  8. Virgin - Szansa
  9. Rihanna - Unfaithful
  10. Tokio Hotel - Rette mich
  11. Akon feat. Eminem - Smack that
  12. Black Eyed Peas - My humps
  13. Paris Hilton - Nothing in this world
  14. Kelly Clarkson - Breakaway
  15. Kasia Cerekwicka - Na kolana
  16. Red Hot Chili Peppers - Dani California
  17. James Blunt - You're beautiful
  18. Gosia Andrzejewicz - Pozwól żyć
  19. Gnarls Barkley - Crazy
  20. Pussycat Dolls feat. Snoop Dogg - Buttons
  21. Holly Dolly - Dolly song (Leva'a Polka)
  22. Melanie C - First day of my life
  23. Flipsyde - Happy birthday
  24. Fort Minor feat. Holly Brook & Jonah Matranga - Where'd you go
  25. Bob Sinclar feat. Steve Edwards - World, hold on
  26. Evanescence - Call me when you're sober
  27. Nelly Furtado feat. Timbaland - Promiscuous
  28. Verba - Młode wilki
  29. Pussycat Dolls - I don't need a man
  30. Christina Aguilera - Hurt
  31. Armand van Helden - My my my
  32. Jamal - Policeman
  33. Ania Dąbrowska - Trudno mi się przyznać
  34. Justin Timberlake feat. Timbaland - SexyBack
  35. MBrother - Trebles
  36. Akcent - Kylie
  37. Rihanna - S.O.S.
  38. Gosia Andrzejewicz - Słowa
  39. Monika Brodka - Znam Cię na pamięć
  40. Bob Sinclar feat. Cutee B - Rock this party
Premier League : 22 kolejka

Po raz pierwszy zarząd Chelsea wyraził niezadowolenie z pracy José Mourinho. Manchester United tylko zremisował z Newcastle 2:2.

Antybohaterami ostatniej akcji nazywa piłkarzy Chelsea część mediów, inne piszą o "syndromie ostatnich pięciu minut". Z Reading i Fulham "The Blues stracili punkty według tego samego scenariusza: pięć minut przed końcem prowadzili 2:1, by zremisować 2:2. I to w obu przypadkach na Stamford Bridge. W czterech ostatnich meczach stracili osiem goli.

- Strata do MU to nie jest dramat. Dramat to to, że nie umiemy grać w obronie. Dotąd wygrywaliśmy wszystko do zera. Teraz każda drużyna wie, że można nam strzelać gole, bo brakuje wielu ważnych piłkarzy - stwierdził Mourinho. Kamery pokazały, jak zlany deszczem trener wyciera twarz i rzuca po meczu na ziemię... biały ręcznik.

Newcastle - Manchester Utd 2:2
Wigan - Blackburn 0:3
Reading - West Ham 6:0
Fulham - Watford 0:0
Manchester City - Everton 2:1
Middlesbrough - Sheffield Utd 3:1
Portsmouth - Tottenham 1:1
Liverpool - Bolton 3:0
Arsenal - Charlton 4:0
Aston Villa - Chelsea 0:0

lp.DrużynaMPB
1Manchester United225449:15
2Chelsea224837:17
3Liverpool224032:16
4Arsenal223941:19
5Bolton223927:21
6Portsmouth223633:21

Małysz 12 w Ga-Pa

- Byłem tak bardzo wściekły na warunki podczas pierwszego skoku, że chciałem rewanżu jak chyba jeszcze nigdy w życiu. A tu odwołali drugą serię - złościł się Adam Małysz po wariackim konkursie w Ga-Pa. Wygrał Andreas Kuettel, Gregor Schlierenzauer był czwarty, ale utrzymał prowadzenie w 55. Turnieju Czterech Skoczni.

To był historyczny, ostatni konkurs na skoczni olimpijskiej w Garmisch-Partenkirchen. Zaraz po nim zostanie zburzona, a w jej miejsce zbudowana nowa. Ale zawody były niezwykłe w większym stopniu niż zaplanowano. Do Niemiec zawitała odwilż z deszczem i wiatrem. A jak wiadomo wiatr potrafi zrobić farsę ze skoków na nartach. I ten ostatni konkurs na olimpijskim obiekcie, jeśli nie był farsą, to loterią na pewno.

