| < Wrzesień 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

Ella Henderson
"Ghost"

Polecane teledyski

Lukasyno
feat. Południce
"Zabierz mnie tam"

Slipknot
"The Devil in I"

Naughty Boy feat.
Professor Green, Ava Lily
Laura Mvula, Wilkinson
"Pardon Me"

Korn
"Hater"

Wiz Khalifa
"Promises"

Rick Ross
feat. French Montana
"What a Shame"

Ewelina Lisowska
"Na obcy ląd"

Ariana Grande
feat. Iggy Azalea
"Problem"

Nicki Minaj
"Anaconda"

Lenny Kravitz
"The Chamber"

Ella Eyre
"Comeback"

Red Lips
"Szanta"

Heartist
"Skeletons"

LemON
"Scarlett"

















darmowe statystyki na strone

wtorek, 23 stycznia 2007
Zagranica w weekend

Premier League : 24 kolejka

Arsenal - Manchester United 2:1
Wigan - Everton 0:2
Manchester City - Blackburn 0:3
Fulham - Tottenham 1:1
Middlesbrough - Bolton 5:1
Newcastle - West Ham 2:2
Aston Villa - Watford 2:0
Portsmouth - Charlton 0:1
Reading - Sheffield Utd 3:1
Liverpool - Chelsea 2:0

lp.DrużynaMPB
1Manchester United245753:18
2Chelsea245141:19
3Liverpool244637:16
4Arsenal244545:20
5Bolton244028:26
6Portsmouth243734:23


Primera Division : 19 kolejka

Mallorca - Rael Madryt 0:1
FC Barcelona - Gimnastic 3:0
Betis - Racing 1:1
Real Sociedad - Valencia 0:1
Levante - Athletic 0:0
Deportivo - Espanyol 0:0
Getafe - Celta Vigo 1:0
Real Saragossa - Reacretivo 0:0
Villarreal - Sevilla 0:0
Atletico - Osasuna 1:0

lp.DrużynaMPB
1FC Barcelona183839:16
2Sevilla193837:19
3Real Madryt193828:16
4Valencia193628:15
5Atletico Madryt193525:13
6Real Saragossa193130:20


Serie A : 20 kolejka

Lazio - Milan 0:0
Parma - Torino 1:0
Siena - Chievo 2:1
Catania - Cagilari 0:1
Livorno - Roma 1:2
Empoli - Sampdoria 2:0
Udinese - Messina 1:0
Inter - Fiorentina 3:1
Reggina - Palermo 0:0
Ascoli - Atalanta 1:3

lp.DrużynaMPB
1Inter205444:17
2Roma204342:17
3Palermo203937:23
4Empoli192818:17
5Lazio202730:18
6Atalanta202734:31

JoJo - How To Touch A Girl

Drugi singiel z płyty "The High Road"

Druga część przebojów Verby

Verba

Druga część kompilacji z największymi przebojami duetu ukaże się 5 marca. Poza znanymi już utworami na wydawnictwo trafią zupełnie nowe kompozycje.

Oprócz najlepszych utworów duetu, które znajdą się na płycie, będzie można usłyszeć również nowe kawałki Verby w tym "Młode Wilki 4". Największą niespodzianką będzie DVD z wszystkim teledyskami zespołu. Cena płyty z DVD nie przekroczy 29,90 zł.

W przyszłym tygodniu do rozgłośni radiowych trafi nowy singel Verby - "Widziałem twoje oczy", promujący składankę "Największe Przeboje vol. 2".
Plyta Marilyn Mansona

Marilyn Manson

Brian Warner, czyli Marilyn Manson, podał już tytuł nowej płyty swojego zespołu. Krążek będzie się nazywać "Eat Me, Drink Me".

Kontrowersyjny frontman kończy prace w studiu nad nowymi kompozycjami. Następca wydanego w 2003 roku albumu "The Golden Age Of Grotesque" powinien ukazać się wiosną bieżącego roku. Artysta zapowiedział, że po premierze wyruszy wraz z zespołem na światową trasę koncertową.

