| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
O autorze
Zakładki:
- Kontakt
- Obejrzyj teledyski!
Linkin Park:
Najnowsze Płyty:
Polecam:
Polecam blogi:
Teksty piosenek:
Wkrótce w Polsce:
Zwiastuny:


Premiera tygodnia

The Chemical Brothers
feat. Q-Tip
"Go"

Polecane teledyski

Slipknot
"Killpop"

T.I. feat. Chris Brown
"Private Show"

Siddharta
"Ledena"

Monika Kuszyńska
"Obudź się i żyj"

Muse
"Mercy"

Florence + The Machine
"Ship to Wreck"

Kiesza
"Stronger"

Enej
"Kamień z napisem Love"

Eric Prydz
"Generate"

Maroon 5
"This Summer's
Gonna Hurt Like
a Motherfucker"

O.S.T.R.
"Lubię być sam"

Rudimental
feat. Foy Vance
"Never Let You Go"

Imagine Dragons
"Shots"

Hollywood Undead
"Usual Suspects"

Trzeci Wymiar
"Zamach na klub"

Ira
"Wybacz"

Rita Ora
"Poison"

Modestep feat.
The Partysquad
"Rainbow"

Hilary Duff
"Sparks"

darmowe statystyki na strone

piątek, 05 czerwca 2015
Linkin Park bez ograniczeń

Linkin Park bez ograniczeń

Jay-Z, Paul McCartney czy Steve Aoki to tylko niektórzy wielcy artyści, którzy współpracowali w przeszłości z grupą Linkin Park. Amerykański zespół od dłuższego czasu dowodzi, że w jego twórczości nie ma żadnych ograniczeń, co skutkuje ciągle nowymi pomysłami. 25 sierpnia grupa po raz kolejny zagra w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Linkin Park znane jest ze współpracy z wieloma artystami. To żadne zaskoczenie. Podobnie postępuje wiele gwiazd. Niewielu może jednak pochwalić się takimi sukcesami na tym polu. Często wspólne projekty kończą się niepowodzeniem. W przypadku amerykańskiej formacji do takiej sytuacji jednak nigdy nie doszło, bo każda muzyczna kombinacja jest starannie przemyślana.

Najlepiej dowodzi tego wspólna przygoda z Jay Z, która zaowocowała powstaniem "Collision Course" w 2004 roku. To mash-up obu wykonawców, na który złożyło się sześć utworów, DVD przedstawiające powstawanie albumu oraz cały koncert w lokalu The Roxy.

Amerykański zespół i Jay-Z zrobili także furorę podczas rozdania nagród Grammy w 2006 roku. Do tego sprawdzonego już wtedy duetu dołączył także Paul McCartney. Taka mieszanka była zaskakująca, ale dała niesamowity efekt. O ich wspólnym wykonaniu "Numb/Encore" oraz "Yesterday" najwięksi krytycy mówili później jeszcze bardzo długo.

Gwarancją dobrego brzmienia były zawsze także wspólne projekty Linkin Park i Steve'a Aoki. Tak było zarówno w przypadku "A Light That Never Comes", jak i "Darker Than Blood".

Zespół w trakcie swojej kariery nigdy nie stronił od duetów. Linkin Park regularnie zapraszali do wspólnych wykonań członków innych kapel. Tak było między innymi z Ryanem Key z Yellowcard. Ostatnio wystąpił z nimi natomiast Tim McIlrath z grupy Rise Against.

Wszystko, co dzieje się wokół Linkin Park świadczy o tym, że zespół jest pełen entuzjazmu i oryginalnych pomysłów. Muzycy wiele razy wbijali swoich fanów w fotel. Decydowali się na rzeczy, o które nikt by ich nawet nie podejrzewał. Wielkim zaskoczeniem było między innymi nagranie coveru "Rolling in the Deep". Utwór, który na co dzień wykonuje Adele, zabrzmiał niepowtarzalnie, zwłaszcza podczas występów na żywo.

Utwory Linkin Park znajdowały się także na ścieżkach dźwiękowych do popularnych na całym świecie filmów. Debiutem był "Mały Nicky". Nagrania amerykańskiej grupy można usłyszeć również w takich produkcjach jak "Dracula 2000", "Walentynki", "Królowa Potępionych", "Matrix Reaktywacja" czy "Transformers".