Wyniki :

lp.krajskok 1nota 1skok 2nota 2pkt.
1Andreas KuettelSzwajcaria125.5135.9135.9
2Matti HautamaekiFinlandia125133133
3Noriaki KasaiJaponia128132.9132.9
4Gregor SchlierenzauerAustria123129.4129.4
5Anders JacobsenNorwegia122128.1128.1
5Bjoern-Einar RomoerenNorwegia122128.1128.1
5Arttu LappiFinlandia122128.1128.1
8Martin SchmittNiemcy122127.6127.6
9Michael UhrmannNiemcy120.5124.9124.9
9Andreas KoflerAustria120.5124.9124.9
11Thomas MorgensternAustria124124.7124.7
12Adam MałyszPolska120.5123.9123.9
13Jakub JandaCzechy120123.5123.5
14Dmitrij WasiliewRosja121.5122.2122.2
15Roman KoudelkaCzechy118.5119.8119.8
16Janne AhonenFinlandia118118.4118.4
17Dmitrij IpatowRosja118.5118.3118.3
18Simon AmmannSzwajcaria117.5118118
19Nikolay KarpenkoKazachstan118116.9116.9
20Anders BardalNorwegia116.5116.7116.7
21Kamil StochPolska116.5115.7115.7
22Janne HapponenFinlandia116114.3114.3
23Joerg RitzerfeldNiemcy115.5112.9112.9
24Denis KorniłowRosja114.5112.6112.6
25Martin HoellwarthAustria114110.7110.7
26Robert KranjecSłowenia113108.9108.9
27Martin KochAustria112106.6106.6
28Tom HildeNorwegia111105.3105.3
29Wolfgang LoitzlAustria110102102
30Michael MoellingerSzwajcaria107.598.598.5


Klasyfikacja Pucharu Świata :

lp.zawodnikkrajpunkty
1Gregor SchlierenzauerAustria460
2Anders JacobsenNorwegia441
3Simon AmmannSzwajcaria418
4Andreas KuettelSzwajcaria386
5Adam MałyszPolska258
6Arttu LappiFinlandia258
7Thomas MorgensternAustria203
8Matti HautamaekiFinlandia199
9Wolfgang LoitzlAustria160
10Janne AhonenFinlandia155
11Martin KochAustria146
12Andreas KoflerAustria137
13Martin SchmittNiemcy127
14Martin HoellwarthAustria126
15Dmitrij WasiliewRosja122

16:12, piter882 , Sport
Link Dodaj komentarz »
Matusiak zrobił wrażenie
Radosław Matusiak znalazł się na liście piłkarzy, którzy w opinii korespondentów UEFA, w ubiegłym roku zrobili największe wrażenie na boisku.

Strona internetowa UEFA krótko przypomina futbolową biografię 24-letniego polskiego piłkarza, podkreślając, iż dzięki jego walorom - zaangażowaniu w grę, umiejętnościom, inteligencji i umiejętności walki w powietrzu - pomógł mało znanej drużynie Oresta Lenczyka z Bełchatowa znaleźć się na szczycie Ekstraklasy. Dodaje, iż trzy bramki w meczach reprezentacji, po debiucie we wrześniu, wywołały znaczne zainteresowanie nim przez zagraniczne kluby.

Matusiak znalazł się na liście UEFA obok innych piłkarzy (lista nie jest zamknięta). Unia bowiem poprosiła swych korespondentów "w 41 mniejszych krajach o wybranie piłkarza, który zrobił największe wrażenie" w ubiegłym roku.

Oto dotychczasowa lista piłkarzy:

Aleksandrs Cauna (Skonto FC Ryga, Łotwa)

David Hasler (Liechtenstein, FC Basel - Szwajcaria)

Kestutis Ivaszkevicius (FBK Kowno, Litwa)

Pierre Piskor (FC Differdange 03, Luksemburg)

Filip Ivanovski (FK Makedonija GP Skopje, Macedonia)

Andre Schembri (Marsaxlokk FC, Malta)

Alexandru Epureanu (FC Sheriff Tyraspol, Mołdawia)

Chris Morrow (Crusaders FC, Irlandia Płn.)