Jeszcze pod koniec 2006 roku Manson mówił, że nowa płyta będzie bardziej gitarowa i najbardziej oryginalna, jaką kiedykolwiek stworzył, zarówno pod względem brzmienia, jak i nastroju.
poniedziałek, 22 stycznia 2007
Billboard - 22.01.2007
  1. Beyonce - Irreplaceable --> teledysk
  2. Akon / Snoop Dogg - I wanna love you
  3. Fergie - Fergalicious
  4. Nelly Furtado - Say it right --> teledysk
  5. Akon / Eminem - Smack that
  6. Jim Jones - We fly high
  7. The Fray - How to save a life
  8. Justin Timberlake / T.I. - My love
  9. My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
  10. The All-American Rejects - It ends tonight
19:42, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
Ze świata piłki

Ze względu na aktualną kryzysową sytuację w polskim futbolu władze stacji telewizyjnej Canal Plus podjęły decyzję o odwołaniu planowanej na 26 lutego gali wręczenia Piłkarskich Oscarów 2007.

W Teatrze Polskim w Warszawie po raz ósmy miały być wręczone statuetki dla najlepszych piłkarzy w kraju. Plebiscyt zostanie zrealizowany w ograniczonej formule i stacja ogłosi jedynie nazwiska zwycięzców. Ograniczono też liczbę kategorii, by nagrodzić wyłącznie piłkarzy, a nie całe środowisko futbolowe.

Zarząd firmy podkreśla, że uważnie śledzi działania władz zmierzające do oczyszczenia polskiej piłki.


Czeski napastnik Milan Baros przechodzi z Aston Villa do Olympique Lyon. W przeciwną stronę powędruje Norweg John Carew.

To drugi zakup mistrza Francji w styczniowym oknie transferowym. Wcześniej klub z Lyonu kupił za 3,2 mln euro Nadira Belhadj'ego - algierskiego obrońcę z Sedanu.


Były piłkarz reprezentacji Niemiec, Jens Nowotny postanowił zakończyć karierę. Bezpośrednim powodem rezygnacji jest kontuzja kolana.

Ostatnio występował w Dinamie Zagrzeb, w tym zespole rozegrał dziesięć meczów, zanim doznał kontuzji. Uraz spowodował, iż chorwacki klub i piłkarz zgodzili się na rozwiązanie trzyletniego kontraktu.

Nowotny, który był w składzie reprezentacji Niemiec na ubiegłorocznych mistrzostwach świata, w swojej karierze - nie licząc innych urazów - czterokrotnie naderwał więzadła w kolanie.


Podczas meczu mistrzostw Ameryki Południowej drużyn do lat 20 między piłkarzami Brazylii i Chile poturbowany przez brazylijskich piłkarzy został arbiter spotkania, Kolumbijczyk Alberto Duarte. Spotkanie zostało rozegrane w paragwajskim mieście Luque.

Sędzia został powalony na murawę boiska przez Brazylijczyków po tym jak w ostatnich minutach meczu podyktował dwa rzuty karne na korzyść Chilijczyków. Drugiego karnego przyznał w szóstej minucie dodatkowego czasu gry. Piłkarze z Chile wykorzystali obie szanse i doprowadzili do wyniki 2:2.

Arbiter upadł, gdy w ręku trzymał czerwoną kartkę, którą zamierzał pokazać popychającym go piłkarzom brazylijskim. Kolumbijskiego sędziego z opresji wyratowała policja, eskortując go do szatni.

W sumie sędzia pokazał w trakcie gry trzy czerwone kartki plus dwie po meczu, nie precyzując, których piłkarzy ukarał.


27-letni czeski pomocnik, Daniel Rygel podpisał 2,5-letni kontrakt z Odrą Wodzisław. Piłkarz ten jest wychowankiem Banika Ostrawa, a ostatnio występował w drugoligowym czeskim klubie FC Vitkovice.