Koncert Linkin Park na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się 25 sierpnia. Sprzedaż wejściówek jest prowadzona za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Onet.pl

czwartek, 05 marca 2015
Linkin Park wracają do Polski

Linkin Park w Polsce. Bilety w sprzedaży od 9 marca

Amerykańska grupa rockowa Linkin Park będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się 25 sierpnia. Organizatorami koncertu są agencja Prestige MJM oraz miasto Rybnik. Bilety na koncert Linkin Park trafią do sprzedaży 9 marca.

Lin­kin Park to jeden z naj­po­pu­lar­niej­szych ze­spo­łów roc­ko­wych na świe­cie. Ka­rie­ra ze­spo­łu to wspa­nia­łe pasmo suk­ce­sów. Do tej pory grupa Lin­kin Park na­gra­ła sześć al­bu­mów stu­dyj­nych. Do Pol­ski z ko­lej­nym kon­cer­tem przy­je­dzie pro­mo­wać ten naj­now­szy "The Hun­ting Party". W opi­nii eks­per­tów i mu­zy­ków to "naj­cięż­sza" płyta w hi­sto­rii ze­spo­łu.

Za Linkin Park przemawia także całe mnóstwo nagród, które zespół zdobył w trakcie swojej kariery muzycznej. Grupa jest między innymi laureatem Grammy Awards, zdobywcą MTV Europe Music Awards. W swoim dorobku ma także nagrody American Awards, World Music Awards, Kerrang! Awards czy Billboard Music Awards. Poza tym, zespół regularnie wyprzedaje swoje występy na żywo do ostatniego miejsca, czego najlepszym dowodem jest listopadowa europejska część trasy koncertowej. Zespół zagrał wtedy 15 razy i każdy show obejrzało komplet widzów. Tak było między innymi w: Zurychu, Amsterdamie, Monachium, Wiedniu, Paryżu, Berlinie, czy Londynie, a więc w najbardziej znaczących koncertowych ośrodkach Europy.

Kon­cert Lin­kin Park bę­dzie pią­tym wiel­kim wy­da­rze­niem mu­zycz­nym, które od­bę­dzie się na Sta­dio­nie Miej­skim w Ryb­ni­ku. Wcze­śniej wy­stę­po­wa­li na nim Bryan Adams, Guns N' Roses, Rod Ste­wart i grupa 30 Se­conds to Mars.

Lin­kin Park w Ryb­ni­ku wystąpią 25 sierp­nia. Przed­sprze­daż bi­le­tów na to wy­da­rze­nie rozpoczęła się w czwar­tek, 5 marca, o go­dzi­nie 10:00 i po­trwa do nie­dzie­li, 8 marca, do go­dzi­ny 20:00. Wej­ściów­ki w ra­mach przed­sprze­da­ży bę­dzie można na­by­wać tylko i wy­łącz­nie za po­śred­nic­twem stro­ny eBilet.​pl. Ofi­cjal­na sprzedaż ruszy na­to­miast w po­nie­dzia­łek, 9 marca, o go­dzi­nie 10:00. Wej­ściów­ki bę­dzie można wtedy kupić za po­śred­nic­twem stron: www.​prestigemjm.​com, eBilet.​pl i Ticketpro.​pl, a także w sa­lo­nach EMPIK na te­re­nie ca­łe­go kraju.

Onet.pl

poniedziałek, 20 października 2014
[AUDIO] Linkin Park nagrali utwór do filmu jednego z członków zespołu

Linkin Park nagrali utwór do filmu jednego z członków zespołu

Członkowie Linkin Park opublikowali premierową piosenkę. Nagranie nosi tytuł "White Noise" i powstało z myślą o filmie "Mall", który wyreżyserował członek kapeli, Joe Hahn.

Bohaterami obrazu są mieszkańcy przedmieścia, którzy spotykają się w centrum handlowym tuż przed atakiem pewnego szaleńca z bronią.

W obsadzie znaleźli się Vincent D'Onofrio, który jest także scenarzystą i producentem, Gina Gershon, Peter Stormare oraz James Frecheville i Cameron Monaghan.

Hann w Linkin Park odpowiada za bity, zajmuje się programowaniem oraz gra na klawiszach. Dorobek zespołu zamyka longplay "The Hunting Party", który ukazał się 17 czerwca.

Onet.pl

czwartek, 14 sierpnia 2014
[VIDEO] Muzyk Linkin Park zawistuje film "Mall"

Muzyk Linkin Park zawistuje film

W sieci pojawiła się zapowiedź filmu "Mall", reżyserskiego debiutu Josepha Hahna z Linkin Park.