Edu z Nigerii (FC Lyn Oslo, Norwegia)

Kevin Deery (Derry City FC, Irlandia)

Poczatuj z raperami

The Roots 
The Roots

Na początek lutego planowana jest premiera nowego portalu czatowego "Chat Show", w którym będzie można porozmawiać z gwiazdami światowego i polskiego hip-hopu.

"Chat Show" skupiać się będzie wyłącznie na rozmowach internetowych z hiphopowymi artystami. Poza polskimi raperami, raz w tygodniu będzie można porozumieć się z gwiazdami światowego hip-hopu, a także zapoznać się z przedstawicielami europejskiej sceny.

W najbliższym czasie nadarzy się okazja do spotkania z Rahzelem z The Roots, Mr. Complexem, Afu Ra, Grand Agentem, Arsonits, członkami Wu-Tang Clan oraz Masta Ace.

Więcej szczegółów o samym portalu można uzyskać pod adresem e-mail: czat@amstaff.as.pl.

Snow Patrol sprzedawał się najlepiej

Snow Patrol

Grupa jest autorem najlepiej sprzedającego się albumu w 2006 roku w Wielkiej Brytanii. Mowa o krążku "Eyes Open".

Czwarta płyta zespołu ukazała się 1 maja i od dnia premiery kupiło ją ponad milion Brytyjczyków. Z dzieła pochodzą trzy single, które dotarły do Top 20 tamtejszej listy przebojów: "You're All I Have", "Set The Fire To The Third Bar" oraz "Chasing Cars".

Kolejne miejsca w rankingu przypadły kapelom The Kooks (za longplay "Inside In/Inside Out") i Arctic Monkeys ("Whatever People Say I Am That's What I'm Not").
Marilyn Manson w filmie

Marilyn Manson

Manson wcieli się w postać 300-letniego papieża w nowym projekcie filmowym chilijskiego reżysera Alejandro Jodorowsky'ego.

Reżyser ujawnił w rozmowie z magazynem "Premiere", że przygotowuje film gangsterski, zatytułowany roboczo "King Shots". Główną rolę ma zagrać Nick Nolte. W filmie zobaczymy również Marilyn Mansona, któremu twórca powierzył postać 300-letniego papieża.

Jodorowsky przybliżył w wywiadzie scenariusz "King Shots". Akcja obrazu rozgrywać się będzie w kasynie znajdującym się na pustyni, które najczęściej odwiedzane jest przez gangsterów. Kilku z nich znajduje na pustyni gigantyczny szkielet człowieka, "wielki jak King Kong" – mówił reżyser.

Chilijski twórca chciałby nakręcić zdjęcia w Rumunii oraz na pustyni w Hiszpanii, gdzie swoje westerny kręcił Sergio Leone, jeden z jego ulubionych reżyserów.

W styczniu w odświeżonej wersji trafi do kin w jeden z najbardziej znanych obrazów Chilijczyka, "El Topo". Znajdzie się on również w zapowiadanym boxie z filmami Jodorowsky'ego.

Już po Virgin?

Na stronie zespołu Virgin oraz witrynie jego gitarzysty, Tomka Luberta, pojawiła się wiadomość o zakończeniu działalności przez grupę.

"Kochani! Z dniem dzisiejszym zespół Virgin zakończył działalność. Wczoraj w Gdańsku zagraliśmy ostatni koncert pod tą nazwą. Serdecznie dziękujemy wszystkim Współpracownikom oraz Fanom, którzy byli z nami przez te sześć lat i bez których nie udałoby nam się przetrwać i zapisać na koncie tylu wspaniałych osiągnięć. Z całą pewnością nikt z nas nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, więc prosimy Was o cierpliwość i zaufanie. Dziękujemy, pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce!" – czytamy w komunikacie na stronie zespołu Virgin.