Nowy zawodnik Odry jest synem Zdenka Rygla, który z reprezentacją Czechosłowacji wywalczył złoty medal olimpijski w Moskwie w 1980 roku.

Ringtone Charts - 22.01.2007
  1. DJ Magic - Get down
  2. C-Bool - Would you feel
  3. Fedde Le Grand - Put your hands up for Detroit
  4. Justin Timberlake / T.I. - My love
  5. MBrother - What (Remake)
  6. Akon / Eminem - Smack that
  7. Wet Fingers - Hi Fi Superstar
  8. Monrose - Shame --> teledysk
  9. Jibbs - Chain hang low
  10. Tom Novy - Unexpected
"Nagrody Miszcza" : Akon the best!

Głosowania zakończone i miło mi oznajmić, że najlepszym wykonawcą muzycznym 2006 roku, według Was został Akon!!!

Raper, o ile można tak o nim w ogóle powiedzieć, wydał w 2006 roku swoją drugą płytę - "Konvicted". "Popełnił" jak dotąd dwa single - "Smack That" z Eminem'em i "I Wanna Love You" ze Snoop Dogg'iem. Ten drugi miał mały wpływ na jego popularnośćm ponieważ został wydany przy końcu roku, za to pierwszy przyniósł mu wielki sukces i można śmiało powiedzieć, że sukces ten w dużej mierze zawdzięcza Eminem'owi.


Akon z główną "Nagrodą Miszcza"

Akon oraz Gosia Andrzejewicz zdominowali "Nagrody Miszcza" zdobywając po 6 statuetek! Akon m.in. dla najlepszego wokalisty i za teledysk roku ("Smack That" z Eminem'em) a Gosia dla najlepszej polskiej wokalistki, debiut i płytę.

Nie wiele gorszy był zespół Virgin, Eminem i Mezo, którzy zdobyli po 3 nagrody. Za największych przegranych można uznać Shakirę, Nelly Furtado czy Peję, których odstawiliście z kwitkiem bez nagród...

Niechlubny tytuł "siary roku" uzyskał zespół Tokio Hotel, a w 2007 roku najbardziej liczycie na 50 Centa, który został wybrany na typ roku.

Łącznie na sondy oddano 10 326 głosów! Najwięcej w kategorii "Duet roku - zagranica" (759). Najmniej - "Animacja roku", tylko 57...

Pełna lista zwycięzców "Nagród Miszcza 2006" w 44 kategoriach :

Best of the best : AKON
Wokalista - zagranica : Akon
Wokalista - Polska : Mezo
Wokalistka - zagranica : Pink
Wokalistka - Polska : Gosia Andrzejewicz
Zespół - zagranica : Pussycat Dolls
Zespół - Polska : Virgin
Płyta - zagranica : Beyonce "B'Day"
Płyta - Polska : Gosia Andrzejewicz "Gosia Andrzejewicz Plus"
Teledysk - zagranica : Akon feat. Eminem "Smack that"
Teledysk - Polska : Virgin "Szansa"
Animacja : Eminem feat. Nate Dogg "Shake that"
Debiut - zagranica : Fergie
Debiut - Polska : Gosia Andrzejewicz
Powrót - zagranica : Akon
Powrót - Polska : Monika Brodka
Cover : Rihanna "S.O.S."
Duet - zagranica : Akon & Eminem - "Smack that"
Duet - Polska : Mezo & Kasia Wilk - "Sacrum"
Utwór filmowy : Sean Paul feat. Keyshia Cole "(When you gonna) Give it up to me" (O.S.T. : Step Up - Taniec zmysłów)
Wykonawca Pop - zagranica : Christina Aguilera
Wykonawca Pop - Polska : Gosia Andrzejewicz
Wykonawca Hip-Hop - zagranica : Sean Paul
Wykonawca Hip-Hop - Polska : Mezo
Wykonawca R'n'B : Pussycat Dolls
Wykonawca Rock - zagranica : Evanescence
Wykonawca Rock - Polska : Virgin
Wykonawca Dance / Techno - zagranica : Pakito
Wykonawca Dance / Techno - Polska : Kalwi & Remi
Płyta Pop - zagranica : Justin Timberlake "FutureSex/LoveSounds"
Płyta Pop - Polska : Gosia Andrzejewicz "Gosia Andrzejewicz Plus"
Płyta Hip-Hop - zagranica : Akon "Konvicted"
Płyta Hip-Hop - Polska : Molesta Ewenement "Nigdy nie mów nigdy"
Płyta R'n'B : Rihanna "A Girl Like Me"
Płyta Rock - zagranica : Evanescence "The Open Door"
Płyta Rock - Polska : Wilki "Obrazki"
Płyta Dance / Techno : Kalwi & Remi "Always In Trance"
Debiut Pop : Gosia Andrzejewicz
Debiut Hip-Hop : Chamillionaire
Debiut R'n'B : Fergie
Debiut Dance / Techno : Kalwi & Remi
Płyta "best of" : Sugababes "Overloaded : The Singles Collection"
Siara roku 2006 : Tokio Hotel
Typ na powrót 2007 : 50 Cent