Bohaterami są mieszkańcy przedmieścia, którzy spotykają się w centrum handlowym tuż przed atakiem pewnego szaleńca z bronią.

W obsadzie znaleźli się Vincent D'Onofrio, który jest także scenarzystą i producentem, Gina Gershon, Peter Stormare oraz James Frecheville i Cameron Monaghan.

Hann w Linkin Park odpowiada za bity, zajmuje się programowaniem oraz gra na klawiszach. Dorobek zespołu zamyka longplay "The Hunting Party", który ukazał się 17 czerwca.

Onet.pl

środa, 04 czerwca 2014
[AUDIO] Wspólny utwór Linkin Park i Darona Malakiana

Nadszedł czas na kolejną odsłonę nowej płyty zespołu Linkin Park. Tym razem zaprezentowano kawałek pt. "Rebellion", który muzycy nagrali z gościnnym udziałem gitarzysty z System of a Down.

Muzycy z Linkin Park coraz bardziej nas rozpieszczają. Kilka dni temu zaprezentowali utwór "Wastelands", który pochodzi z ich nowej płyty "The Hunting Party". Wczoraj natomiast zaskoczyli nas ponownie prezentując teledysk tekstowy przygotowany do singla "Rebellion". W utworze gościnnie udzielił się gitarzysta System of a Down, Daron Malakian.

Tracklista "The Hunting Party":

01. Keys to the Kingdom
02. All for Nothing (feat. Page Hamilton)
03. Guilty All the Same (feat. Rakim)
04. The Summoning
05. War
06. Wastelands
07. Until It's Gone
08. Rebellion (feat. Daron Malakian)
09. Mark the Graves
10. Drawbar (feat. Tom Morello)
11. Final Masquerade
12. A Line in the Sand

TerazRock.pl

sobota, 17 maja 2014
[AUDIO] Linkin Park przedstawia "Until It's Gone"

Linkin Park przedstawia

Ze­spół Lin­kin Park za­mie­ścił w sieci nowy sin­gel z płyty "The Hun­ting Party".

Po pre­mie­rze w au­dy­cji Zane'a Lowe'a do Internetu tra­fił ka­wa­łek "Until It's Gone". Wcze­śniej fani mieli oka­zję po­słu­chać ka­wał­ka "Gu­il­ty All the Same" z udzia­łem Ra­ki­ma.

Za pro­duk­cję ma­te­ria­łu od­po­wia­da­ją człon­ko­wie ze­spo­łu Mike Shi­no­da i Brad Del­son. Long­play, bę­dą­cy szó­stym w do­rob­ku ka­pe­li, ukaże się 17 czerw­ca.

Lista utwo­rów:
"Keys to the King­dom"
"All for No­thing" (feat. Page Ha­mil­ton)
"Gu­il­ty All the Same" (feat. Rakim)
"The Sum­mo­ning"
"War"
"Wa­ste­lands"
"Until It's Gone"
"Re­bel­lion" (feat. Daron Ma­la­kian)
"Mark the Gra­ves"
"Draw­bar" (feat. Tom Mo­rel­lo)
"Final Ma­squ­era­de"
"A Line in the Sand"

Do­ro­bek bandu za­my­ka ze­staw "Li­ving Things" z czerw­ca 2012 roku.

5 czerw­ca ze­spół Lin­kin Park zagra na Sta­dio­nie Wro­cław. W roli sup­por­tu wy­stą­pi Fall Out Boy.

Onet.pl

środa, 23 kwietnia 2014
[VIDEO] Linkin Park zapowiada album "The Hunting Party"

Linkin Park zapowiada album

Grupa Linkin Park opublikowała zwiastun nadchodzącej płyty "The Hunting Party".

Album ukaże się 17 czerwca. Na krążku gościnnie pojawią się Daron Malakian, gitarzysta/wokalista System of a Down, który zagra w "Rebellion", Page Hamilton frontman Helmet, który zaśpiewa w kawałku "All For Nothing", a także raper Rakim, którego można usłyszeć w singlowym "Guilty All the Same". Nad brzmieniem całości czuwają członkowie grupy - Mike Shinoda i Brad Delson.

5 czerwca zespół Linkin Park zagra na Stadionie Wrocław. W roli supportu wystąpi Fall Out Boy.

Dorobek bandu zamyka zestaw "Living Things" z czerwca 2012 roku.