"Wydarzenia ostatnich miesięcy i co raz gorsza kondycja »towarzyska« w zespole Virgin skłoniły mnie do kroku który dla wielu z Was może być wstrząsający, a dla niektórych wręcz niezrozumiały. Moja decyzja jest jednak przemyślana i ostateczna. Rozwiązuję Virgin" – napisał na swojej witrynie Tomek Lubert (zdjęcie niżej)

Jak poinformowała wytwórnia Universal Music Polska, Doda absolutnie nie podpisuje się pod tym.

"Pragnę was poinformować, że oświadczenie o zakończeniu działalności Virgin zostało wydane bez zgody Dody i sama artystka nigdy się pod tym nie podpisze. Szanuje decyzję Tomka o odejściu z zespołu, ale sama Doda nie zamierza tego zrobić. Wg kontraktu, który Virgin ma z firmą Universal Music Polska, zespól nie może być rozwiązany jednoosobowo. W momencie odejścia połówki zespołu, nazwa zostaje przy drugiej, czyli w tym momencie przy Dodzie" – informuje wydawca płyt Virgin.

Wkrótce Doda wyda oświadczenie w tej sprawie.

Kilka dni temu poinformowano, że współpracę z grupą zakończył Maciej Durczak, menedżer współpracujący również z zespołami Łzy i wcześniej Ich Troje.

Z innych doniesień: wkrótce Doda rozpocznie zdjęcia do wideoklipu, zapowiadającego jej solowe wydawnictwo. Teledysk będzie mieć swoją premierę w portalu Onet.pl.

Blog 27 doceniony przez "Billboard"

Blog 27, jeszcze jako duet

Zespół został doceniony przez jednego z redaktorów prestiżowego magazynu "Billboard". Piosenkę grupy umieścił on wśród swoich ulubionych singli minionego roku.

Charles Eddy, starszy redaktor magazynu "Billboard", umieścił wśród swoich ulubionych singli 2006 roku kompozycję Blog 27 "Hey Boy (Get Your Ass Up)", pochodzącą z debiutanckiego krążka grupy, "LOL". Lista ulubionych ubiegłorocznych płyt i singli dziennikarza znajduje się pod tym linkiem.

Jakiś czas temu z Blog 27 rozstała się wokalistka Alicja Boratyn. Tola Szlagowska postanowiła kontynuować działalność pod tym szyldem. Na początku listopada młoda piosenkarka odebrała nagrodę MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.
poniedziałek, 01 stycznia 2007
"Smells Like Teen Spirit" przebojem wszechczasów

Tak zadecydowali widzowie Vivy (czyli my) w głosowaniu na listę "1000 500 100 900", która miała emisję wczoraj w godzinach 15.00 - 22.30 w stacji Viva Polska.

"Smells Like Teen Spirit"