(Na razie nie-) Pełne "trójki" zwycięzców w każdej kategorii dostępne tutaj

Za rok, miejmy nadzieję - druga edycja!

17:02, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »
Płyta Velvet Revolver w maju

Velvet Revolver

14 maja do sklepów trafi drugi longplay formacji - "Libertad".

Nad brzmieniem czuwa Brendan O'Brien (Pearl Jam, Incubus). W zestawie znajdą się m.in. utwory "Wasted Heart", "Queen For A Day", "The Last Fight", "Pills, Demons, Etc.", "Just 16", "Get Out The Door" i "Message They Left". Początkowo miał to być concept album, jednak na skutek niezgodności między muzykami, zrezygnowano z tego pomysłu.

Pierwszy longplay grupy, "Contraband", ukazał się w czerwcu 2004 roku.
Reedycja nagrań Kolaborantów

Okładka płyty
Okładka płyty "Kukieł"

25 stycznia ukaże się reedycja materiału grupy Kolaboranci, który do tej pory nie został wydany na CD.

Wznowienia doczeka się album "Kukieł", który oryginalnie powstał w latach 90. i dostępny był wyłącznie na kasetach.

W grudniu Kolaboranci powrócili na scenę i wystąpili w ramach koncertu "Stan Wojenny - Inwazja Potworów". Formacja zagrała w nowym składzie - poza Przemysławem Thiele, tworzą ją obecnie muzycy grupy Firebirds: Lech Grochala i Kamil Madera oraz gitarzysta Stilo - Michał Zmaczyński.

Tracklista płyty "Kukieł" :

1. Zbudujemy pomnik
2. Kukiełkowanie
3. Jak się czujesz
4. Pieszczoch
5. Aukcjonerzy
6. Nie zwlekaj
7. Jestem fajnym facetem
8. Idol
9. Jeszcze jedna piosenka
10. Papież myśli o świece
11. Polak
12. Ja koneser
13. Zegarmistrz

Red Hot Chili Peppers w Polsce?!

Red Hot Chili Peppers

Amerykańska grupa wystąpi po raz pierwszy w Polsce - podaje w swym najnowszym numerze tygodnik "Wprost".

Według tygodnika, występ Amerykanów miałby się odbyć w lipcu. Podobno warunki finansowe z jedną z agencji koncertowych zostały już ustalone. Red Hot Chili Peppers mieliby otrzymać za swój występ niecały milion dolarów.

Prawdopodobną areną pierwszego występu Papryczek w Polsce jest Stadion Śląski w Chorzowie. Red Hot Chili Peppers promowaliby podczas koncertu swój ostatni podwójny album, "Stadium Arcadium", który ukazał się w 2006 roku.

Oficjalna strona internetowa amerykańskiej formacji na razie nie podaje informacji o koncercie w Polsce. Znalazła się za to na niej inna data lipcowego występu RHCP – 6 lipca w Paryżu. Zespół w stolicy Francji zaprezentuje się w Parc des Princes.