Onet.pl

poniedziałek, 07 kwietnia 2014
[EDIT] Page Hamilton i Daron Malakian na nowej płycie Linkin Park

Na stronie radia ABC News pojawił się ciekawy artykuł dotyczący nowej płyty Linkin Park.

Tłumaczenie poniżej:

"Jak już wcześniej informowaliśmy, Linkin Park kończy pracę nad nowym albumem. W piątek w Nowym Jorku wokalista Mike Shinoda udostępnił pięć utworów małej grupie osób związanych z branżą i powiedział, że on i jego koledzy z zespołu zaniepokojeni są coraz większym wpływem popu na współczesną muzykę alternatywną. Członkowie Linkin Park czują, że muszą powrócić do ostrzejszych brzmień.

- Widać to już w pierwszym singlu, "Guilty All the Same" - mówi Shinoda. - Ten utwór wydawał nam się idealną zapowiedzią płyty, która jest dość szokująca.

Shinoda dodaje również, że pod względem brzmienia nowego albumu, "Guilty All the Same" znajduje się gdzieś pośrodku.

Powrót Linkin Park do mocniejszej odsłony rocka alternatywnego widać również w dwóch utworach, które zaprezentowano podczas oficjalnego odsłuchu w Nowym Jorku - w jednym z nich udziela się Page Hamilton z zespołu Helmet, a w drugim Daron Malakian z System of a Down. 

Shinoda powiedział, że miks zaprezentowanych kawałków jest dość surowy i zespół wciąż nad nim pracuje; zdradził również, że fani mogą spodziewać się nowej płyty w środku lata".

Dyskografię Linkin Park zamyka album "Living Things" z czerwca 2012 roku.

EDIT: 9.04.2014

Szósty album grupy zatytułowany "The Hunting Party" ukaże się 17 czerwca 2014 roku.

Poniżej okładka krążka:

LinkinPark.pl

piątek, 11 października 2013
Chester Bennington: Linkin Park to priorytet

Chester Bennington: Linkin Park to priorytet

Choć Chester Bennington dołączył w tym roku do składu Stone Temple Pilots, priorytetem pozostaje dla niego Linkin Park.

Wokalista wydał w tym tygodniu wraz ze Stone Temple Pilots EP-kę "High Rise", jednak w najbliższym czasie nie zamierza się dalej angażować w działalność zespołu.

- Znam swój grafik i jestem zajęty do gdzieś 2015 roku - mówi Chester Bennington. - Wiem, jak moje życie będzie wyglądało z grubsza przez najbliższe trzy, a może nawet cztery lata. Nie ma tam miejsca na Stone Temple Pilots. Wszyscy dobrze wiedzą, że Linkin Park pozostaje moim priorytetem.

Ostatni album Linkin Park, "Living Things", pochodzi z czerwca 2012 roku.

Dorobek Stone Temple Pilots zamyka imienny longplay, który ukazał się w maju 2010 roku.

Onet.pl

poniedziałek, 16 września 2013
[AUDIO] Linkin Park zapowiadają nowy album z remiksami

12 września została zapowiedziana nowa płyta Linkin Park z remiksami. Dzień później, na Facebooku zespołu, pojawiła się notka od Mike'a Shinody i mimo, iż był to 13 w piątek, z pewnością nie przyniósł on pecha fanom:

"Po wydaniu Reanimation mówiłem wielu ludziom, że nigdy już nie ułożę kolejnego albumu z remiksami… jednak gdy zacząłem słyszeć wszystkie te niesamowite reinterpretacje utwórów z Living Things zmieniłem zdanie. Wynikiem jest Recharged wart tego. Nie mogę się doczekać kiedy usłyszycie ten niesamowity projekt przy współpracy z Pusha T, Datsik, KillSonik, Bun B, Money Mark i innymi. Nasz nowy utwór nagrany z Stevem Aokim, A Light That Never Comes, również znajduje się na płycie, wraz z remiksem przygotowanym przez Ricka Rubina" – Mike Shinoda

Znamy tracklistę albumu, który ukazać ma się 29 października:

01. A Light That Never Comes (Linkin Park x Steve Aoki)
02. Castle of Glass (M. Shinoda Remix)
03. Lost In The Echo (KillSonik Remix)
04. Victimized (M. Shinoda Remix)
05. I'll Be Gone (Vice Remix feat. Pusha T)
06. Lies Greed Mysery (Dirtyphonics Remix)
07. Roads Untraveled (Rad Omen Remix feat. Bun B )
08. Powerless (Enferno Remix)
09. Burn It Down (Tom Swoon Remix)
10. Until It Breaks (Datsik Remix)
11. Skin To Bone (Nick Catchdubs Remix feat. Cody B. Ware and Ryu)
12. I'll Be Gone (Schoolboy Remix)
13. Until It Breaks (Money Mark Headphone Remix)
14. A Light That Never Comes (Rick Rubin Reboot)
15. Burn It Down (Paul Van Dyk Remix)

W sieci ukazał się także singiel promujący album "Recharged":

RockCenter.ugu.pl

sobota, 17 sierpnia 2013
Fragmenty artykułu o najnowszych nagraniach Linkin Park

Na początku tego tygodnia serwis Yahoo Music opublikował artykuł dotyczący poczynań Linkin Park w studio, współpracy ze Stevem Aokim, oraz pracy nad soundtrackiem do filmu Mall reżyserowanego przez Joe Hahna. Jednak kilka dni później zniknął on z serwisu, teraz został  zamieszczony na nowo. Tłumaczenie najciekawszych fragmentów poniżej.

"Kiedy pracowałem ze Stone Temple Pilots nad ich nowym EP były dni, kiedy jednocześnie nagrywałem z Linkin Park".  - powiedział Chester Bennington – "Pisanie dla obu było szaleństwem, ale było też zabawne, ponieważ każdy z nich ma swój odrębny charakter".

10 sierpnia Linkin Park zaprezentowali swój nowy utwór "A Light That Never Comes" (amatorskie nagranie poniżej) stworzony we współpracy z Stevem Aokim, który pojawił się z nimi na scenie podczas występu. "Steve i ja poznaliśmy się jakiś rok temu, może wcześniej". - powiedział Mike Shinoda podczas Q&A z fanami – "Pisanie przychodziło nam bardzo naturalnie, po prostu rzucaliśmy pomysłami".

"A Light That Never Comes" nie pojawi się jednak na nowym albumie Linkin Park ani na soundtracku do filmu Mall, którego reżyserem jest klawiszowiec Linkin Park Joe Hahn.

Na początku Sierpnia Bennington zakończył nagrywanie wokali na EP Stone Temple Pilots. Będzie ono zawierało 5 utworów i ukaże się jesienią. Data premiery kolejnego albumu Linkin Park nie jest jeszcze znana.

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

LinkinPark.pl

piątek, 09 listopada 2012
Tragedia na koncercie Linkin Park w Kapsztadzie. Jedna osoba nie żyje

Tragedia na koncercie Linkin Park w Kapsztadzie. Jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zmarła, zaś 19 odniosło obrażenia na skutek zawalenia się rusztowania z reklamami podczas koncertu Linkin Park w Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki). Powodem upadku budowli były silne podmuchy wiatru.

Do tragedii doszło podczas środowego koncertu amerykańskiej grupy na Green Point Stadium w Kapsztadzie. Rusztowanie znajdowało się poza stadionem dlatego występując, zespół nie miał świadomości o tragicznych konsekwencjach ustawienia rusztowania z reklamami na parkingu przed obiektem.

Już po koncercie, muzycy Linkin Park opublikowali na swojej stronie oświadczenie, w którym wyrazili ubolewanie z powodu tragedii, złożyli kondolencje rodzinie ofiary oraz podkreślili fakt, że nie mieli wpływu na to, że wielkie rusztowanie z reklamami stanęło na parkingu przed Green Point Stadium.

Aktualnie amerykańska grupa Linkin Park promuje na swojej światowej trasie najnowszy album zatytułowany "Living Things".

Linkin Park to zespół wyrosły w okresie rozwijającej się w piorunującym tempie fascynacji nu-metalem, lecz skutecznie uciekający od jednoznacznych etykietek. Z upływem lat muzycy amerykańskiej formacji pokazują, że interesuje ich eksplorowanie nowych terytoriów, nie zaś trzymanie się tego, co dało im wielką popularność.

Onet.pl

poniedziałek, 24 września 2012
Linkin Park z miliardem odsłon na YouTube

Linkin Park z miliardem odsłon na YouTube

Linkin Park jest pierwszym rockowym zespołem, który doczekał się miliarda odsłon w serwisie YouTube.