  1. Nirvana - Smells like teen spirit
  2. Puff Daddy feat. Faith Evans - I'll be missing you
  3. Eminem - Lose yourself
  4. Chrsitina Aguilera feat. Pink, Mya, Lil'Kim - Lady Marmalade
  5. Britney Spears - ... Baby one more time
  6. Bloodhound Gang - The bad touch
  7. HIM - Join me
  8. Jennifer Lopez - If you had my love
  9. Linkin Park - In the end
  10. Metallica - Nothing else matters
  11. No Doubt - Don't speak
  12. The Offspring - Pretty fly (For a white guy)
  13. Peja (Slums Attack) - Głucha noc
  14. TATU - Not gonna get us
  15. The Rasmus - In the shadows
  16. Virgin - Szansa
  17. WWO - Damy radę
  18. 50 Cent - In da club
  19. ?
  20. Black Eyed Peas - Shut up
  21. Bon Jovi - It's my life
  22. Eminem - Without me
  23. Evanescence feat. Paul McCoy - Bring me to life
  24. Madonna - Music
  25. Nickelback - How you remind me
  26. Wilki - Baśka
  27. Abradab feat. Gutek - Rapowe ziarno 2 (Szyderap)
  28. Shakira - Whenever, wherever
  29. 2 Pac feat. Dr. Dre - California love
  30. Outkast - Hey ya!
  31. Aerosmith - Cryin'
  32. Coolio feat. LV - Gangsta's paradise
  33. Faithless - Insmonia
  34. Fugees - Killing me softly
  35. Anastacia - I'm outta love
  36. Beyonce feat. Jay-Z - Crazy in love
  37. Jeden Osiem L - Jak zapomnieć
  38. Kylie Minogue - Can't get you out of my head
  39. Wzgórz Ya-Pa 3 feat. WFD - Ja mam to co ty
  40. Daft Punk - Around the world
  41. Boomfunk MC's - Freestyler
  42. Green Day - Basket case
  43. House of Pain - Jump around
  44. Los Del Rio - Macarena
  45. Nelly feat. Kelly Rowland - Dilemma
  46. O-Zone - Dragostea Din Tei
  47. Red Hot Chli Peppers - Under the bridge
  48. Pussycat Dolls feat. Busta Rhymes - Don't cha
  49. Guns 'n Roses - November rain
  50. Rage Against The Machine - Killing in the name
  51. Sistars - Sutra
  52. Tokio Hotel - Durch den Monsun
  53. Whitney Houston - My love is your love
  54. Kodex 2 : WWO - Każdy ponad każdym
  55. Celine Dion - My heart will go on
  56. Destiny's Child - Independent woman, part I
  57. Pink - Just like a pill
  58. Liroy - Scyzoryk
  59. Ich Troje - Powiedz
  60. Modjo - Lady
  61. Paktofonika - Jestem Bogiem
  62. R.E.M. - Losing my religion
  63. Sonique - It feels so good
  64. Spin Doctors - Two Princes
  65. Will Smith - Men in Black
  66. Reel 2 Reel - I like to move it
  67. Moby - Why does my heart feel so bad
  68. Robbie Williams - Angel
  69. Shaggy - Boombastic
  70. Ricky Martin - Livin' la vida loca
Killerpilze - Ich Kann Auch Ohne Dich

U2 z nowym stylem?

Grupa przymierza się do prac nad nowym album. Jak zapowiedział lider zespołu - Bono, panowie myślą nad obraniem nowego kierunku.

- Nasze ostatnie płyty sprawiły, że na pewnym etapie osiągnęliśmy już wszystko, co się dało - wyjaśnił wokalista. - Teraz trzeba sprawdzić, czego innego możemy dokonać. Musimy wspiąć się na kolejny poziom.

Bono wyjawił, że chciałby spróbować sił w bardziej skromnym repertuarze, z wykorzystaniem tylko gitary akustycznej i wokalu. - Chciałbym nagrać coś w tym kierunku - ujawnił Irlandczyk w wywiadzie dla BBC Radio 1. - Marzą mi się utwory, gdzie głos jest najważniejszy. Gdzie jest dużo przestrzeni, bez całej tej tłamszącej produkcyjnej otoczki. Sądzę, że byłoby to dość ciekawe doświadczenie.

Kwartet powinien wejść do studia na początku 2007 roku.

Ostatni studyjny longplay U2 to "How To Dismantle An Atomic Bomb" z listopada 2004 roku. Dyskografię kapeli zamyka kompilacja hitów "U218 Singles", która ukazała się w listopadzie.

Ronaldo najlepszy w Portugalii

Piłkarz Manchesteru United Cristiano Ronaldo został wybrany najlepszym sportowcem Portugalii przez dziennik "A Bola".

Ronaldo wyprzedził napastnika Benfiki Lizbona - Nuno Gomesa (wygrał przed rokiem) i trenera Chelsea Jose Mourinho (wygrał dwa lata temu).

niedziela, 31 grudnia 2006
Slipknot - The Blister Exist

Z DVD "Voliminal - Inside The Nine"

Premier League : remis Chelsea, porażka Arsenalu

21 kolejka :

Charlton - Aston Villa 2:1
Watford - Wigan (przerwany w 53 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych)
West Ham - Man.City 0:1
Everton - Newcastle 3:0
Blackburn - M'Brough 2:1
Tottenham - Liverpool 0:1
Chelsea - Fulham 2:2
Man.United - Reading 3:2
Bolton - Portsmouth 3:2
Sheffield Utd - Arsenal 1:0