FIFA i UEFA przeciw kuratorowi

FIFA i UEFA nie uznają ustanowionego przez ministra sportu Tomasza Lipca kuratora w Polskim Związku Piłki Nożnej - poinformowano we wspólnym komunikacie obu organizacji. Lipiec zaprasza przedstawicieli federacji do zapoznania się z materiałami ze śledztwa prokuratorskiego w sprawie korupcji w polskiej piłce.

FIFA i UEFA podkreśliły, że zawieszony zarząd pozostaje jedynym uznawanym organem władzy w polskim futbolu. W najbliższych dniach międzynarodowe władze piłkarskie zdecydują, jakie podejmą działania w odpowiedzi na decyzję ministra Lipca, która jest złamaniem artykułu 17. statutu tej organizacji.

"FIFA i UEFA są zaskoczone decyzją ministra sportu Tomasza Lipca, który ustanowił kuratora w Polskim Związku Piłki Nożnej. Ruch ten jest nie tylko naruszeniem podstaw autonomii zagwarantowanych federacji sportowej, ale jest także podkopaniem wszystkich kroków, jakie polski rząd podjął za pośrednictwem grup roboczych, które miały znaleźć rozwiązania najkorzystniejsze dla rozwoju piłki nożnej w Polsce" - głosi komunikat obu organizacji.

W komunikacie zaakcentowano, że FIFA i UEFA wielokrotnie ostrzegały polski rząd przed konsekwencjami zawieszenia zarządu PZPN na mocy artykułu 23. ustawy o sporcie kwalifikowanym. Obie organizacje w ostatnich dwóch latach wielokrotnie namawiały do zmiany wspomnianego artykułu, który jest sprzeczny ze statutem FIFA.

Jednocześnie FIFA i UEFA wyraziły pełne poparcie dla piątkowej decyzji zarządu PZPN o zwołaniu nadzwyczajnego zajazdu wyborczego na 31 marca. Miałby on powołać władze na podstawie nowego statutu, który walne zgromadzenie związku przyjął 7 stycznia.

Gdynia bez Justina

Justin Timberlake

Jak informuje agencja Alter Art, Justin Timberlake nie będzie gwiazdą festiwalu Heineken Open'er, który odbędzie się w Gdyni w dniach 29 czerwca - 1 lipca. Wcześniej informację o występie artysty podał tygodnik "Metro".

"Uprzejmie informujemy, że doniesienia prasowe na temat występu Justina Timberlake'a na Heineken Open'er Festival 2007 są nieprawdziwe. Dziękujemy równocześnie za zainteresowanie festiwalem. Już w najbliższym czasie ogłosimy pierwszych wykonawców tegorocznej edycji Heineken Open'er Festival. Do zobaczenia w Gdyni!" – napisali organizatorzy imprezy.

Kolejna edycja Heineken Open'er Festival odbędzie się na lotnisku w Babich Dołach w Gdyni. W 2006 roku imprezę uświetnili swoją obecnością m.in. Franz Ferdinand, Placebo, Kanye West, Pharrell Williams, Skin, Basement Jaxx i Sigur Ros.
niedziela, 21 stycznia 2007
Zakopane : skoki, wiatr i dramat Mazocha

Wielkie sportowe święto, sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, kończył się w ciszy. Po bardzo groźnym upadku Czecha Jana Mazocha trybuny przy Wielkiej Krokwi zamarły. Również zawodników przybił wypadek kolegi.

- Niestety, upadki są wkalkulowane w ten sport. Moim zdaniem Mazochowi zabrakło trochę doświadczenia, bo mógł się wybronić po tym silnym podmuchu tylnego wiatru. Trzeba było zakręcić rękami i spadać na plecy. Ja miałem na Wielkiej Krokwi podobny upadek, udało mi się obrócić na plecy i tylko się poobijałem koziołkując w dół. A on nawet nie walczył. Wygięło mu nartę, ona złapała powietrze, pociągnęła go za sobą i runął. My to wszystko widzieliśmy w naszej budce na górze, bo mamy podgląd na to co się dzieje na skoczni - powiedział po konkursie Adam Małysz.