Chodzi oczywiście o oficjalny kanał kalifornijskiej formacji - LinkinParkTV. Do tej pory tylko trojgu wykonawcom udało się pokonać barierę dziewięciu zer. Byli to Lady Gaga, Rihanna oraz Justin Bieber, który zbliża się do trzech miliardów (2,8 miliarda).

Dorobek Linkin Park zamyka longplay "Living Things" z czerwca 2012 roku.

Onet.pl

środa, 25 lipca 2012
LPTV - 2012 European Tour, Part 1

Relacja i fragmenty koncertów oraz materiał zza kulis z Adenau (1. czerwca), Kolonii (2. czerwca) oraz Norymbergi (3. czerwca).

piątek, 22 czerwca 2012
Linkin Park w zwiastunie filmu "Abraham Lincoln: Łowca wampirów"

Linkin Park w zwiastunie filmu Abraham Lincoln: Łowca wampirów

Piosenka "Powerless" zespołu Linkin Park wykorzystana została w muzycznym trailerze filmu "Abraham Lincoln: Łowca wampirów".

Nagranie, które pochodzi z najnowszej płyty Linkin Park zabrzmi na napisach końcowych produkcji. Jego fragmenty wraz z ujęciami muzyków pojawiły się jednak również w zwiastunie thrillera.

Obraz ma być wariacją na temat biografii XIX-wiecznego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Młody Lincoln, utraciwszy matkę za sprawą wampirów, postanawia poświęcić się walce z nieumarłymi krwiopijcami. Wiodąc życie przepełnione rygorystyczną nauką i oddaniem, przyszły polityk zyskuje pełną władzę nad własnym ciałem i umysłem oraz wchodzi na drogę zemsty, u której kresu czeka urząd w Białym Domu.

Za kamerą projektu stoi Timur Bekmambetov, a scenariusz stworzył Seth Grahame-Smith, autor książki, na bazie której powstanie obraz. W filmie występują Benjamin Walker, Anthony Mackie, Alan Tudyk, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead oraz Jimmi Simpson.

"Abraham Lincoln: Łowca wampirów" trafi do kin w USA 22 czerwca.

"Powerless" zamyka longplay "Living Things", który ukaże się 25 czerwca. Poprzedni album bandu, "A Thousand Suns", ukazał się we wrześniu 2010 roku.

piątek, 27 kwietnia 2012
LPTV - Buried At Sea (Part 1)

Pojawił się nowy odcinek LPTV, w którym widzimy prace zespołu nad najnowszym singlem zatytułowanym "Burn It Down". Jego pierwsza wersja nosiła tytuł "Buried At Sea".

26 czerwca Linkin Park powrócą ze swoim piątym już albumem pt. "Living Things". 9 czerwca grupa wystąpi na stadionie Legii podczas Orange Warsaw Festival.

piątek, 20 kwietnia 2012
Linkin Park: nagrywanie nowej płyty było komfortowe

Linkin Park: nagrywanie nowej płyty było komfortowe

Zespół opowiedział o nagrywaniu nowej płyty. Nadchodzący album Linkin Park nosi tytuł "Living Things". Mike Shinoda w jednym z wywiadów zdradził, że jego nagrywanie było komfortowym procesem.

- Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu czujemy się dobrze we własnej skórze. Ludzie mogą być zdziwieni poczuciem humoru, jaki mamy wobec samych siebie. Nauczyliśmy się wielu rzeczy podczas nagrywania poprzednich albumów i teraz to wykorzystujemy – zdradził muzyk.

- Płyta jest bardzo energetyczna i będzie się ją świetnie grało na żywo. Piosenki trwają po 3–4 minuty i dobrze wpasują się w naszą set listę – dodał Shinoda.

"Living Things" ukaże się 25 czerwca. To piąty krążek w dorobku zespołu. Jego producentem jest Rick Rubin. Album promuje singiel "Burn It Down", którego można posłuchać TUTAJ.

Linkin Park wystąpią 9 czerwca w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival.

Onet.pl

czwartek, 19 kwietnia 2012
"Burn It Down" promuje playoffy NBA

Najnowszy singiel grupy Linkin Park pt. "Burn It Down" został wybrany do promocji fazy playoff koszykarskiej ligi NBA. W materiale promocyjnym wykorzystano również fragmenty teledysku do tego utworu, który wkrótce powinien mieć swoją premierę.

Nowy, piąty już, album zespołu zatytułowany "Living Things" zostanie wydany 26 czerwca.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14