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki 
1.  Manchester United  215347:13
2.Chelsea214737:17
3.Bolton213927:18
4.Liverpool213729:16
5.Arsenal213637:19
6.Portsmouth213532:20
7.Everton213127:20
8.Tottenham213125:27
9.Reading212724:30
10.Manchester City212617:24
11.Fulham212622:32
12.Aston Villa212523:25
13.Newcastle212521:26
14.Blackburn202521:29
15.Sheffield United212316:26
16.Wigan202223:29
17.Middlesbrough212118:26
18.West Ham211811:27
19.Charlton211617:36
20.Watford191112:26

Dwie bramki Abbotta

Paweł Abbott, napastnik Huddersfield Town zdobył dwie bramki i miał asystę meczu 25. kolejki angielskiej League One (trzeciej ligi) przeciwko Swansea City. Zespół Abbotta zwyciężył 3:2.

Zobacz powiekszenie

Polak pojawił się na boisku w 36. minucie, kiedy jego drużyna przegrywała 0:1 po golu Lee Trundle z rzutu karnego. Tuż przed przerwą Swansea podwyższyła na 2:0 - strzelcem gola ponownie był Trundle. Kontaktowego gola dla Huddersfield zdobył w 67. minucie Jonathan Worthington, który wykorzystał podanie Abbotta.

Na piętnaście minut przed końcem spotkania Polak strzelił wyrównującą bramkę, a już w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny, co dało gospodarzom zwycięstwo. Na sekundy przed końcowym gwizdkiem Abbott został ukarany żółtą kartką, a strzelec dwóch goli dla Swansea został usunięty z boiska.

Huddersfield z 31 punktami zajmuje 15. miejsce w tabeli League One.

sobota, 30 grudnia 2006
Tede vs Moherowe Gitary - Glokk

Na żywo w 4 Fun TV

W końcówce "Wybacz" (DKA) w wersji metalowej...

Szymkowiak kończy karierę!

"Kończę karierę" - napisał w liście do Trabzonsporu Mirosław Szymkowiak. - To przemyślana decyzja, a nie żadna gra - mówi agent piłkarza Grzegorz Bednarz.


      Szymkowiak w meczu z Ekwadorem

- W najbliższych dniach nie będę tego komentował - powiedział "Gazecie" Szymkowiak. 30-letni pomocnik w ciągu dwóch tygodni ma zwołać konferencję prasową.

- Ta decyzja dojrzewała w Mirku już od mundialu. Według mnie jest ostateczna - mówi "Gazecie" agent piłkarza Grzegorz Bednarz. Jesienią były reprezentant Polski nie ukrywał, że źle czuje się w Trabzonie. Gdy dwa lata temu przenosił się do Turcji, klub walczył o mistrzostwo kraju. Teraz broni się przed spadkiem. - Zmieniło się kilku trenerów, a z podstawowych wtedy zawodników zostałem tylko ja, Gokdeniz Karadeniz [reprezentant Turcji] i Ibahima Yattara, który teraz jest kontuzjowany. Co pół roku odchodzi od nas pięciu piłkarzy i tyle samo jest sprowadzanych. Nic dziwnego, że gramy coraz gorzej - opowiada Szymkowiak. - Nasza gra polega na kopaniu piłki z obrony do ataku. Czasami muszę uchylać się, by nie dostać piłką w głowę. Zdarza się, że pół godziny nie dostaję piłki - mówi 33-krotny reprezentant Polski.
W tureckiej prasie roiło się od plotek transferowych w sprawie Polaka. Galatasaray, 16-krotny mistrz Turcji, chciał ponoć zapłacić za Szymkowiaka 1 mln dol. W poprzednim tygodniu Trabzonspor odrzucił ofertę Korony Kielce. - Rozmawiałem z tureckimi działaczami i niczego nie wskórałem. Nie chcieli go puścić. Myślałem, że jeśli ich przekonam, Mirek nie skończy kariery - mówi Bednarz.