Wyniki sobotniego konkursu (jedna seria) :

lp.krajskok 1nota 1pkt.
1Rok UrbancSłowenia136143.3143.3
2Roar LjoekelsoeyNorwegia133.5138.8138.8
3Matti HautamaekiFinlandia131.5134.7134.7
4Tom HildeNorwegia132133.6133.6
5Adam MałyszPolska129.5131.6131.6
6Martin SchmittNiemcy129131.2131.2
7Anders JacobsenNorwegia129.5130.1130.1
8Morten SolemNorwegia127.5123.5123.5
9Gregor SchlierenzauerAustria125.5122.4122.4
10Thomas MorgensternAustria123119.4119.4
11Joerg RitzerfeldNiemcy124119.2119.2
12Anders BardalNorwegia124118.2118.2
13Mario InnauerAustria123.5117.3117.3
14Arttu LappiFinlandia121.5115.2115.2
15Jan MazochCzechy121.5114.7114.7
16Michael MoellingerSzwajcaria121111.8111.8
17Robert KranjecSłowenia119.5111.6111.6
18Stefan HockeNiemcy120111.5111.5
19Antonin HajekCzechy119.5111.1111.1
20Veli-Matti LindstroemFinlandia119109.7109.7
21Wolfgang LoitzlAustria118107.9107.9
22Jan MaturaCzechy117.5107107
22Jakub JandaCzechy117.5107107
24Andreas KuettelSzwajcaria117.5106.5106.5
25Janne AhonenFinlandia117106.1106.1
26Ilya RosliakovRosja117105.6105.6
27Tami KiuruFinlandia115101.5101.5
28Lars BystoelNorwegia11296.696.6
29Arthur PauliAustria110.593.493.4
30Harri OlliFinlandia11392.492.4


Niedzielny konkurs Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem został odwołany ze względu na silny wiatr.

Kwalifikacje rozgrywały się w sprzyjających warunkach, jedyną przeszkodą dla skoczków był padający deszcz. Konkurs miał się rozpocząć o godz. 13.45. Wtedy jednak warunki zaczęły się stopniowo pogarszać. Wiejący pod Wielką Krokwią wiatr w porywach osiągał do 6 m/s. Start został przełożony na godz. 14, potem na 14.15.

Potem jednak powoli stawało się jasne, że konkurs się nie odbędzie. Najpierw trenerzy opuścili swoje stanowisko i udali się na naradę z jury, a zaraz potem na dół zaczęli zjeżdżać zawodnicy.

W końcu jury podjęło decyzję o odwołaniu konkursu. Nie wiadomo, jaki wpływ na ich decyzję miał sobotni upadek Jana Mazocha. Czech wciąż przebywa na oddziale neurotraumatologii krakowskiej kliniki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest w śpiączce wywołanej lekami. Lekarze określają jego stan jako bardzo ciężki, lecz stabilny.


Zobacz powiekszenie

Upadek 22-letniego Czecha w sobotę na Wielkiej Krokwi zepchnął w cień sportowe emocje. Mazoch ma pękniętą czaszkę, obrzęk mózgu, a lekarze boją się go wybudzić.

Czeski skoczek natychmiast po upadku został przewieziony do szpitala w Zakopanem, gdzie lekarze zrobili mu tomografię. W nocy jego stan stał się krytyczny. Karetką przetransportowano go do kliniki neurochirurgicznej w Krakowie. Jego stan jest stabilny, obrzęk mózgu się nie powiększa, prawdopodobnie w poniedziałek lekarze spróbują go wybudzić, odstawiając leki. Wtedy zdecyduje się, czy konieczna będzie operacja.

Do Krakowa przyjechali w niedzielę rodzice skoczka. Polscy fani idący na niedzielny, odwołany potem konkurs, zaczepiali kibiców z Czech. - Trzymamy kciuki za Jana - mówili.

Cisza na Wielkiej Krokwi

Sobota, 18.57, Wielka Krokiew w Zakopanem. To było jak grom z jasnego nieba, jakby ktoś wyrzucił Mazocha na ziemię z samolotu. Czech uderzył o zeskok prawym bokiem, bezpośrednio głową w twardą, ośnieżoną ziemię. Kiedy sanitariusze wkładali do karetki nosze z nieprzytomnym zawodnikiem, patrząca na zakrwawioną twarz narzeczona innego czeskiego skoczka Jana Matury zemdlała z wrażenia.

- Wyglądało to, jakby na progu dostał podmuch z tyłu, a potem wpadł w dziurę powietrzną - komentował Piotr Fijas, były świetny skoczek. - Po wyjściu z progu, kiedy Janek zaczął rozkładać narty w "V", strasznie wykręciło mu lewą nartę - opowiadał Adam Małysz. - Ona "złapała" powietrze, a Mazoch jej nie utrzymał, nie podciągnął. Narta poszła w dół, on się nie bronił. Jakby nie widział, że popełnił błąd, brnął w to dalej. Za bardzo położył się na nartach. Nie miał szans wyciągnąć ich do góry. Każdy w takiej sytuacji miałby problem, żeby nie upaść. Gdyby zareagował szybciej, może upadek nie byłby aż tak dramatyczny. Będąc tam na górze, czekając na swój skok, widzieliśmy wszystko na monitorze. Choć upadki są wpisane w nasz zawód, to jednak wszystkim zrobiło się smutno i przykro.

Rozśpiewane, roztańczone jak zawsze w Zakopanem trybuny zamarły. Jęk, gdy Mazoch uderzał w ziemię, zabrzmiał jak wyrzut. Blisko 30-tysięczny tłum pod Wielką Krokwią zrozumiał, że fiesta powinna dobiec końca. Tylko dyrektor FIS Walter Hofer nie zrozumiał. Jeszcze czterech zawodników usiadło na belce i skoczyło, aż w końcu drugą serię z powodu silnego wiatru odwołano. Pytany, czy nie za późno, Hofer odmówił komentarza.

--> Gazeta.pl/sport

19:17, piter882 , Sport
Link Komentarze (1) »
Lost 3 : kolejny powrót Bonne'a

Ian Somerhalder (Boone) powiedział, że został ściągnięty na Hawaje, w celu nagrania scen do nowego epizodu. Przyznaje jednak, że nie może nic powiedzieć na temat swojej roli w odcinku, gdyż nie przeczytał jeszcze scenariusza.

Ian odrzucił także plotkę, jakoby Jack (Matthew Fox) miał zostać uśmiercony.

sobota, 20 stycznia 2007
SLiP : notowanie 816 - 19.01.2007



  1. Nelly Furtado - All good things (Come to an end) --> teledysk
  2. Basia Stępniak-Wilk / Grzegorz Turnau - Bombonierka
  3. Smolik - Close your eyes
  4. Buldog - V rozbiór Polski
  5. Monika Brodka - Znam cię na pamięć --> teledysk
  6. Evanescence - Lithium --> teledysk
  7. Mezo/Tabb & Kasia Wilk - Sacrum
  8. Piotr Rubik - Psalm dla Ciebie
  9. U2 / Green Day - The Saints are coming
  10. Akon / Eminem - Smack that --> teledysk
  11. Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła
  12. Justin Timberlake / T.I. / Timbaland - My love
  13. Ania - Trudno mi się przyznać
  14. U2 - Window in the skies
  15. Eric Prydz - Proper education --> teledysk
  16. Myslovitz - Nocnym pociągiem aż do końca świata
  17. Cassie - Long way 2 go --> teledysk
  18. Kasia Kowalska - Dlaczego nie
  19. Wilki - Na zawsze i na wieczność --> teledysk
  20. James Blunt - Goodbye my lover --> teledysk

reszta na --> http://www.slip.radio.szczecin.pl/

15:08, piter882 , Muza
Link Dodaj komentarz »